X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo haloo???

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo tu balon :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza ostatnio...

    Widzę, że czerwone rzeki płyną :/

    To ja skrobnę co u mnie. Tygodnie lecą mi niesamowicie szybko, w pracy dużo roboty, w domu remont, składanie mebli, ogólnie sajgon.
    Miałam stażystkę w pracy, ale ją wywaliłam po miesiącu, bo była beznadziejna, w życiu nie nauczyłaby się zawodu do listopada.
    Teraz szukam doświadczonego weterynarza od października i powoli oswajam się z myślą, że muszę pracować prawie do końca ciąży. A nawet rozkminiam gdzie tu wstawić łóżeczko jakbym nie znalazła pracownika i musiała wrócić zaraz po porodzie z dzieckiem do pracy...

    A co u Was? Jak plany wakacyjne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się skończyła czerwona rzeka :D:D

    Santoocha to nie za wesoło z tą twoją pracą. Będziesz synka od początku przyuczać do zawodu? :D

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha chodzisz do Łazuki prywatnie? Ciekawi mnie ile bierze.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałyście ten ranking lekarzy tutaj na ovu?? https://ovufriend.pl/listing/results,1.html

    może pododawajmy swoje opinie :] zawsze to łatwiej potem kogoś wybrac itp ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łazuka bierze 130zł za wizytę z usg. Za samo usg prenatalne w 12tc wziął tylko 80zł, mimo że jakaś tam wizyta i zalecenia były, tylko nie badał mnie wtedy ginekologicznie.
    A sama wizyta chyba 70zł, ale nie jestem pewna, sprawdzę we wtorek jak będę na wizycie, bo jest cennik.

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację, a jak ogólnei zadowolona jesteś?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny, przyjemny, dużo tłumaczy, chociaż ze mną jako z pacjentem medycznym nie ma lekko ;)
    Ostatnia wizyta trwała 55min, więc nie spieszy się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle Anetko to któegoś razu (jak nam by się udało zgrać) to zapraszamy teraz na rewanż kawowy u nas ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 lipca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da się zrobić ;)
    A powiedz jak Dante? Zauważył braki w ciele?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko raczej nie :D Pierwszego wieczoru już ładnie się rozchodził, ale zdarzyło mu się kilka razy posikać w róznych miejscach i musieliśmy ostro wietrzyć i prać ;)

    Wieczorem przed snem wybzykał kołdrę :D Wczoraj już tylko mnie pougniatał, pomruczał i sobie poszedł :]

    A tak ogólnie to nam się mega rozszalał - bawi się wszystkim cały czas, znacznie mniej śpi w ciągu dnia, znacznie więcej wariuje. Myszkę sizalową rozdrobnił w mak :D

    Jedzenie mu odmierzam już w gramach, dzisiaj się przeliczył, bo zjadł sobie wszystko za wcześnie i od 3 w nocy płakał o jedzenie ale się nie ugięłam :D No i wody sporo pije teraz :]

    Michasiowi pokazałam kotka "kuku:=", żeby go nie ciągał itp, bo kotka boli i takie tam ;)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo przejdą mu ciągoty na dobre :)

    A u mnie dziś były przedszkolaki- 3-latki. Jeden chłopiec strasznie się rozpłakał, bo wszedł do środka pan z cane corso (łagodna suczka). Przestraszył się biedny... :)
    Pytały po co psom pazury, czemu pies wystawia język i czemu pies się drapie.


    Dziś mam wizytę u Łazuki. Ciekawe czy nadal mam w brzuchu synka? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ciekawe pytania zadawali :D

    Trzymam kciuki, żeby armatka była na swoim miejscu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko to jak mu przejdą to już nie będzie ugniatania i mruczenia??

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Santa do tej pory ugniata przed snem, to pozostałość z okresu jak była przy matce i ugniatała sutki żeby pobudzić laktację.

    Szymuś ma armatkę, nic się nie zmieniło. Waży 583g, w ocenie gina wszystko ok.
    Kazał na jego odpowiedzialność kupić niebieską farbę do pokoiku dziecięcego ;)

    Sprawdziłam cennik:
    wizyta 90zł
    usg 80zł
    wizyta z usg 130zł
    cytologia 30zł

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny u was??

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie że Magda (Pisselini) jest w ciąży?
    Jakoś nam uciekła z wątku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A wiecie że Magda (Pisselini) jest w ciąży?
    Jakoś nam uciekła z wątku...


    Jest??? Pisałam do niej osttanio eska i pytałam przy okazji jak starania ale nic mi nie odpisała :((::(:(

    A skąd wiesZ???

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha pisała na fb w sobotę że ma studniówkę, ja pisze że ja też, a Magda że ona ma 149 dni.
    Znaczy jest w ciąży i rodzi na przełomie 2014/2015

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ