X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gratulacje ....no U mnie testowanie w Wigilię. Zobaczymy... jeszcze działamy....

    santoocha lubi tę wiadomość

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U mnie dziś pozytywny test :D
    Taki prezent na Mikołaja :)
    Gratulacje. :) Zarażaj nas. :) Ja będę testować w Sylwestra (jak @ mnie nie ubiegnie). Poza tym umówiłam się na 1 wizytę do dra Sprawki, trochę boję się, że coś złego wyjdzie, ale przynajmniej będę znała przyczynę. :)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka a może nic zlego nie wyjdzie...nie nastawiajmy się może lepiej na odwrót myśleć....

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja umówiłam się do Łazuki, chciałam żeby obejrzał jajniki, bo miałam podejrzenie, że może mam torbiel, a tu jednak z ciążą pójdę ;)

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Emilka a może nic zlego nie wyjdzie...nie nastawiajmy się może lepiej na odwrót myśleć....
    Co ma być to będzie, najważniejsze, że wreszcie idę i dowiem się czy jest jakaś fizyczna przeszkoda, czy to wina mojej psychiki. :)

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Ciekawa jestem jak u mnie będzie? Santocha robilas Sobie jakieś badania po pierwszej ciąży?

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie może jak dowiesz się że wszystko ok to odstresujesz się. A jak długo czeka się na wizytę u Sprawki?

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz patrzę Santocha że mamy w podobnym wieku dzieci. Może zarazisz mnie zielonym groszkiem:-)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda do usług!
    Bierz ile zapragniesz wirusów ciążowych :)

    Po pierwszej ciąży tylko kontrolowałam tarczycę, bo mam niedoczynność.

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Pewnie może jak dowiesz się że wszystko ok to odstresujesz się. A jak długo czeka się na wizytę u Sprawki?
    A to bardzo różnie. Raz tydzień czekałam innym razem trzy. Na monitoring nie trzeba się zapisywać tylko przychodzić kiedy jest potrzeba. U dr Sprawki zawsze są tłumy.Pewnie to o czymś świadczy. Pozdrawiam dziewczyny. Trzymajcie za mnie kciuki.

    d54292684e7240ac12ce98921d540691.png

    emikal123, Ona_ lubią tę wiadomość

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Pewnie może jak dowiesz się że wszystko ok to odstresujesz się. A jak długo czeka się na wizytę u Sprawki?
    Ja będę czekać 3 tygodnie, a dokładnie zostało mi jeszcze 2 tyg czekania. :)
    Myślę, że jak powie mi, że jest wszystko ok, to wreszcie przestanę się załamywać i po prostu będę czekać na swoją kolej. :)

    Akurat będę po owulce (jeśli w ogóle ją mam), to może sprawdzi czy coś tam się dzieje, czy nie dzieje. :)

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że dużo dobrych opinii ma. Trafiłam do Niego na Porodowke bardzo dokładnie robił usg ale badanie ...nie ukrywam że bolało. A co myślicie o Fąku? Jest teraz chyba ordynatorem na w miejskim? Wiecie gdzie przyjmuje?

  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Santocha...fajnie byłoby choc to już nie będzie to samo jak przy pierwszej ciazy. Mieć obok Siebie dwulatka to wyzwanie...

  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!☺ Co prawda z Siedlec nie jestem ale często bywam. Staramy się o drugiego bobasa i szukam dobrego lekarza. Czy możecie kogoś polecić? Jeśli zajęć w ciążę to tym razem chciałabym rodzić w Siedlcach a nie Mińsku. Pytanie który szpital? Ale grom pytań no ale kogo mam pytać

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Andzia. Jeszcze nie wybieram się do ginka. Daje Sobie czas...nie chce napedzax się...kurcze wydawało się że łatwiej będzie o drugie Dzieciątko a to nic mylnego..stres i zmęczenie chyba robi Swoje.

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    Cześć dziewczyny!☺ Co prawda z Siedlec nie jestem ale często bywam. Staramy się o drugiego bobasa i szukam dobrego lekarza. Czy możecie kogoś polecić? Jeśli zajęć w ciążę to tym razem chciałabym rodzić w Siedlcach a nie Mińsku. Pytanie który szpital? Ale grom pytań no ale kogo mam pytać
    Ja po szczerze mówiąc 1 wizycie powinnam polecić dra Sprawkę, ale z tego co słyszałam, to bardzo dobry ginekolog. :)

  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Ona a długo się staracie o maleństwo?
    Hej staramy się ponad 2 lata tak intensywnie badania wizyty badania itd.

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie jak najbardziej polecam dr Sprawkę.
    Faktycznie na wizyty czasem czeka się dłużej. Monitoring cyklu od ręki.
    Co mnie bardzo miło zaskoczyło że nie ma problemu z umowieniem się na wizytę przez tel do doktora
    nawet miło zaskoczyło mnie jak Pan doktor oddzwonil
    Także jak najbardziej polecam

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to u mnie na wiosnę będzie 2 lata
    wczoraj byłam u swojej ginki. Od nowa zaczynamy jazdę z clo i pregnylem... eh
    przed świętami z tydzień pobolewały mnie ni to jajniki ni to nerki. W głowie już miałam czarne myśli, że to albo torbiel albo nie daj Bóg endometrioza. Zrobiła mi wczoraj USG, ginekologicznie jest ok. więc może to jakieś kamienie lub piasek w nerkach.
    Dziewuchy w Nowym Roku życzę Wam jak i sobie upragnionego maleństwa:)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do lekarza jeżdżę do Warszawy. Dr. Grymowicz

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ