Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Matylda82 Znajoma

Wysłany: 25 listopada 2016, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Fajnie że jest takie Forum dla Siedlec. U Nas też rozpoczęte starania. Na razie bez skutku. Właśnie czekam na @.. może wcześniejszy prezent Mikołajkowy...

• Marika123 Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2016, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Fajnie że jest takie Forum dla Siedlec. U Nas też rozpoczęte starania. Na razie bez skutku. Właśnie czekam na @.. może wcześniejszy prezent Mikołajkowy...

Powodzenia Matylda82. Ja jestem bliska testowania. Też marzę o takim pięknym prezencie

• Ona_ Koleżanka

Wysłany: 27 listopada 2016, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    Hej :) Jestem, staram się, jak na razie z marnym skutkiem, ale liczę na świąteczny piękny prezent;)
    hej marika kiedy testujesz?:) hm... ja tez wlasnie zastanawiam sie kiedy testowac i licze na prezent na gwiazdkę :) ale troszke sie boje...

f2w3rjjg8jk30n7j.png
  • Marika123 Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2016, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję jak już ci napisałam dopiero 14 dnia po owu, czyli w środę. Niestety ostatnio nawet nie miałam szczęścia bo @ przychodziła zawsze 14 dnia po owulacji.Także i testowania nie było. Trzymaj kciuki mocno za mnie żeby tym razem się udało. Strasznie się denerwuje. Nie czuję specjalnie żadnych objawów. Nawet piersi które zawsze mam ciężkie i bolące teraz są w sumie normalne, no prawie ;)Ten cykl jest strasznie dziwny bo mega krótki i owulacja nastąpiła bardzo szybko. Nigdy takiiego nie miałam jeszcze.

Trzymam kciuki i za ciebie.

• Marika123 Koleżanka

Wysłany: 29 listopada 2016, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie mam pytanie.dzis rano zmierzylam temperature i spadla do 36,54 wiec myslalam ze juz po ptokach,ale zmierzylam za dwie godziny i byla juz 37,03.fakt ze nie lezalam juz tylko do pracy sie szykowalam.moge miec jeszcze nadzieję? Może termometr sie popsul? Sama nie wiem ale lapie sie wszystkiego.odpiszcie prosze co o tym myslicie.
    Zwariuje chyba

• rewelka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2016, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytałam Was trochę i strasznie Wam współczuję starań, jak sobie o tym pomyślę to mi się odechciewa wszystkiego...
    Ale :) co ma być to będzie, my się staraliśmy 2 lata po poronieniu i w wigilię nasz synek będzie miał Roczek :) niestety nie mam złotych rad, próbowaliśmy wielu rzeczy nic nie pomogło, badania ok u mnie i męża, a zaciazylam w cyklu w którym chciałam ominąć owulacje bo się skupiam na ćwiczeniach, ale jakoś mi się zachciało <3 i mamy nasz świąteczny cud :)
    Także życzę Wam owocnych starań :)

santoocha, emikal123 lubią tę wiadomość

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2016, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    Dziewczyny takie mam pytanie.dzis rano zmierzylam temperature i spadla do 36,54 wiec myslalam ze juz po ptokach,ale zmierzylam za dwie godziny i byla juz 37,03.fakt ze nie lezalam juz tylko do pracy sie szykowalam.moge miec jeszcze nadzieję? Może termometr sie popsul? Sama nie wiem ale lapie sie wszystkiego.odpiszcie prosze co o tym myslicie.
    Zwariuje chyba

Marika raczej bym nie brała pod uwagę tej drugiej temperatury :(

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2016, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelka dajesz nam nadzieję ;)
    Marika tej drugiej tempki nie bierz pod uwagę, jest nieważna. Jutro testujesz? czekam z niecierpliwością na dobre wieści ;) 3mam kciuki

"Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2016, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a długo się staracie o maleństwo?

Ona_ lubi tę wiadomość

ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka

Wysłany: 29 listopada 2016, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały dzień mierzę temperaturę i ciągle mam ponad 37 stopni. Skoro tak dziewczyny mówicie to nie będę brała jej pod uwagę. Po prostu łudziłam się :( czyli kolejny cykl spisany na straty. Brak mi sił już

• rewelka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2016, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    cały dzień mierzę temperaturę i ciągle mam ponad 37 stopni. Skoro tak dziewczyny mówicie to nie będę brała jej pod uwagę. Po prostu łudziłam się :( czyli kolejny cykl spisany na straty. Brak mi sił już

Dopóki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :)

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2016, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tempki długo nie mierzę, ale jak dobrze pamiętam to musi być mierzona przed wstaniem.

ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka

Wysłany: 30 listopada 2016, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też robiłam. Po prostu głupia łudziłam się... Ale koniec z tym, juz wszystko jasne, wredna @ znowu przyszła :(

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja też tak mam :P czekam i łudzę się do ostatniej chwili, w końcu nadzieja umiera ostatnia:P
    głowa do góry niebawem się uda:) wierzę w to bardzo mocno

Ona_ lubi tę wiadomość

ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Mi ci raz trudniej w to uwierzyć ale nadal ta resztka nadziei jeszcze we mnie siedzi. Oby grudzień był w końcu dla nas szczęśliwy

• emikal123 Znajoma

Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zawsze przed @ się łudziłam i jak zawsze klapa...
    Kolejny raz się podłamałam, mam dość, najgorsze jest to, że wokół mnie same ciąże, malutkie dzieci... :(

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikal głowa do góry :)nie poddawaj się! uda nam się. Każdej:)
    ja to sobie tłumaczę, że los chce żebyśmy się naszymi mężami mogły dłużej nacieszyć:)

emikal123 lubi tę wiadomość

ks. Jan Kaczkowski
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pozytywny test :D
    Taki prezent na Mikołaja :)

andzia888, monijaaa, Marika123, emikal123 lubią tę wiadomość

WQKxp2.png
    MnW9p2.png

TBDdp2.png
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha gratki :)

santoocha lubi tę wiadomość

ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka

Wysłany: 7 grudnia 2016, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U mnie dziś pozytywny test :D
    Taki prezent na Mikołaja :)
    gratulacje:)

santoocha lubi tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ