X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Fajnie że jest takie Forum dla Siedlec. U Nas też rozpoczęte starania. Na razie bez skutku. Właśnie czekam na @.. może wcześniejszy prezent Mikołajkowy...

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Fajnie że jest takie Forum dla Siedlec. U Nas też rozpoczęte starania. Na razie bez skutku. Właśnie czekam na @.. może wcześniejszy prezent Mikołajkowy...

    Powodzenia Matylda82. Ja jestem bliska testowania. Też marzę o takim pięknym prezencie

  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 27 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    Hej :) Jestem, staram się, jak na razie z marnym skutkiem, ale liczę na świąteczny piękny prezent;)
    hej marika kiedy testujesz?:) hm... ja tez wlasnie zastanawiam sie kiedy testowac i licze na prezent na gwiazdkę :) ale troszke sie boje...

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję jak już ci napisałam dopiero 14 dnia po owu, czyli w środę. Niestety ostatnio nawet nie miałam szczęścia bo @ przychodziła zawsze 14 dnia po owulacji.Także i testowania nie było. Trzymaj kciuki mocno za mnie żeby tym razem się udało. Strasznie się denerwuje. Nie czuję specjalnie żadnych objawów. Nawet piersi które zawsze mam ciężkie i bolące teraz są w sumie normalne, no prawie ;)Ten cykl jest strasznie dziwny bo mega krótki i owulacja nastąpiła bardzo szybko. Nigdy takiiego nie miałam jeszcze.

    Trzymam kciuki i za ciebie.

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie mam pytanie.dzis rano zmierzylam temperature i spadla do 36,54 wiec myslalam ze juz po ptokach,ale zmierzylam za dwie godziny i byla juz 37,03.fakt ze nie lezalam juz tylko do pracy sie szykowalam.moge miec jeszcze nadzieję? Może termometr sie popsul? Sama nie wiem ale lapie sie wszystkiego.odpiszcie prosze co o tym myslicie.
    Zwariuje chyba

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytałam Was trochę i strasznie Wam współczuję starań, jak sobie o tym pomyślę to mi się odechciewa wszystkiego...
    Ale :) co ma być to będzie, my się staraliśmy 2 lata po poronieniu i w wigilię nasz synek będzie miał Roczek :) niestety nie mam złotych rad, próbowaliśmy wielu rzeczy nic nie pomogło, badania ok u mnie i męża, a zaciazylam w cyklu w którym chciałam ominąć owulacje bo się skupiam na ćwiczeniach, ale jakoś mi się zachciało <3 i mamy nasz świąteczny cud :)
    Także życzę Wam owocnych starań :)

    santoocha, emikal123 lubią tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    Dziewczyny takie mam pytanie.dzis rano zmierzylam temperature i spadla do 36,54 wiec myslalam ze juz po ptokach,ale zmierzylam za dwie godziny i byla juz 37,03.fakt ze nie lezalam juz tylko do pracy sie szykowalam.moge miec jeszcze nadzieję? Może termometr sie popsul? Sama nie wiem ale lapie sie wszystkiego.odpiszcie prosze co o tym myslicie.
    Zwariuje chyba

    Marika raczej bym nie brała pod uwagę tej drugiej temperatury :(

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelka dajesz nam nadzieję ;)
    Marika tej drugiej tempki nie bierz pod uwagę, jest nieważna. Jutro testujesz? czekam z niecierpliwością na dobre wieści ;) 3mam kciuki

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a długo się staracie o maleństwo?

    Ona_ lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały dzień mierzę temperaturę i ciągle mam ponad 37 stopni. Skoro tak dziewczyny mówicie to nie będę brała jej pod uwagę. Po prostu łudziłam się :( czyli kolejny cykl spisany na straty. Brak mi sił już

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    cały dzień mierzę temperaturę i ciągle mam ponad 37 stopni. Skoro tak dziewczyny mówicie to nie będę brała jej pod uwagę. Po prostu łudziłam się :( czyli kolejny cykl spisany na straty. Brak mi sił już

    Dopóki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tempki długo nie mierzę, ale jak dobrze pamiętam to musi być mierzona przed wstaniem.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 30 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też robiłam. Po prostu głupia łudziłam się... Ale koniec z tym, juz wszystko jasne, wredna @ znowu przyszła :(

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja też tak mam :P czekam i łudzę się do ostatniej chwili, w końcu nadzieja umiera ostatnia:P
    głowa do góry niebawem się uda:) wierzę w to bardzo mocno

    Ona_ lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Mi ci raz trudniej w to uwierzyć ale nadal ta resztka nadziei jeszcze we mnie siedzi. Oby grudzień był w końcu dla nas szczęśliwy

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zawsze przed @ się łudziłam i jak zawsze klapa...
    Kolejny raz się podłamałam, mam dość, najgorsze jest to, że wokół mnie same ciąże, malutkie dzieci... :(

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikal głowa do góry :)nie poddawaj się! uda nam się. Każdej:)
    ja to sobie tłumaczę, że los chce żebyśmy się naszymi mężami mogły dłużej nacieszyć:)

    emikal123 lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pozytywny test :D
    Taki prezent na Mikołaja :)

    andzia888, monijaaa, Marika123, emikal123 lubią tę wiadomość

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha gratki :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U mnie dziś pozytywny test :D
    Taki prezent na Mikołaja :)
    gratulacje:)

    santoocha lubi tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ