X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelus a Ty długo starałaś się o maleństwo?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • PannaM Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem nowa na forum i poszukuje pewnej informacji więc postanowiłam się was poradzić. Kilka stron wcześniej natrafiłam na wątek, w którym było info na temat badania nasienia w Siedlcach w starym Salusie. Niestety nie mieszkam w Siedlcach, tylko w okolicy, ale przeszukując internet weszłam na stronę Salusa - niestety brak tam jakiejkolwiek informacji, która by to potwierdziła :/ Możecie mi powiedzieć czy jest możliwość wykonania takiego badania w Siedlcach?? Chciałabym się też dowiedzieć jak to wygląda 'od kuchni' tj. czy materiał do badania można dostarczyć z domu, czy trzeba umawiać się na konkretny termin odebrania próbki czy można po prostu przyjechać i oddać ją bezpośrednio do laboratorium?? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.
    Pozdrawiam M

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. jest możliwość zbadania nasienia w salusie na piłsudskiego. przynajmniej jeszcze niedawno tak było.Bardzo miła pani doktor przyjmuje chyba w piątki tylko. trzeba do niej zadzwonić i się umówić. Nasienie można przynieść z domu w przeciągu 20 min. od pobrania. trzeba 3 dni wytrzymać bez seksu żeby badanie było ważne ale nie dłużej niż 5. Dłuższa abstynencja nie wchodzi w grę. Czeka się około godziny i odbiera wyniki. Nie są to tak dokładne badania jak w klinice niepłodności ale jakiś obraz sytuacji dają. Telefon do pani doktor to: 604-455-428. powodzenia :)

  • qazs Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 września 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagląda tu jeszcze ktoś?

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 18 września 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaglądam czasami, ale cisza tuuu ;)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzia888 tez się przeniosłam od Zydla do Białegostoku ale do Wasilewskiego z Naprotechnologii. Co prawda jeszcze nie zaszłam w ciążę, ale opieka jest fachowa. Wasilewski to super gość :)
    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 11:07

    monijaaa lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha też myślimy od nowego roku spróbować naprotechnologii i też u dr. Wasilewskiego. Dużo dobrych opinii o nim słyszałam. a mogłabyś mi powiedzieć jak zacząć. Najpierw spotkanie z instruktorem czy można zacząć od wizyty u niego? I ciekawa tez jestem cen ;)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 października 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Aishha też myślimy od nowego roku spróbować naprotechnologii i też u dr. Wasilewskiego. Dużo dobrych opinii o nim słyszałam. a mogłabyś mi powiedzieć jak zacząć. Najpierw spotkanie z instruktorem czy można zacząć od wizyty u niego? I ciekawa tez jestem cen ;)

    ja zaczęłam od wizyty i tego samego dnia spotkanie z instruktorką ale teraz wolałabym zacząc od instuktorki i obserwacji bo na pierwszej wizycie dostaniesz juz leki i nie tracisz czasu. Pierwsza wizyta podzielona na dwa wejscia, trzeba zarezerwowac sobie caly dzien. oddajecie nasienie, krew itd. Ja mialam sporo swoich badań i to juz dało jakiś obraz. Za lekarza, instruktorkę i badania zapłacilismy cos okolo 1300 zł. Do tego trzeba doliczyć posiewy, badania na nietolerancje pokarmowe, pasozyty...myslę że okolo 2500 juz nam poszlo. Wczoraj mielismy druga wizyte - 240 zł.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 23 października 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matyldo ;/ nic tylko płać i płacz.
    a jeszcze mam pytanie odnośnie oddania nasienia. to musi odbyć się u nich na miejscu poprzez stosunek?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak przez stosunek :) możesz sobie zalatwić jakis hotelik albo podpowiedzą gdzie mozna najbliżej pojechać i do chyba pół godziny w ciepełku musi dotrzeć do badania. Dostaniesz gumeczke, pojemniczek w razie gdyby pękła...nie jest tak strasznie hehe

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 23 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile to trzeba przejść, by spełniło się to jedno marzenie...

    a jesteś zadowolona? polecasz? Kurczę Białystok dość daleko jest. Tak dużo osób chwali dr. Wasilewskiego oby było warto. Nie ukrywam, że wolałabym Warszawę, ale jak trzeba to trzeba....

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że i ja wolalabym Warszawe, tym bardziej ze bliżej i mam tam siostre.
    Odnosnie Wasilewskiego to chyba nie powinnam się jeszcze wypowiadac bo leki dostałam tydzien temu, jest ich mało bo więcej nie widzi potrzeby i teraz zalezy co będzie sie działo po nich dalej. Na pewno jest mega sympatyczny, kulturalny, usmiechnięty nie gburowaty, potrafi cos opowiedziec nie związanego z wizytą, tak żeby odstresować :) Możesz zadawac stertę pytań, pomoże. Wizyta jesli nie zajdziesz w ciąże szybko będzie co 3 miesiące, także nie naciąga. Jak zajdziesz w ciąże to tez nie będzie Cie trzymał u siebie tylko powie, że możesz sie trzymac swojego lekarza wcześniejszego. Polecił gdzie kupic tanie leki i fakt, zapłaciłam za progesteron zamiast 180 w mojej aptece - 68 zł w Białym . Ale na przyszłośc będę mądrzejsza i poproszę o ten, który jest ze znizką a nie 100%
    A w Siedlcach do kogo chodzisz?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 24 października 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za dużo informacji :) i trzymam mocno kciuki, żeby Wam szybko się udało.

    Ja leczę się w Warszawie. U ginekologa-endokrynologa. Podobno w Siedlcach nie ma, więc jeżdżę tam ;)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 24 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam pytanie, czy w Siedlcach lub okolicy jest lekarz ginekolog ( najlepiej ginekolog-endokrynolog )godny polecenia? Mam pcos i chcialabym żeby ktoś rzetelnie podszedl do tematu.

    oar83e3kprndadbz.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 24 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrta też mam ten problem. Ja jeżdżę do Warszawy. Moja gin pracuje na oddziale endokrynologii ginekologicznej.Już na pierwszej wizycie u niej dostałam skierowanie do szpitala na kompleksowe badanie hormonów w obu fazach cyklu.


    A, który lekarz w Siedlcach się tym zajmie to nie wiem. Może dr. Fąk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 11:58

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 24 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chodzisz do niej prywatnie i czy na nfz? Mogę prosić i jakieś namiary na nia?

    oar83e3kprndadbz.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 24 października 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę prywatnie, ale badania hormonalne, monitoringi, HSG na NFZ u niej na oddziale.


    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Jak zaakceptujesz to opiszę Ci w PW ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 14:06

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 24 października 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha a długo się staracie o maleństwo?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Aishha a długo się staracie o maleństwo?

    Aktualnie 13 cykl starań...jestem już po laparoskopii u Zydlewskiego i Taczalskiego i miesiąc po trafiłam do Wasilewskiego. Żałuję że nie wcześniej.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 października 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! dołączam do Was....trochę nas tu z Siedlec jest. Aktulanie 19 cykl starań...mam nadzieję, że Wy tak długo nie czekacie jak ja. jestesmy przed badaniem nasienia męża. U mnie PCOS, insulina i testosteron...

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
‹‹ 143 144 145 146 147
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ