X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam stabar:-) z tego co zaobserwowalam to wątek trochę wymarl niestety, a szkodw bo fajnie bylo by podzielic sie informacjami z okolicy:-)

    oar83e3kprndadbz.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19 cykl starań i dopiero badanie nasienia? no to macie cierpliwość, my zrobilismy na początku starań. Ja akurat nie jestem z Siedlec (40km) ale jeździłam tam do lekarza.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 26 października 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PCOS to chyba przekleństwo naszych czasów ;)

    Stabar masz stymulowaną owulkę ?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 8 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny z Siedlec, słyszałyście cos o Vita-Medica? mają tam jakies niekonwencjonalne metody leczenia nieplodności ale i ceny też z tego co widzę na stronie. Jesli już było o tym to wybaczcie, nie czytałam wątku :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 12:02

  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ginekolog mi sie nie spieszy z niczym...w grudniowym cyklu mam dostac clo, ale co z tego wyjdzoe zobaczymy. na razie cudnie wyregulowala mi cykle, wszystko jak w zegarku od trzech miesiecy :) spadek testosteronu z ponad 90 do nieclych 5 jednostek, inssulina tez duzo lepiej niz bylo :). Nasienie tez przyzwoite, troche ich malo ale ruchliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 10:05

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 9 listopada 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stabar a czym miałaś wyregulowany cykl?

    oar83e3kprndadbz.png
  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 listopada 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duphastonem głównie + castagnus

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 11 listopada 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nadal bierzesz, czy po odstawieniu @ znowu przychodzi jak chce? Pytam bo też mam z tym problem, też biore duphaston ale jak lekarz każe odstawic go to @ znowu sie chowa i przychodzi kiedy chce

    oar83e3kprndadbz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej . jestem po 3 cyklu i ciągle nic.... wydawało sie to takie proste lecz nic mylnego.

  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, narazie biore ciągle. Nie wiem co sie stanie jak odstawie dupka. Jestem na clo. Lewy jajnik nie reaguje na stymulacje, w prawym byla owulacja. Teraz idzie 3 miesiac clo i znowu pora na prawy jajnik, mam nadzieje, ze cos z tego bedzie :)

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A doda, ze jestem na diecie. Schudlam 6 kilo, czuje sie swietnie. Diete am dobrana pod pco, czyli brak nabialu, glutenu i weglowodanow-tych zlych oczywiscie :)

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 29 września 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stabar też byłam na diecie, samopoczucie dużo lepsze:-) też byłam na clo, nie wiem czy to dzięki niemu ale zaskoczyło, termin na styczeń!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 17:07

    oar83e3kprndadbz.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 marca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któras może sie wypowiedzieć na temat dr łazuki? kompetencja, gabinet...?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam z nim styczność tylko w szpitalu, wiec za wiele się nie wypowiem. Ma dużo opini pozytywnych ale jakoś mi do gustu nie przypadł. Taki wycofany się wydawał nie interesował się... tak na odczepnego odpowiadał. Ale tak jak mówilam to było w szpitalu może na wizytach prywatnych lepiej jest. Z obserwacji co dziewczyny ja sali opowiadały do dr kamont i sprwka są bardziej konkretni

    Aishha lubi tę wiadomość

    oar83e3kprndadbz.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    Mialam z nim styczność tylko w szpitalu, wiec za wiele się nie wypowiem. Ma dużo opini pozytywnych ale jakoś mi do gustu nie przypadł. Taki wycofany się wydawał nie interesował się... tak na odczepnego odpowiadał. Ale tak jak mówilam to było w szpitalu może na wizytach prywatnych lepiej jest. Z obserwacji co dziewczyny ja sali opowiadały do dr kamont i sprwka są bardziej konkretni
    o ktos tu jeszcze zagląda :)
    Ostatecznie wybrałam dr Korniluka, jestem po pierwszej wizycie. bardzo sympatyczny, spokojny, odpowiada na wszystkie pytania, wręcz do nich zachęca. Usg robi powoli bez pośpiechu, nawet maz go ocenił pozytywnie a mielismy już z wieloma lekarzami styczność :) i co najwazniejsze - posiada certyfikat usg wiec ma to ogromne znaczenie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to chyba każdy jest dobry, jeśli wszystko jest w porządu:-)

    oar83e3kprndadbz.png
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Absolutnie nie plecam Łazuki. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i mam bardzo złe wspomnienia. Przede wszystkim nie jest zbyt kontaktowy, ale to jeszcze nic. Gdy po 7 miesiącach chodzenia do niego na prywatne wizyty dowiedziałam się, że przyjmuje w szpitalu też na nfz zapisałam się tam na wizytę. Aż trudno opisać jego wściekłość gdy mnie tam zobaczył. Był arogancki, chamski, nieprzyjemny i opryskliwy. Po tej wizycie wyszłam od niego z płaczem. Stwierdził ,że nie widzi wskazań aby dać mi zwolnienie lekarskie 2 miesiące przed porodem! Tymczasem na prywatnych wizytach za każdym razem mi je proponował. Potem zaczęły docierać do mnie na jego temat same negatywne opinie od znajomych i koleżanek. Jednym słowem nie polecam. Nie mam pojęcia skąd ma pozytywne opinie na forach- chyba sam je pisze.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdi wrote:
    Absolutnie nie plecam Łazuki. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i mam bardzo złe wspomnienia. Przede wszystkim nie jest zbyt kontaktowy, ale to jeszcze nic. Gdy po 7 miesiącach chodzenia do niego na prywatne wizyty dowiedziałam się, że przyjmuje w szpitalu też na nfz zapisałam się tam na wizytę. Aż trudno opisać jego wściekłość gdy mnie tam zobaczył. Był arogancki, chamski, nieprzyjemny i opryskliwy. Po tej wizycie wyszłam od niego z płaczem. Stwierdził ,że nie widzi wskazań aby dać mi zwolnienie lekarskie 2 miesiące przed porodem! Tymczasem na prywatnych wizytach za każdym razem mi je proponował. Potem zaczęły docierać do mnie na jego temat same negatywne opinie od znajomych i koleżanek. Jednym słowem nie polecam. Nie mam pojęcia skąd ma pozytywne opinie na forach- chyba sam je pisze.
    niestety w poczekalni do Korniluka slyszałam o Łacuce podobne opinie, przede wszystkim, że nigdy nie ma czasu, ciezko sie do niego umowic, zawsze gdzies w rozjazdach. A ja dobre opinie o nim slyszalam od samych połoznych! ale bardziej sugeruje się opinią dziewczyn niż personelu.
    My juz zostaniemy u Korniluka, fajny czlowiek, kazda wizyta jest spokojna, wyczerpująca, wesoła. Na usg prenatalnym opisywał slownie każdy szczegół jaki widzi, nie musiałam zadawac pytań...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • MojoVerde30 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 11 maja 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszeliście coś może o dr Sawczuku? Przyjmuje w medice

‹‹ 143 144 145 146 147
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ