X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:17

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, to może ja bym po prostu sobie Costangus kupiła, miałam podwyższoną nieznacznie, teraz mi spadło, to może warto nią kontunuować.

    Lucy zgadzam się z Tobą tańczącego Justina w garniturze można oglądać i oglądać :)

    Marl ja polecam stosowanie bromka dowcipnie, ja tylko tak brałam i ni emiałam żadnych skutków ubocznych (1x dziennie)

    Madzia, ta czarna z jury to Chylińska, ona to ma głos... teraz robi pop, ale jej dawne piosenki, ja ją bardzo lubie, ale może dlatego, że ja też słucham wszystkiego łącznie z hip-hopem, rokiem, i innymi dziwnymi rzeczami :)
    Też bym wolała iść na wkręconych, ale może być problem z mężem on twierdzi, że nie lubi nowych polskich komedii...

    Ovu chyba u mnie nie było i nie będzie, chociaż ciutke mnie rano zawsze gardło boli, ale to raczej nie od tego zaniżone.

    Dzień Dobry :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupia zatestowałam dziś i -.
    Czekam na @. Może do walentynek się skończy.

    Dobrego dnia!

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha spokojnie bez ciśnień to dopiero 2 cykl, wiem że byś chciała jak najszybciej ale tak się nie da. Organizm będzie wiedział kiedy będzie gotowy na ciąże i wtedy wyjdzie. Psychika też podobno robi swoje.
    Chciałam spytać o lekarzy w Łukowie ale to chyba ciężki temat i raczej nic się nie dowiem, nie chcę naciskać, mało mi się dziewczyna nie popłakała :-(

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej MArl i Lucy!

    jakie miałaś dokładnie wyniki PRL przed i po obiążeniu?

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Hm, to może ja bym po prostu sobie Costangus kupiła, miałam podwyższoną nieznacznie, teraz mi spadło, to może warto nią kontunuować.

    Lucy zgadzam się z Tobą tańczącego Justina w garniturze można oglądać i oglądać :)

    Marl ja polecam stosowanie bromka dowcipnie, ja tylko tak brałam i ni emiałam żadnych skutków ubocznych (1x dziennie)

    Madzia, ta czarna z jury to Chylińska, ona to ma głos... teraz robi pop, ale jej dawne piosenki, ja ją bardzo lubie, ale może dlatego, że ja też słucham wszystkiego łącznie z hip-hopem, rokiem, i innymi dziwnymi rzeczami :)
    Też bym wolała iść na wkręconych, ale może być problem z mężem on twierdzi, że nie lubi nowych polskich komedii...

    Ovu chyba u mnie nie było i nie będzie, chociaż ciutke mnie rano zawsze gardło boli, ale to raczej nie od tego zaniżone.

    Dzień Dobry :)
    No spróbuj, a może Ci pomoże, jak łagodną miałaś ;)

    Co do ovu to jeszcze nic nie przesądzone. Ty jestes teraz bez Bromka czy jak?

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:17

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Santoocha spokojnie bez ciśnień to dopiero 2 cykl, wiem że byś chciała jak najszybciej ale tak się nie da. Organizm będzie wiedział kiedy będzie gotowy na ciąże i wtedy wyjdzie. Psychika też podobno robi swoje.
    Chciałam spytać o lekarzy w Łukowie ale to chyba ciężki temat i raczej nic się nie dowiem, nie chcę naciskać, mało mi się dziewczyna nie popłakała :-(

    Oj to lepiej nie poruszaj tego tematu. Ja i tak nie zamierzam tu się leczyć, nie tylko u ginekologa, ale u żadnego specjalisty. Tylko rodzinnego mam tu, u którego zresztą jeszcze ani razu nie byłam.

    Wiem, że to dopiero początki starań, ale mnie trochę ciśnie sytuacja ekonomiczna. Jeśli zdążę urodzić w 2014 roku= dostanę wysoki zasiłek macierzyński (ponad 5000zł)= jest kasa na pracownika.
    Jeśli urodzę w 2015 nici z zasiłku, i nie sądzę żebym zarobiła jeszcze na pracownika.
    No ale nic to. Trzeba próbować dalej. Może uda się w najbliższych dwóch cyklach.

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Hm, to może ja bym po prostu sobie Costangus kupiła, miałam podwyższoną nieznacznie, teraz mi spadło, to może warto nią kontunuować.

    Castagnus jest duuużo słabszy od Cyclodynonu!!! ze 13razy!!!!

    nie warto!


    Madzia, ta czarna z jury to Chylińska, ona to ma głos... teraz robi pop, ale jej dawne piosenki, ja ją bardzo lubie, ale może dlatego, że ja też słucham wszystkiego łącznie z hip-hopem, rokiem, i innymi dziwnymi rzeczami :)
    Też bym wolała iść na wkręconych, ale może być problem z mężem on twierdzi, że nie lubi nowych polskich komedii...

    a pokaywałaś mu zwiastun? :D

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha ja już po 8 nieudany "zdrowych" cyklach, w ubirgłym roku od lutego po poronieniu 4 miesiące miałam wyjęte...i nawet podcas tych miesięcy miała nadzieję że się uda...i nic...

    wg mnie u mnie psychika blokuje...zobaczymy co powie gin na progesteron...

    na przyszłej wizycie mam zamiar wypytać go o wszystko
    !!!!

    taki jest m.ój plan...

    w og.óle czuję że to będzie dobry rok!!!!

    Zacynam spełniać swoje postanowienia!

    np.: przełamałam swój strach przed stomatologami!! i juz była na jednej wiycie, prede mną druga w tym tygodniu! dzięki temu radość czuje w sercu!

    no i w sercu czuję inne nastawienie dot. starań...ale nie potrafię ich opisać :)) hm...taki spokój czuję :))


    MINIKA

    kilka stron temu pisałam o swojej prolaktynie :))

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus a jak Ty się czujesz? :))

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 Moja prolaktyna wyszła 250,8 gdzie norma jest od 102 do 492 a po obciążeniu po 2 tabl i 2 godzinach miałam 5325, co daje ponad 20 krotnie wyższą a lekarz mówiła że max do 10x się przyjmuje że wzrasta

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 lutego 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie castagnusa i testy owulacyjny (ostatni raz w aptece, są za drogie... ale nie mam czasu z allegro)
    Ja miałam prolaktyne 28,35 a po obciążeniu 263,88, ostatnio badałam 14-01-2014 i mi wyszło 9,28, mam nadzieję że po odstawieniu mi nie wzrosła.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owulacyjny wyszedł mi bardzo pozytywny, znaczy się, coś tam się dzieje :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i w łóżku niech się zadzieje! ;D

    Lucy lubi tę wiadomość

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:18

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:18

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny działajcie ;))) mam nadzieję że fasolka wykiełkuję... ja już w sumie po serduszkowaniu - najgorętszym okresie. u mnie prl wzrosła po obciązeniu 12x ale ginka kazała dalej działać i sama nie wiem czy to ok.

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 lutego 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:18

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ