X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc
Odpowiedz

Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2012, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny testujące w sierpniu :) Trzymam kciuki za Wasze powodzenie :)

  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 28 lipca 2012, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava mnie założenie lipcowego wątku przyniosło szczęście :) Mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie :*

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 28 lipca 2012, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja postanowiłam ze przed @ testować nie będe grzecznie czekam jeśli @ sie spóźni wtedy zatestuje ::)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 28 lipca 2012, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    ja postanowiłam ze przed @ testować nie będe grzecznie czekam jeśli @ sie spóźni wtedy zatestuje ::)

    welurka i to jest prawidlowe myslenie :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 28 lipca 2012, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dołączam do Was testować także w sierpniu.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2012, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę testować w sierpniu może ten miesiąc będzie nasz!

  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 29 lipca 2012, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja tez, myzle ze jutro albo pojutrze, chyba ze okres mnie wyprzedzi. Trzymajcie kciuki, poza tym spedzialam weekend ze znajomymi i kilkorgiem dzieci ;) meczaco bylo, ale sie nie zrazilam, fajnie byloby zaciazyc. Dziwnie czuje ze jednak okres przyjdzie,bo jakos nawet tempka mi spadla z 37 do 38. zobaczymy czu jutro rano sie podniesie.

    Matylda
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 29 lipca 2012, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje jutro. U mnie mam bole od wczoraj jak na @ i taki gęsty śluz zmienny nastrój i wilczy apetyt zobaczymy co z tego wyjdzie. Na nic nie licze.......

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 29 lipca 2012, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia trzymam kciukasy żeby wyszły 2 kreseczki ; ) daj znać jutro

    relg3e5eu7qme10h.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    Ja testuje jutro. U mnie mam bole od wczoraj jak na @ i taki gęsty śluz zmienny nastrój i wilczy apetyt zobaczymy co z tego wyjdzie. Na nic nie licze.......

    Monia z tymi objawami to trudno coś wyniuchać ale może ten apetyt, zmienny nastrój będzie na zafasolkowanie :) :) życzę tego mocno mocno!!
    koniecznie daj znać jak Ci teścik wyjdzie.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede testowac w sierpniu. Na 5 mam @. Zobaczymy ale mam tak samo z uczuciem jak Monia, na nic nie licze no i cos czuje, ze przyjdzie :(. Brzuch mnie pobolewa, piersi tez....wszystko na @.
    Trzmam kciuki za reszte :)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Ja tez bede testowac w sierpniu. Na 5 mam @. Zobaczymy ale mam tak samo z uczuciem jak Monia, na nic nie licze no i cos czuje, ze przyjdzie :(. Brzuch mnie pobolewa, piersi tez....wszystko na @.
    Trzmam kciuki za reszte :)

    Anette to 5 sierpnia dla nas będzie "być albo nie być" ;) też mam mieć planowaną @ u mnie teraz piersi w ogóle nie bolą ale podbrzusze dziwnie pobolewa i już mi się nastroje zaczynają i dziwny smak w ustach zmęczenie ale to przypisuje chyba pogodzie gorąco na maksa!
    czyli wspieramy się przez ten tydzień he he he bo co pozostaje innego

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    Anette wrote:
    Ja tez bede testowac w sierpniu. Na 5 mam @. Zobaczymy ale mam tak samo z uczuciem jak Monia, na nic nie licze no i cos czuje, ze przyjdzie :(. Brzuch mnie pobolewa, piersi tez....wszystko na @.
    Trzmam kciuki za reszte :)

    Anette to 5 sierpnia dla nas będzie "być albo nie być" ;) też mam mieć planowaną @ u mnie teraz piersi w ogóle nie bolą ale podbrzusze dziwnie pobolewa i już mi się nastroje zaczynają i dziwny smak w ustach zmęczenie ale to przypisuje chyba pogodzie gorąco na maksa!
    czyli wspieramy się przez ten tydzień he he he bo co pozostaje innego

    Magdalena....ten posmak w ustach t w sumie jeden z najwczesniejszych objawow. Rok temu mialam ciaze pozamaciczna i to wlasnie czulam jako pierwsze. Trzmam kciuki za Ciebie :)
    U mnie jest troche bardziej skomplikowana sytacja, mam najprawdopodobniej niedrozne jajowody wiec sie nie nastawiam. Dalam sobie jeszcze czas do wrzesnia i ide na operacje, bo staramy sie 8 cykli i nic :(
    U mnie piersi bola ae tak mam zawsze, brzuch pobolewa i moglabym konia z kopytami zjesc :) ale to tez norma przed @
    Pamietam jakie mialam objawy w tamtej ciazy i teraz nic takiego niestety ne czuje :(
    Trzymaj sie cieplo i staraj sie nie denerwowac :)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette staram się nie nakręcać ale coraz trudniej mi to przychodzi! ale postaram się nie denerwować i za bardzo nie myśleć ale byłoby tak pięknie gdyby się udało ja też miałam przejścia 5 lat temu cp i taki posmak jak sobie przypominam też towarzyszył!
    trzymam jednak kciuki za Ciebie może będziemy za tydzień się cieszyć razem! oby tak było:)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 29 lipca 2012, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena....ja tez staram sie nie wkrecac, niby nie mysle hmm... Albo raczej sama siebie oszukuje (na wszystko zwracam uwage, czy cos czuje, czy nie) ah... Jest ciezko. Nienawidze tej wstretnej @ :(
    Dzieki za trzymanie kciuk :) Cos czuje ze ten posmak u Ciebie to jest to :)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 29 lipca 2012, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    Anette staram się nie nakręcać ale coraz trudniej mi to przychodzi! ale postaram się nie denerwować i za bardzo nie myśleć ale byłoby tak pięknie gdyby się udało ja też miałam przejścia 5 lat temu cp i taki posmak jak sobie przypominam też towarzyszył!
    trzymam jednak kciuki za Ciebie może będziemy za tydzień się cieszyć razem! oby tak było:)

    Przykro mi ze tez mialas takie przejscia :(
    Moge Cie o cos zapytac w tym temacie, jesli oczywiscie to nie ciezki temat dla Ciebie.
    gdzie mialas zarodek? Mialas robione udraznianie jajowodow, czy cos takiego?

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 29 lipca 2012, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette ja miałam w jajowodzie duża ciąże która mi go rozerwała mam usunięty jeden jajowód miałam wtedy laparoskopię a w konsekwencji mojego złego stanu i zagrażającego życiu miałam cesarkę. a u Ciebie jak było?

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 29 lipca 2012, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku... Przykro mi Magdalena. Ja bylam juz w 3 miesiacu i nic ne wiedzialam (ciaza nieplanowana) tez w jajowodzie-prawym, krwawilam caly miesiac a durny lekarz uznal ze to ze stresu. Przez objawy: dziwny posmak, aaaaaaaapetyt, bol brzucha, zrobilam test i II kreseczki.... Wiec najpierw :) ale niepokoilo mnie to krwawienie. Poszam do innego lekarza i mialam juz krwotok wewnetrzny. Szybko na laparoskopie, szlam na operacje z info ze bede miala usuniecie tego jajowodu ale lekarz go ocalil. Teraz uslyszaam od lekarki ze moze bylo by lepiej go teraz nie miec, bo pewnie sie zakleil.... Zasugerwala udroznienie jajowodow tez laparoskopia.
    Jakos obarczam teraz te nasze niepowodzenia tymi zatkanymi jajowodami. Sama nie wiem. A Wy jak dlugo sie staracie?

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 30 lipca 2012, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł test niejednoznaczny a na drugim niby 2 kreska była albo bardzo ją chciałam zobaczyć :( Nic czekam do jutra jak nie przyjdzie @ to idę na betę. a jak nie zafasolkuję to mam to wszystko w d....... koniec zdrowego odżywiania nie picia% i braku fitness jazdy na ścigaczu po prostu wrócę do normalności jak będę miała zajść to zajdę a jak nie to kupie jeszcze z 2 psy!
    Nie wiem jak Wam Dziewczynki ale mi psychika wysiada już...........

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • olka77 Ekspertka
    Postów: 124 51

    Wysłany: 30 lipca 2012, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia , jak ja Cie rozumiem!! co chwile rzucam to w diabły( psy już mam, właśnie dwa :-) ) test sama mówisz wyszedł niejednoznaczny..za dwa dni wypadałoby powtórzyć, ja mam do takiego stopnia to wszystko w dupie ze mimo dni płodnych najnormalniej pod słońcem nie chce mi się kochać( owulacyjny pozytywny),i się nie kocham...nie mam ochoty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2012, 07:59

    Daleka droga do raju!
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ