X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc
Odpowiedz

Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc

Oceń ten wątek:
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia ja tez aktualnie przeżywam taki okres buntu jak Ty.. zaczełam normlanie żyć, pic piwko, przestałam uważać na siebie mając nadzieje ze w brzuchu rozwija mi sę fasolka po prostu wróciłam do normlaności, a co ma byc to będzie.

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak pozatym to ja również przyłanczam się do sierpniowego wąteczku chociaż nadzieja jakaś takak obumarała w tym cyklu :P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2012, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki co ma być to i tak będzie w najmniej spodziewanym czasie!! tak mówią?ale trzeba sobie pomóc siła i wiarą, że się uda bo uda się zobaczycie!Ja staram się już bardzo długo przeszłam wiele i powiem wam, że nie poddaje się .Oczywiście mam chwilowe zwątpienia bo tak można to nazwać ale wierze że kiedyś się uda. Ta miłość w sercu jest dla tej kruszyny otwarta jak będzie chciała to do mnie przyjdzie jak i do każdej z WAS.

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez się przyłączam do wątku..choć z moim szczęściem,to pewnie nie zdążę za testować..bo przyjdzie @ :)

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin kiedy powinna do Ciebie przyleźć @ ?

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 lipca 2012, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja tez sie dolanczam, chociaz jesli bede testowac to dopiero 20 czy 21 sierpnia, wiec jeszcze duuuzoooooooo czasu :) trzymam kciuki za dziewczyny testujace na dniach !!!!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 30 lipca 2012, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    Wyszedł test niejednoznaczny a na drugim niby 2 kreska była albo bardzo ją chciałam zobaczyć :( Nic czekam do jutra jak nie przyjdzie @ to idę na betę. a jak nie zafasolkuję to mam to wszystko w d....... koniec zdrowego odżywiania nie picia% i braku fitness jazdy na ścigaczu po prostu wrócę do normalności jak będę miała zajść to zajdę a jak nie to kupie jeszcze z 2 psy!
    Nie wiem jak Wam Dziewczynki ale mi psychika wysiada już...........

    Monia...ja mam tak co miesiac. Do konca @ mnie to trzyma, a pozniej zbieram sie znowu w sobie i zaczynam od nowa. Niby mowie koniec z testami owulacyjnymi, koniec z uwazaniem na siebie itd........ ale koniec koncow wkrecam sie w kolejny miesiac :( tez nie wiem ile tak pociagne.
    Trzymaj sie cieplo !!! Trzymam kciuki zeby jednak byly teraz te 2 KRECHY !!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    jasmin kiedy powinna do Ciebie przyleźć @ ?

    7 sierpnia ..ale już czuję ból w podbrzuszu o piersiątkach nie wspomnę :) więc nie liczę na cud :) jutro jadę zrobić cytologię i czystość do hsg

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie powinna przyjśc koło 8,9 sierpnia wiec mamy podobny czas oczekiwania :P choc ja w tym cyklu jakos szczególnie nie czekam myślę juz o wakacjach :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 lipca 2012, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja tez sie dolaczam u mnie termin @ 5 sierpnia,zadnych objawow,tylko bol glowy a temperatura wczoraj spadla i dzis sie za duzo nie podniosla,wiec sie nie nastawiam i smutno mi dzisiaj:(

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 30 lipca 2012, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaczynam z wami sierpien, przykre ale prawdziwe. w tym miesiacu tez sie juz buntowalam do 13dc nie mierzylam tempki, ale pozniej jednak zaczelam. bylam u ginki pecherzyk byl duzy ale coz u mnie nie ma tego sluzu jak jajka kurzego. co zrobic zeby go miec. wiesiolek nie pomaga. tak wiec test dzis zrobiony,niestety ujemny temka spadla i brzuch boli na okres. masakra. morale najnizej jak sie da. i wez tu zaczynaj kolejny cyk z pelnym entuzjazmem. chyba sobie jakiejs trawy kupie do palenia zeby byc zen.

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    Ja tez zaczynam z wami sierpien, przykre ale prawdziwe. w tym miesiacu tez sie juz buntowalam do 13dc nie mierzylam tempki, ale pozniej jednak zaczelam. bylam u ginki pecherzyk byl duzy ale coz u mnie nie ma tego sluzu jak jajka kurzego. co zrobic zeby go miec. wiesiolek nie pomaga. tak wiec test dzis zrobiony,niestety ujemny temka spadla i brzuch boli na okres. masakra. morale najnizej jak sie da. i wez tu zaczynaj kolejny cyk z pelnym entuzjazmem. chyba sobie jakiejs trawy kupie do palenia zeby byc zen.

    kochana niestety jednym przychodzi dzieciątko łatwiej innym trudniej szkoda tylko ze my jestesmy w tych "innych" ale co zrobić nie pozostaje nam nic innego jak czekac i czekac i czekać....a kazdy dzień tak cholernie się wlecze.....im bardziej chcemy fasoleczki tym kazdy dzien oczekiwania jest dłuższy i każdy kolejny cykl gorszy ....


    a z ostatniego zdania się uśmiałam może zaczniemy palić ziołao. Sroki to szybciej zadziałają :P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2012, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda mi się też wlecze a to dopiero przed owu i po @ hahah.powiedzcie mi czy to prawda z tą kawą ,że jak się dużo pije to trudniej zagnieżdża się zarodek??????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2012, 13:25

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm nie mam pojęcia szczerze mówiąc ja od tego cyklu zmieniam nastawienie chce zyć normlanie nie bede ze wszytskiego rezygnować i wiecznie na siebie uważać. Ludzie cpają piją palą i nie wiadomo co robią i zachodzą w ciąże po 10 razy bez obliczania planowania i wogóle... ja tam kawe pije i nie zamierzam z niej rezygnować :P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj.. dziewczyny się rozpisały, miałam trochę wiadomości do nadrobienia :) w piątek i sobotę pracowałam.. a wczoraj spontanicznie wyciągnęłam męża do Gdańska :) Zakupy i spacer zawsze dobrze działają na poprawę humoru :) Wczoraj (26 dc) jak w zegarku przypałętała się @.

    kawowa.panienka dziękuje za wsparcie. Oby Twoje słowa były prorocze :* Trzymam kciukasy za wszystkie testujące na dniach :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczeta to normalne ze przychodza do was takie chwile ze maci wszystko w d... ze juz nie macie sily. Do mnie tez czasem przychodza takie dni ze az plakac mi sie chce :( ale potem juz jest lepiej. Postarajcie sie myslec ze wszstko bedzie dobrze ze uda wam sie :) i kiedy rano bedziecie wstawac to spojzcie w lustro i powiedzcie sobie ze uda wam sie i usmiechnijcie sie :), moze to glupie ale pomaga, bynajmiej mi to daje duzo sily i cierpliwosci do czekania :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 30 lipca 2012, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak flava zajdzie to bede sie bila aby zalozyc nowy watek wrzesniowy:) ale poki co jutro pewnie moj 1dc bo juz mi sie chyba rozkreca@.

    Flava lubi tę wiadomość

    Matylda
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 30 lipca 2012, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka - jestem z Tobą! :) też mam takie postanowienie, że testować przed spodziewaną @ nie będę - dopiero jak się spóźni to wtedy; aha i wymyśliłam sobie jeszcze drugi warunek hehehe że testowanie powinno się odbyć w weekend, żebym ewentualną super wiadomość mogła przekazać mężusiowi "na świeżo" :) no ale nie wiem jak mi to wyjdzie....

    201306215365.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 lipca 2012, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam kciuki za was :) ja mam nadzieje ze moze sierpien bedzie moj :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 30 lipca 2012, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    dziewczeta to normalne ze przychodza do was takie chwile ze maci wszystko w d... ze juz nie macie sily. Do mnie tez czasem przychodza takie dni ze az plakac mi sie chce :( ale potem juz jest lepiej. Postarajcie sie myslec ze wszstko bedzie dobrze ze uda wam sie :) i kiedy rano bedziecie wstawac to spojzcie w lustro i powiedzcie sobie ze uda wam sie i usmiechnijcie sie :), moze to glupie ale pomaga, bynajmiej mi to daje duzo sily i cierpliwosci do czekania :)

    boska jesteś mala29!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    uwielbiam Cię za te słowa :) :) :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ