X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca ok. A insuliny nigdy nie badalam.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim za odp.
    Przypomnialam sobie o aerobiku w wodzie nie wiem czy cos daje. Ale nawet kobiety w ciazy moga cwiczyc. moze na cellulit pomoga chociaz. Tylko u mbie w miescie zajecia od września beda.
    A cwiczenia tez jakies zaczne.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh dawno mnie nie było na forum ale co ja tu widzę :) więcej brzdąców niż małp :) u mnie niestety cykl pójdzie w zapomnienie... Za mało starań bo jak tylko niemąż wrócił to ja w delegację...

    Aja miałaś rację z tą moją owulacją.. Przyszła sobie znowu w okolicy 10dc. Jeśli przychodziła tak wcześniej a tylko faza lutealna był długa to nic dziwnego że z ciąży nici jak oszczedzalismy wojsko do 14go

    Czekam na kolejne dobre wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety wypisuję się z sierpniowego testowania czas założyć wrześniowe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrzesniowe juz sa

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Link do wrześniowek
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/powakacyjne-niespodzianki-czyli-wrzesniowe-testowanie-2016,10797.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny niestety wypisuję się z sierpniowego testowania czas założyć wrześniowe :D

    Szkoda ze sie nie udało :(
    Kciukam za kolejny cykl

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati87- 1200 kcal, to jest głodówka, a nie dieta. Takie ostre ograniczenie kalorii może powodować bunt organizmu, który zaczyna gromadzić na zapas, stąd pomimo ograniczenia kalorii następuje wzrost wagi. O ćwiczeniach Chodakowskiej czytałam dużo złych opinii. Obciążają stawy, jest duże ryzyko niepoprawnego ich wykonywania i kontuzja gotowa. Bardzo polecam Ci blog qchenne-ispiracje (przepraszam, jeśli takie polecenie jest niemile widziane), masa wpisów, ułożona dieta na cały rok, wszystko podane na tacy, a kobitka naprawdę wie o czym pisze.

    Dodatkowo- czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale alkohol, nawet 2-3 razy w tygodniu ogromnie może utuczyć:(

    SusannaDean, Morwa lubią tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Szkoda ze sie nie udało :(
    Kciukam za kolejny cykl
    No niestety :) Ale już badania nasienia teraz i pełen oręż badań i do gina

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ktoś mnie uprzedził z zakładaniem wątku;)

    Elica proponuję zasadę którą sama stosuję/stosowałam przez 2 cykle... A mianowicie co 2dzień przez cały cykl... ja <3 też przy @...
    Od dziś codziennie póki libido nie spadnie ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny niestety wypisuję się z sierpniowego testowania czas założyć wrześniowe :D

    Przykro mi:( 3mam kciuki za kolejny cykl ♡ ja czekam na wynik bety ale to tylko formalność temp poleciała i jutro @ przylezie więc też niebawem dołączę do was :) :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie czuje sie dobrze psychicznie <3 przy @. czasem sie zdarzy ze mysle ze juz sie skonczyla a po <3 sie okazuje ze jeszcze plamienia drobne sa.
    ja od jutra zaczynam staranka do wrzesniowego testowania.
    nigdy nie czekam z <3 do 14-15 dc zawsze zaczynam w zależności jak dluga @ do 7-8 dc i potem raczej co drugi dzien. ale wiadomo czasem i codziennie jest a czasem co 3
    w tym cyklu nie myślę o niczym ani o tsetach owu ani ktory to dc. lues blues co ma byc to bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja u nas te co 2 dni to do tej pory ciężko.. Właściwie non stop byliśmy w rozjazdach.. Teraz jak wrócę do Pl to już ma być tak że kończymy z tymi wyjazdami :) więc zastosujemy waszą metodę :)) wrzesień to dobry miesiąc na poczęcie :) mój urodzinowy i do tego mam przeczucie na bliźniaki o których marzę (z 1 jakby Pan Bóg forum czytał to też się ucieszę).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    O ktoś mnie uprzedził z zakładaniem wątku;)

    Elica proponuję zasadę którą sama stosuję/stosowałam przez 2 cykle... A mianowicie co 2dzień przez cały cykl... ja <3 też przy @...
    Od dziś codziennie póki libido nie spadnie ;)
    Przy tym zamiast spaść libido to się podniesie :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może;)

    Elica z którego września jesteś ?

    Po wczorajszym dniu... Dziś śnił mi się wózek dziecięcy :) Ale to chyba oznacza że zbyt dużo o tym myślę... znowu :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w kwestii diety. Ja bylam pewna, ze dziennie jem max 1200-1500. Zamowilam diete "pudelkowa" 1200kcal i okazalo sie, ze 1200 to mega malo a dziennie musialam wchlaniac jakies 2000 kcal, takze tego ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 11:00

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW! ale bobasków przybywa ;) Gratulacje dla kolejnych zaciążonych, jeśli coś mnie ominęło.
    SusannaDean powdzenia we wrzesniu (nie dziękuj ;) )

    U mnie dzisiaj śluz rozciągliwy koloru mlecznego. Takiego to ja nawet nie miałam w przypuszczalnie dniach płodnych. Czytałam gdzieś, że mogą to być objawy niedomagania ciałka żółtego.
    A może jednak owu? Z tym, że u mnie dość charakterystycznym objawem świadczącym o owulacji są wrażliwe piersi. Zawsze zaczynają dawać znać jak już jest po.

    dev142pfs__.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Pati87- 1200 kcal, to jest głodówka, a nie dieta. Takie ostre ograniczenie kalorii może powodować bunt organizmu, który zaczyna gromadzić na zapas, stąd pomimo ograniczenia kalorii następuje wzrost wagi. O ćwiczeniach Chodakowskiej czytałam dużo złych opinii. Obciążają stawy, jest duże ryzyko niepoprawnego ich wykonywania i kontuzja gotowa. Bardzo polecam Ci blog qchenne-ispiracje (przepraszam, jeśli takie polecenie jest niemile widziane), masa wpisów, ułożona dieta na cały rok, wszystko podane na tacy, a kobitka naprawdę wie o czym pisze.

    Dodatkowo- czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale alkohol, nawet 2-3 razy w tygodniu ogromnie może utuczyć:(
    Z alkoholem to nie wiedzialam nawet ze tuczy. Ale ja rzadko pije i to jak cos to lampke czerwonego polwytrawnwgo wina.
    Poszukam tego bloga. Dzieki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 11:05

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    WOW! ale bobasków przybywa ;) Gratulacje dla kolejnych zaciążonych, jeśli coś mnie ominęło.
    SusannaDean powdzenia we wrzesniu (nie dziękuj ;) )

    U mnie dzisiaj śluz rozciągliwy koloru mlecznego. Takiego to ja nawet nie miałam w przypuszczalnie dniach płodnych. Czytałam gdzieś, że mogą to być objawy niedomagania ciałka żółtego.
    A może jednak owu? Z tym, że u mnie dość charakterystycznym objawem świadczącym o owulacji są wrażliwe piersi. Zawsze zaczynają dawać znać jak już jest po.

    U mnie zawsze rozciągliwy śluz przed @. I lekarz mi powiedział że to świadczy o spadku estradiolu i przygotowaniach organizmu do @.

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ