X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Ja tam tych ovu nie robie :d
    Idziemy na spontan :D no i nalz w siodmym niebie ze to tak non stop trzeba ;d chocoaz wczoraj odpuscilam bo bylam zombie. W ogole u nas to jest komiczne. Leon rano wstaje poerwszy wiec <3 rano nie ma szans, w ciagu dnia to tym bardziej. Wieczoren ja sie klade ok 23 to zanim on sie wysra wymyje i nagapi w tv jest 2 i musi mnie budzic :D wczoraj dostal w leb w nocy bo mi sie zapomnialo ze mamy misje :D

    Jak ja zasne to już żadna misja mnie nie obudzi :-)
    Wydaje mi się, teraz udało nam się tylko przez wyjazd wakacyjny który przypadł na "te" dni i nie było TV, a mnie nie trzeba było budzić hahahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 22:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    oooo to sobie napisałam :) zaraz mi lepiej. przepraszam że tak na forum, powinnam wykrzyczeć sobie to w kiblu

    od razu mówię, że doceniam to, że jednego syna już mam :)
    nie przepraszaj, my tutaj jesteśmy anonimowe. Walcz o sibeie, o to, abyś z każdym cyklem nie pogrążała się w rozpaczy coraz bardziej. Znajdź jakiś fun w tym wszystkim, a ciża jak bedzie, to będzie <3

    Corcula lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam wakacji, wiec trzeba zeobic w wawie ;p haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz w takim razie musze jutro wywalic tv :d
    A serio to ja jestem padnieta po calym dniu z moim szatanem. Nie przesadzam, porownuje go do innych dzieci i stety niestety to jest wulkan energii. Jak przyjezdzaja babcie czy ciocie to maja dosc po 2 godzinach. W piatek mamy pierwsza godzinke probna w zlobku/klubie malucha. On lubi dzieci i wtedy nawet nie nie reaguje na mnie wiec jestem dobrej mysli ze mu sie spodoba ;)
    Jesli w drugiej ciazy mialabym byc taka senna jak w tamtej to nie dalabyn rady. Ja wtedy spqlam po 12-14h na dobe i jeszcze potrafilam sie zdrzemnac w dzie :p wiec moze byc ciezko.

    To chyba prawda ze im bardziej sie czegos chce to mnien wychodzi. Mi sie zdaje ze z tym zachodzeniem w ciaze jest troche jak z karmieniem piersia. Niby kazda moze ale cos nie wychodzi. Niby bardzo chcesz i sie nastawiasz a nie masz pokarmu choc to.niby wbrew naturze. Olejesz temat nie spinasz sie i wszystko wychodzi.
    Mewka wiem ze latwo sie mowi ale moze jednak przycisnij sie i wrzuc na luz, moze nie myslcie o staraniach a o odrobinie rozrywki a moze wtedy fasolka orzyjdzie z zaskoczenia :))

    Ide spac, bo nie dlugo krol bedzie mnie budzil na sexy :dd
    Dobranoc dziewczyny :*
    Oby rano byly same dobre newsy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 23:18

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku Ty pamiętaj ze u Ciebie malymi kroczkami idzie do celu. Nastepna ciaza bedzie szczesliwa i donoszona z nagroda w postaci krzyczacego malego brzdaca, ktory bedzie takie kupy w pieluchy walil ze nos bedziesz spinaczem zatykac. A usmiech z twej twarzy nie bedzie schodzil nawet gdy po raz 10 w ciagu jednej nocy bedziesz musiala wstac i wystawic cycka ;)

    Moja kula taka przyszłość widzi dla Ciebie. Nie ma szans ze przed tym uciekniesz. Także szykuj się. Juz coraz bliżej jestes ;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    nam chyba jest nawet trudniej niż facetom ogarnąc życie bez dzieci.

    Z tym raczej się nie zgodzę... Mój jak odebraliśmy wyniki i naczytał się, że nie będzie miał dzieci, powiedział cytuję: "moje życie straciło sens" "znajdź kogoś innego, zrozumiem to"

    To nie jest tak, że im jest łatwiej. Oni po prostu tego nie pokazują.

    Karola jeszcze raz współczuje:*

    Luz Gratulacje :)

    A u mnie wyjątkowo w okresie owulacji nie czułam żadnego jajnika :( Jak nigdy, aż boję się że owulki nie było i nie będzie. Jedyne co czuje to ból podbrzusza... Na wykresie zaznaczyłam owulacyjny i jajników chociaż sama nie wiem czy to był ból jajników... Takie jakby ciągnięcie?

    Ale dalej mam nadzieję na ten cykl ;) Nosz... Musi się teraz udać !

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja kazdy objaw inny niz zawsze jest bardzo mile widziany. Wszak w cionszy jestes i mozesz miec objawy inne niz w tych cyklach w ktorych w cionszy nie bylas ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam w weekend 3 maluchów, poł roku, ponad rok, i 1,5 roku
    każdy inny... poł roku jak lalka... dziecko nie płacze itd - marzenie
    Ci starsi wesołe dzieci takie że szok ;-)
    ale jeden jak płacze to potrafi wydzierać sie tak że dziwne że go gardło nie boli - masakra ; p

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to właśnie wczoraj powinna być owulacja... Ale możesz mieć rację... Może po prostu jajeczko pękło i dlatego tym razem nie czułam silnych bóli :)
    Och oby ^^

    Edit. Eh chyba dziś nie pośpię... Scenę rozbierają :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 23:36

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale to właśnie wczoraj powinna być owulacja... Ale możesz mieć rację... Może po prostu jajeczko pękło i dlatego tym razem nie czułam silnych bóli :)
    Och oby ^^

    Edit. Eh chyba dziś nie pośpię... Scenę rozbierają :P

    jaką scene?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co roku u nas w Wakacje są 2 duże imprezy... Czerwiec-lipiec Dni Ziemi Strzegomskiej i Dzień Kamieniarza... A w Sierpniu Folklor Międzynarodowy ;) W tym roku chociaż i coś dla mnie jest! ENEJ <3 14.08 :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Mewka, przykro mi, przede wszystkim, dlatego że tak bardzo to przeżywasz. Mnie też trochę jeszcze rusza, mam za sobą kilka biochemicznych i jedno poronienie (wow! był pęcherzyk płowody brawwwo) ale coraz bardziej się cieszę, że mam ochotę to wszystko rzucić...
    Patrzę na Stelaża i zastanawiam się, czy byłby szczęśliwy bez dziecka, tak jak jest dziś... nam chyba jest nawet trudniej niż facetom ogarnąc życie bez dzieci. Próbuj to wszystko brać bardziej na chłodno. Wiem, Że nieźle się tutaj nakręcamy, po to tutaj jesteśmy, ale ja też nie mam złudzeń, dopóki nie poczuję ruchów dziecka, to żadna beta nie przekona mnie do tego, że jestem w ciąży, a co dopiero mówić o pseudo objawach, ciągnieciach w macicy, pulsowaniu jajników, ksiazkowych wykresach itp.
    Przepraszam, nie chciałam urazić...

    Suwaaczek zajebisty.

    Miałam dzisiaj napisać, ale nie miałam kiedy prośbę o listę plusów nieposiadania dzieci. Która chętna? Tylko taka porządna musi byc!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)
    Jak minela noc?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wysikalam jedna a dzis druga haha ;D sikanie na raty dwoch kresek ;D
    Dziwnie tylko ta jedna jest na srodku.. Dziwne testy ;/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/193eb7808035.jpg

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dziś wysikałam jedną(wiem wiem , za wcześnie, ale dotrzymałam też towarzystwa Chmurce i Wam dziewczyny, zawsze raźniej się sika:)), w sobotę dosikam drugą;p

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    ja też dziś wysikałam jedną(wiem wiem , za wcześnie, ale dotrzymałam też towarzystwa Chmurce i Wam dziewczyny, zawsze raźniej się sika:)), w sobotę dosikam drugą;p
    Ja tez chcialam w sobote raz jeszcze hihi ;D u mnie dzis dopiero 8 dpo haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba 12, ale już sama nie wiem;p dwa dni temu beta ujemna, więc jakim cudem byłaby wykrywalna dzisiaj na teście :D chyba cierpię na nadmiar sikańców;;p

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Abby na szczescie moglam bo inaczej bym sfiksowała. Dzieki kochana :*
    Widze z wykresu, ze u Ciebie tez niestety cos poszlo nie tak jak powinno :(. Mocno tule.
    Kolejny edit: jeju, 10tc :(((((
    Niestety. Dużo bym dała żeby to był np 5 tc. Pocieszam się że to pierwszy trymestr.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cienia juz nie bede dopatrywac ;) chyba jedyny sposob by do testu nie zagladac haha ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1df1419a8d9.jpg

    Sylwia_80, farmaceutka77, AJA_S lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Cienia juz nie bede dopatrywac ;) chyba jedyny sposob by do testu nie zagladac haha ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1df1419a8d9.jpg

    Mistrzostwo!!!!! :))))

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ