X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj poranny test negatywny. Jak do tego doszlo?? ;D.
    W ogole zauwazylam, ze mierzenie temp po owulacji jest dla mnie mega stresujace. Dlatego tez odpuszcze mierzenie no i poczekam z testem :). Totalna psychoza.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka.
    Ojejku boski suwaczek :)

    Abby - przykro mi.

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ;D

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wesoło się na forum zrobiło :)

    Co do temp. to faktycznie można oszaleć. Ja w tym cyklu odpuściłam i złoszczę się na siebie, bo śluz kiepski, bólu owulacyjnego nie miałam testy owu też jakieś lipne i tak w ogóle to nie wiem kiedy ta owulacja była. Obstawiam, że ok 10-11 dc (jakoś szybko)

    dev142pfs__.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Z tym raczej się nie zgodzę... Mój jak odebraliśmy wyniki i naczytał się, że nie będzie miał dzieci, powiedział cytuję: "moje życie straciło sens" "znajdź kogoś innego, zrozumiem to"

    To nie jest tak, że im jest łatwiej. Oni po prostu tego nie pokazują.

    Karola jeszcze raz współczuje:*

    Luz Gratulacje :)

    A u mnie wyjątkowo w okresie owulacji nie czułam żadnego jajnika :( Jak nigdy, aż boję się że owulki nie było i nie będzie. Jedyne co czuje to ból podbrzusza... Na wykresie zaznaczyłam owulacyjny i jajników chociaż sama nie wiem czy to był ból jajników... Takie jakby ciągnięcie?

    Ale dalej mam nadzieję na ten cykl ;) Nosz... Musi się teraz udać !
    Zgadzam się, ja też kiedyś myślałam, że to tylko ja wszędzie widzę kobiety w ciąży i że tylko mi to sprawia ból. A mój mąż ostatnio wrócił od mechanika i z takim smutkiem mówi "Wiesz, co? Żona P. znowu jest w ciąży, już taki brzuszek zaokrąglony ma..."
    Albo w lipcu przyjechała do nas rodzina na weekend, w tym dwóch chłopców 4 i 6 lat. Chłopcy mimo, że sami mieszkają na wsi to pierwszy raz byli na takiej prawdziwej wsi - w sensie gospodarstwie rolnym, z traktorami i zwierzętami. Byli zachwyceni. Drugiego dnia pobytu z samego rana wparowali nam do sypialni i budzili mojego męża "Wuuuuuujeeeek! Pojeździmy dziś traktorem??" Mój mąż, który zawsze na takie wczesne budzenie reaguje nerwowo, nawet się nie skrzywił, tylko z uśmiechem na ustach i smutkiem w oczach wstał i poszedł z nimi jeździć. Po ich wyjeździe powiedział, że chciałby już tak swojemu dziecku wszystko pokazywać i wozić ciągnikiem.

    A co do owulacji to ja też w tym cyklu nie czułam jajników, więc traktuj to jako dobry znak :)

    Corcula lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Moj poranny test negatywny. Jak do tego doszlo?? ;D.
    W ogole zauwazylam, ze mierzenie temp po owulacji jest dla mnie mega stresujace. Dlatego tez odpuszcze mierzenie no i poczekam z testem :). Totalna psychoza.
    Tez chcoalam odpuscic mierzenie ale to juz odruch. Budze sie przed budzikiem i lapie za termometr

    Corcula lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon no to musisz swojemu powiedzieć, że taryfynulgowej nie bedzie i niech juz grzeje traktora ;P
    Ja po pobraniu , walnelam sobie panel - aTPO , aTG, ft3, ft4, prolaktyne i progesteron :) szaleństwo :D wyniki chyba jutro :)

    Omon lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Zgadzam się, ja też kiedyś myślałam, że to tylko ja wszędzie widzę kobiety w ciąży i że tylko mi to sprawia ból. A mój mąż ostatnio wrócił od mechanika i z takim smutkiem mówi "Wiesz, co? Żona P. znowu jest w ciąży, już taki brzuszek zaokrąglony ma..."
    Albo w lipcu przyjechała do nas rodzina na weekend, w tym dwóch chłopców 4 i 6 lat. Chłopcy mimo, że sami mieszkają na wsi to pierwszy raz byli na takiej prawdziwej wsi - w sensie gospodarstwie rolnym, z traktorami i zwierzętami. Byli zachwyceni. Drugiego dnia pobytu z samego rana wparowali nam do sypialni i budzili mojego męża "Wuuuuuujeeeek! Pojeździmy dziś traktorem??" Mój mąż, który zawsze na takie wczesne budzenie reaguje nerwowo, nawet się nie skrzywił, tylko z uśmiechem na ustach i smutkiem w oczach wstał i poszedł z nimi jeździć. Po ich wyjeździe powiedział, że chciałby już tak swojemu dziecku wszystko pokazywać i wozić ciągnikiem.

    A co do owulacji to ja też w tym cyklu nie czułam jajników, więc traktuj to jako dobry znak :)
    Czytam woadomosc i mam lzy w oczach <3 ale juz nie dlugo bedzie wozil!

    Corcula lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh Omon to bardzo wazny i bardzo trudny temat.
    Ja mam juz dwoje dzieci, co nie znaczy, ze nie zalezy mi bardzo na trzecim.
    Ale latwiej jest jak sie juz dzieci ma, tak mi sie wydaje.
    Ostatnio jak wiedzialam juz, ze moja ciaza sie konczy i bylam mega przybita to spalam razem z dzieciakami w jednym lozku. Obudzil mnie bol piersi i bardzo smutne bylo dla mnie to, ze wiedzialam, ze to juz koniec ale moj organizm jeszcze nie. Spojrzalam na moje spiace dzieciaki i mimo, ze zalalam sie lzami to bylam szczesliwa, ze mam ich i wiedzialam, ze bedzie dobrze.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula <3 teraz na pewno się uda :)
    Tyle stresu żeby zobaczyć dwie kreski, a potem jeszcze więcej, żeby sie bejbik utrzymal...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 08:34

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzynstwo to ciagly stres. Test, bety nie bety, kazde usg, porod, rozwoj dziecka, kazda choroba itp. Jestesmy naznaczone ;D. Ale ile przy tym tez radochy i spelnienia.


    Edit: cos tu sie ponuro zrobilo.
    Ktora dzisiaj testuje? Przyznac sie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 08:39

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula znam to uczucie. Ja tez po stratach wtulam sie w synka. I ciesze sie ze go mam. Nie tylko gdy trace ale na co dzien tez ;) rozmawialam z nim dlugo o dzidzi w grudniu jak to bylam w ciazy i do dzis mam czasem pytania jak mubsie przypomni..
    Wczoraj np. Mamusiu a moja siostrzyczka juz cie kopie czy nadal jest taka malutka ze nic jeszcze nie czuc? A jak oni ja wyciagna z brzuszka? I jak tatus ci ja tam wlozyl? I teraz matka szukaj odpowiedzi co dziecku mowic.. Zazwyczaj odpowiadam, twoja siostra jest bardzo malutka i bardzo pomalutku rosnie. A jak widzi ze test robie to pyta czy sa dwoe kreski.. 3 latek bardzo wkrecony w temat.. Moze to moj blad ze wczesniej opowiadalam.. Dzieci sporo pamietaja.. Teraz staram sie milczec. Ale lubie jak czasem przychodzi przytula i mowi nie martw sie damy rade bedzie dobrze, maz mi tak mowil. On uslyszal i powtarza. Kochane i smutne zarazem ze dziecko czuje w pewnym stopniu to co ja.

    farmaceutka77, Corcula, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja powiedzialam moim dzieciom, ze beda mialy rodzenstwo jak zobaczylam 2 kreski. Bylam pewna, ze po 2 udanych ciazach trzecia bedzie identyczna.
    Moje dzieci tez pytaja kiedy bedzie dzidzius i faktycznie te pytania nie sa latwe ;)

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje drogie, czytam Was i czytam, tyle do nadrobienia :)

    Mój mąż w starania był bardzo zaangażowany, dopytywał się, jak trzeba było walczył z naszym wspólnym zmęczeniem:D Teraz troszkę się zdystansował. Troszczy się, ale mam wrażenie, że myśli tak, jak pisze nasza ojejku- zobaczę usg, a najlepiej już Twój duży brzuch i uwierzę ;) Nie mam pretensji, jest bardzo świadomy, że do 12 tyg. to wiele może się wydarzyć, a i potem nic nie jest przesądzone. Gorzej z nami babeczkami, bo to przecież mnie bolą cycki/jest mi niedobrze/coś mnie ciągnie i dobrze wiemy dlaczego, więc od myśli nie jest tak łatwo uciec :P

    Ściskam Was w trudnościach i czekam na radości! :D

    Corcula lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My musielismy powiedziec. Moje ciaze sa zagrozone, lekarz kazal by poinformowac dziecko bo jak to dzieci lubia skakac po rodzicach. Musielismy tlumaczyc ze nie wolno skakac po mamusi bo mamusia ma dzidzie w brzuszku. On wymyslil na poczekaniu siostre i zaczal rozmawiac. Pozniej wizytowal u mnie w szpitalu po operacji.. Poplakal sie ze mamusia ma alka na brzuszku i chcial wiedziec gdzie jego siostra.. Nastepnym razem nic mu nie mowilam. Ale jak trafilam do szpitala z krwawieniem po czym nastepnego dnia wrocilam ze smutna mina domyslil sie o co chodzi i znow pytal gdzie siostra. I teraz ostatnio myslal ze jestem w pracy kilka dni. Ale jak zobaczyl znow plastry na brzuchu to nic nie mowil. Przytulil i powiedzial ze bardzo mnie kocha. Chyba wiedzial o co chodzi. Mam madre dzieccko ale szkoda mi go ze musi przez to przechodzic. Staram sie juz nic nie mowic i ignorowac pytania, jak zadaje pytanie to zabieram go rysowac albo opowiadam bajki albo cos wymyslam.

    Corcula lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ponuro się zrobiło :(

    Ja zmienię temat...
    Czy któraś po owu miała od razu nabrzmiałe piersi?! Mój organizm mnie w ch*** robi, noo :/ A jeszcze żeby było ciekawiej jak spałam krew mi z nosa poszła aż się obudziłam! To jakiś kiepski żart w tym cyklu :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj krew z nosa leciala. ;) 3 razy od rana jak wstalam zmierzyc temp poczulam mokro myslalm smary poczekalam az sie zmierzy smarkam a tam krew, pozniej jeszcze 2 razy.
    Dzis rano znow, ale nie leciala tylko wyproznilam nos a tam krew.

    Pogoda taka pewnie dlatego
    Juz 2 dni mam grzejniki dzis trzeci bo max temperatura to 13 stopni. Dzis puki co 9 tylko...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 09:05

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciepło choć pochmurno. A o 4zmarzłam :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż przeważnie nie mówi nic o tych staraniach ale jak mu zasieję ziarno nadziei to sam chce lecieć test kupić. To i dobrze, bo ja się troche wstydze, tak do pełnej apteki i wyskoczyć, że chcę test, wszyscy pomyslą, że zaszłam, a potem nic z tego. No tak głupio mi. Także go jutro wyślę :)

    W ogóle ten cykl dziwny mam bo temperatura praktycznie trzyma się jednego poziomu, bolały mnie jajniki tylko na owu i potem kilka dni pózniej, a teraz nie czuje już nic. A dwa poprzednie cykle były takie, że całą faze lutealną czułam je przynajmniej raz dziennie jak mnie kują...

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata miałam to samo, a teraz? W okolicy trochę i tyle.dziś w kąpieli czuję taki ucisk, ale to co innego niż zawsze...

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ