X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bira, gratulacje :)

    Bira_92 lubi tę wiadomość

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dopisanie mnie do listy. Gratuluję wszystkim zaciążonym i trzymam kciuki za pozostałe testujące. U mnie program wyznaczył owulacje. Teraz czas oczekiwania na test.
    P.s ja też używam ten żel , o którym pisałyście i jestem w sumie zadowolona :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrzałam sobie na wykres temperatur Corculi i porównałam z moim. FAKTYCZNIE MAM CO PORÓWNYWAĆ, BIORĄC POD UWAGĘ, ŻE TEMP MIERZĘ 3 DZIEŃ :D ale dobra, dystans do siebie to podstawa :D Analizując jakże złożony wykres trójtempkowy doszłam do wniosku, że podobny spadek, jak Corcula miałam wczoraj, bo 36,8, tj. 4 dzień po owulacji. Dzisiaj, w 5 dpo jest 36,9. W 3 dpo miałam 37,1, a dzień wcześniej, wieczorem poczułam bardzo mocne dwukrotne ukłucie w lewym jajniki z którego miałam w tym miesiącu jajecznicę.
    Dobra, i teraz zagadka za 100 pkt, czy ten spadek temp, który miałam i poprzedzający go przeszywający ból mógłby oznaczać zagnieżdżenie? Nie czuję się okresowo kompletnie, skóra ładna, piersi nie bolą, humor cudowny. Zwykle w tych dniach cyklu nie lubię lustra, ale dzisiaj tak patrzę i całkiem fajna ze mnie samiczka :D
    Czy to ciąża, czy rozjechana wyobraźnia? :D
    Teraz już będę obserwować temp. Fajna zabawa :D Nigdy nie wiesz jaki wynik :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 14:02

    Corcula lubi tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagnieżdżenie powinno nastąpić między 5 a 12 dpo owulacji , jak było w tych dc (bo za bardzo nie kumam opisu) to tak bardzo możliwe, ale nie nakręcaj się nie potrzebnie , bo równie dobrze mogło to nie oznaczać nic.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bira gratulacje :)
    Ja też wiele lat temu (pierwsza ciąża) miałam puste jajo, ale później zaszłam w ciąże i urodziłam syna. Koleżanka też miała puste ale zaraz znowu zaszła i ma teraz 1,8 córę. Więc myśl pozytywnie, będzie dobrze. Zadzwoń do lekarza i powiedz ze test masz pozytywny sam powinien wyznaczyć Ci termin tak żeby było już coś widać.

    Morwa, Bira_92, ojejku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla zafasolkowanych..
    Prosze powiedzcie mi czy jesli od 3ech miesiecy biore kwas foliowy.. nie zaszlam jeszcze w ciaze o czy powinnam kontynuaowac branie?
    czy przestac.. oczywsicie dalej sie staramy o dzidzie.
    Dziekuje

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bira_92 wrote:
    Witam Was Dziewczyny cieplutko ;)
    Wczoraj robiłam test i dwie kreski <3 Okres powinnam dostać 14, ale nie dostałam. Chciałam się Was zapytać kiedy powinnam pójść do ginekologa? To jest moja druga ciąża, w pierwszej miałam puste jajo i zabieg był 21.04.
    Gratulacje :*:* teraz będzie wszystko dobrze :)

    Bira_92 lubi tę wiadomość

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Nakręcać się nie będę, w sumie to czas, a dokładniej najbliższe dni pokażą, co ma być :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Gratulacje dla zafasolkowanych..
    Prosze powiedzcie mi czy jesli od 3ech miesiecy biore kwas foliowy.. nie zaszlam jeszcze w ciaze o czy powinnam kontynuaowac branie?
    czy przestac.. oczywsicie dalej sie staramy o dzidzie.
    Dziekuje

    Brać

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • Bira_92 Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, jak dobrze, że jesteście ;) Aż ciężko mi uwierzyć, że tak szybko zaszlam w ciąże.

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że ten bobo test jest the best!
    Na superczulym rano slaba kreska a na bobo z popoludniowego moczu porzadna krecha.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Powiem Wam, że ten bobo test jest the best!
    Na superczulym rano slaba kreska a na bobo z popoludniowego moczu porzadna krecha.

    Właśnie w tamtym cyklu stwierdziłam że jak będzie mi w tym dane to kupuję bobo test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie za chwile szlag trafi! Czekam na te bete z tej durnej Diagnostyki, wyniki miały byc najpóźniej do 14 i co? Oczywiście nie ma!!!!!!!!!
    Ostatni raz robie tam badania, wole Brussa, który idealny nie jest i chyba droższy, ale przynajmniej wszystkie wyniki mam w ciagu 3h, a tu sie grzebia jak nie wiem co. Już mi ciśnienie podnieśli!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaloguj sie po numerze zlecenia.


    Ed. I nie denerwuj się bo w ciąży jesteś :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 14:54

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak własnie zrobiłam ;)
    Wrzucili tylko progesteron, beta podobno jeszcze sie mieli, bo juz dzwoniłam do laba gdzie wysyłają próbki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Zaloguj sie po numerze zlecenia.


    Ed. I nie denerwuj się bo w ciąży jesteś :P


    Haha, własnie tak sobie pomyślałam ze nieźle zaczynam ;), nerwy od początku ;)
    Ojejku, a Ty badałaś progesteron? Bo ja nie wiem czy te niecałe 17 u mnie to nie za mało? Może kolnę dzis do doktorka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam 7dpo i bylo 47. A teraz ląduje tyle proga ze badanie i tak niemiarodajne ;)

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:08

    ojejku, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ile bierzesz lutki? i jaką?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, ja biore lutke setke, ale oprócz tego biore tez dupka, bo miałam stymulacje mocniejszymi lekami. No i własnie teraz nie wiem, bo dupka i tak nie wykaze mi w badaniu, wiec tak naprawde, to sama luteina wyszła. Jak juz tę cholerna bete dostane to wtedy poradze sie lekarza.

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ