X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może idź na betę, to z pewnością jest pewniejsze ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 - przy sprawdzeniu endometriozy czesto lekarze zalecaja sprawdzic marker CA125, mnie przy pierwszym podejrzeniu choroby wyszlo 424 /w normie do 35, wiec ogromny stan zapalny. Potem doszla torbiel na prawym jajniku, a laparoskopia potwierdzila zaawansowana endo. Ogolnie temat rzeka, i co kobieta - to inna historia, to bardzo podstepna choroba.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak marcia beta juz by mogła wyjsc

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;) Ja na szczęście żadnej torbieli nie miałam. No nic zobaczę co powie mi ten lekarz w piątek


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    ehh to jednak nie robię jutro testu :-)
    Na wykresie napisałaś ,że jutro masz termin planowanej @ , 11 dpo ,więc ja bym już robiła test będąc na Twoim miejscu :D

    marciaa, Corcula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia pogadaj szczerze z tym nowym ginem ale się też nie nakrecaj.
    Ja Ca125 miałam najwięcej 200 ale już dawno nie badałam bo gin nie kazał aby nie stresować się.
    Ja miałam torbiel 5 cm. Kilka mies diety i jej nie było. A wcześniejszy mój gin chciał mnie na stół..

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim dziewczynom, którym dzis pojawily się dwie kreseczki, jest Was coraz wiecej, a mam nadzieję, że będzie coraz wiecej :)!

    Jagah lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki mogłaby mi któraś streścić co się działo w długi weekend :)

    Wszystkim zaciążonym gratuluję :* A tym którym się nie udało będę kibicować we Wrześniówkach :*

    Ja cierpię na ciąże urojoną od jakiś 3-5dni... :( Już nie wiem co robić ;(
    Mdłości- zwaliłam na nadwrażliwy żołądek bo grill i alko. Zawroty głowy -nie wyspanie, bo kto normalny kładzie się spać 2dni z rzędu o 4rano i wstaje o 8?! Ból piersi- no tak @zbliża się i nawiedzi za 9dni... omijamy fakt że pojawiło się to nazbyt za wcześnie... Bóle podbrzusza- tak podczas owulacji nie czułam to teraz mi dokucza... I jednego nie mogę sobie wytłumaczyć ale na czytałam się oczywiście o raku... brodawki wokół sutka są bardzo jasne prawie nie różniące się od koloru skóry, ale na lewej piersi wpada w fiolet... taka lekko sina brodawka :( I tak jak Milka mam dziwną wydzieline z pochwy... zawsze na tym etapie mleczna, albo sucha- teraz gęsta z grudkami rozciagliwymi ale nadal biała... nie brałam w tym miesiącu nowych leków ani suplementów jedynie zaczęłam brać dupka po owulacji ... najgorsze że sama, ale chcę uniknąć plamień po @... są irytujące :/ Ale szczerze mówiąc tyle brałam dupka i nigdy nie było czegoś takiego...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa powodzenia :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcam się,chcę tylko wiedzieć o co mam pytac itp. Będę musiała sobie spisać pytania na kartkę bo wizyty i ginów mnie tak stresuję, że óźniej połowa rzeczy co chcę powiedzieć wylatuje mi z głowy ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za pomoc :-)

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah to obydwoje przeżyliście szok :D To teraz będziecie żyć jak we śnie. Życzę wszystkiego dobrego :*

    Jedno pytanie do Ciebie lub Madziulli skoro piszecie o endometrozie. Czy macie podczas @ skurcze żołądka? Ja od paru cykli tego doświadczam. Najpierw czuję bóle miesiączkowe a potem przechodzi to w taki ból skurczowy. Potem bóle miesiączkowe mijają a te skurczę męczą mnie jeszcze przez całą @. Czy to też może świadczyć o endometriozie? No i dodam, że codziennie jestem okropnie zmęczona mimo 10h nocnego snu a ponoć to też objaw tej okropnej choroby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 12:46

    Jagah lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagaH wielkie Gratulacje :-D

    Jagah lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Jagah to obydwoje przeżyliście szok :D To teraz będziecie żyć jak we śnie. Życzę wszystkiego dobrego :*

    Jedno pytanie do Ciebie lub Madziulli skoro piszecie o endometrozie. Czy macie podczas @ skurcze żołądka? Ja od paru cykli tego doświadczam. Najpierw czuję bóle miesiączkowe a potem przechodzi to w taki ból skurczowy. Potem bóle miesiączkowe mijają a te skurczę męczą mnie jeszcze przez całą @. Czy to też może świadczyć o endometriozie? No i dodam, że codziennie jestem okropnie zmęczona mimo 10h nocnego snu a ponoć to też objaw tej okropnej choroby.

    nie wiem czy to moze swiadczyc o endo ale ja mam czasem takie skorcze ze zwojam sie z bolu w pol. czasem mam przy @ a czasem w srodku cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wszystko pięknie ładnie ale beta niestety jest mega przydatna np przy powtarzających się poronieniach. To jedyny dowód na to ,że było się w ciąży, bo testy dla lekarzy to właśnie strata kasy :/
    Dokładnie i można wtedy udowodnić ciąże biochemiczne i wczesne poronienia. Ja zrobiłam błąd jak byłam w biochemicznej bo nie zbadałam hcg, a teraz nikt mi w tę ciążę uwierzyć nie chce. A czasami czekanie do wczesnego usg nic nie daje bo już "popij wodą" a dowodu brak.

    marciaa, Morwa lubią tę wiadomość

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Gratuluję wszystkim ciężarnym. Trzymam kciuki za te, co będą testować. <3
    Chciałabym się dołączyć do testujących w sierpniu. Jestem dopiero 3 dni po owulce. Moja strategia w tym cyklu, to: zachodzę w ciążę w sierpniu i koniec. :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikal123 wrote:
    Cześć dziewczyny. Gratuluję wszystkim ciężarnym. Trzymam kciuki za te, co będą testować. <3
    Chciałabym się dołączyć do testujących w sierpniu. Jestem dopiero 3 dni po owulce. Moja strategia w tym cyklu, to: zachodzę w ciążę w sierpniu i koniec. :)
    Witamy, też jestem 3 dpo ;)

    Kim8, emikal123 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Dokładnie i można wtedy udowodnić ciąże biochemiczne i wczesne poronienia. Ja zrobiłam błąd jak byłam w biochemicznej bo nie zbadałam hcg, a teraz nikt mi w tę ciążę uwierzyć nie chce. A czasami czekanie do wczesnego usg nic nie daje bo już "popij wodą" a dowodu brak.
    Ja byłam 4 razy w ciąży a udowodnione mam tylko 2 ciążę. Do tego wszystkiego każda z nich jest inna ,więc lekarze mają mnie w dupie i nie chcą diagnozować dlaczego nie posiadam jeszcze dziecka :/ gdybym miała udowodnione dwie ciąże biochemiczne to bym więcej mogła wymagać , a tak to traktują to jako "przyszła baba i biadoli coś o ciąży, którą widziała tylko ona i to na teście ciążowym , no na kilku. Miesiączka spóźnia jej się tydzień i już wielkie halo, a my mamy swoje wytłumaczenie na to. Owa pani ma pcos ,więc mogła to być torbiel". Nikt nie słucha ,że miałam tylko raz w życiu torbiel i to będąc w ciąży pozamacicznej. Po stymulacji owulacji. Ich to niestety nie obchodzi ,bo diagnoza to diagnoza :( także mogłam wydać 60 zł na dwie bety ,zamiast robić testy ,które też swoje kosztują..."teraz" muszę wydawać majątek na diagnozowanie samej siebie. Chytry traci dwa razy,ktoś nie na darmo to powiedział, niestety..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no własnie.
    Mi lekarka powiedziała, że te pozytywne testy to po luteinie mi pozytyne wyszły ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Każda z nas ma inne doświadczenia. Ja do tej pory łatwo zachodzilam w ciaze. Idealna beta nic u mnie nie zmieniła. Nic innego by nie było czy bym ją zrobiła czy nie. 70 zł za dwie bety to dla mnie dużo. Dlatego jeśli będę kiedykolwiek podejrzewać ze jestem w ciąży wydam 7 zł na dwa testy. Ale rozumiem ze ktoś może mieć inne doświadczenia i może potrzebować czego innego ;)

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ