X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia mi gin powiedział że moja niska waga może wpływać właśnie na brak owulacji. Ale generalnie rzecz biorąc to sama nie wiem. Może coś w tym jest. No ale mimo, że jem na prawdę dużo to nic a nic nie przybieram na wadzę. Tzn miałam pewien okres czasu że trochę dupka urosła :P i teraz mam ślady w postaci rozstępów na pośladkach :( bo przytyłam i zaraz znów spadła.
    Kejsi to pozazdrościć :P Mój to lubi ale półki z rzeczami do auta :P spożywcze go nie interesują hahahha no może żeby colę i chrupki wziąć :P to są jego zakupy do domu. A ja muszę latać i głowić się co kupić żeby zjeść :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 17:24

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 160 (jak to tato mówi "chyba w kapeluszu") B ok 178cm

    Dieta? nie chyba... o dziwo lepiej się teraz czuję... no do 3dpo bo do tego czasu nie byłam zmęczona, troszkę zadyszki mam ale to bardziej od upałów... Ale wcześniej marzyłam wrócić do 58 ale boję się że znów będę osłabiona...

    A co do szpilek nie potrafię chodzić... nogi łamałam prawie...

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Ale waga nie modelkowa :D wyglądam jakbym zeżarła 3 anje rubik :D
    Haha w ciąży to normalne :D może masz w macicy trzy Anje Rubik ? :D oddaj chociaż jedną potrzebującym :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja no jak się dobrze czujesz to ok :) ale jednak nadwaga tak jak niedowaga to nie jest za dobra. I lepiej to trochę "podleczyć"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Haha w ciąży to normalne :D może masz w macicy trzy Anje Rubik ? :D oddaj chociaż jedną potrzebującym :p
    Morwa 3 to u Ojejku są :D chociaż jakbym miała bliźniaki to jedną mogę Ci podrzucić wprost do macicy :D

    AJA_S, Morwa lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Isia mi gin powiedział że moja niska waga może wpływać właśnie na brak owulacji. Ale generalnie rzecz biorąc to sama nie wiem. Może coś w tym jest. No ale mimo, że jem na prawdę dużo to nic a nic nie przybieram na wadzę. Tzn miałam pewien okres czasu że trochę dupka urosła :P i teraz mam ślady w postaci rozstępów na pośladkach :( bo przytyłam i zaraz znów spadła.
    Kejsi to pozazdrościć :P Mój to lubi ale półki z rzeczami do auta :P spożywcze go nie interesują hahahha no moa że żeby colę i chrupki wziąć :P to są jego zakupy do domu. A ja muszę latać i głowić się co kupić żeby zjeść :D

    Ja też nie jem mało, jem normalnie tak myślę a fast foodów też nie unikam ;)
    Takie geny chyba, poszłam w mamę tylko jestem 10 cm wyższa ;D Moja siostra znów jest kości taty i ona je na prawdę mało, np 1 kluskę, pół kotleta i to wszystko na obiad, teraz to w sumie już nawet miesa nie je tylko jakies zielone makarony ze szpinakiem a jest 2 razy grubsza ode mnie ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia no niestety geny z nimi nie wygramy. Ale walczyć zamierzam hahhaha !

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie schudne na zimę jak znów odrzuce suple i spróbujemy może bez nich. zaczęłam tyć po dupku i Bromergonie... A teraz jeszcze lody...

    O matko dziś mi czekolada nie idzie o.O Przecież u mnie to nie możliwe... chyba chora jestem :( Stąd te mdłości... wszystko idzie w tym kierunku :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już się poddałam, chyba że lekarz mi rozkaże to będę walczyć dalej. Jutro idę do innego to zapytam co on sądzi na ten temat ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dzięki Ojejku widzę mój wykres w bardziej optymistycznych barwach :D

    t2735712_picsart-08-18-04.05.38-1.jpg
    uwielbiam twoje wróżenie rysunkowe z wykresu :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Pewnie schudne na zimę jak znów odrzuce suple i spróbujemy może bez nich. zaczęłam tyć po dupku i Bromergonie... A teraz jeszcze lody...

    O matko dziś mi czekolada nie idzie o.O Przecież u mnie to nie możliwe... chyba chora jestem :( Stąd te mdłości... wszystko idzie w tym kierunku :P
    Albo w ciąży :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja na trochę uciekam idę ogarnąć chatę i mąż z pracy wraca idziemy pobiegać. Będę wieczorem. ;*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Albo w ciąży :D

    Skakałabym ze szczęścia :D
    A mało tego wyłabym jak głupia ;)

    Ed. Ale choroba bardziej prawdopodobna... Piesio dziś cały ranek wymiotował i z dwójeczką miał duży problem... Mógł od nas coś załapać i gorzej przechodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 17:46

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję uzaleznienie od Ovu i naszego watku ! :) Dobrze, że jeszcze jestem na urlopie to mogę sobie pozwolic siedziec na komputerze tyle czasu :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę badać progesteron , trzymajcie od rana kciuki ;) liczę na jakąś poprawę w moim naturalnym progesteronie po obniżeniu prolaktyny, ale jak będzie to się okaże ;)

    ZakreconaŻona, Mona_M, Madziulla, AJA_S, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lets party
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/oddzial-zamkniety-intensywnej-terapii-lwd,10859.html

    200.gif

    Corcula, ZakreconaŻona, Morwa, Teklaa, AJA_S, Karolczyk, Isia93, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jutro idę badać progesteron , trzymajcie od rana kciuki ;) liczę na jakąś poprawę w moim naturalnym progesteronie po obniżeniu prolaktyny, ale jak będzie to się okaże ;)
    3mam kciuki :)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka zrobiłaś bete? Ja miałam taki test i w tym samym dniu krwawienie poleciałam na bete i <0.1to bylo dwa miesiace temu ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie dzidziuś!!

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis jedna krecha czekam na @the

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki sikać pozytywy a nie obijanie się :)

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ