X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 164 cm :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma 185 wiec przy moim 173 spoko jest

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o wysokosci to ja mam 172, a moj mezulek 192 :D

    Morwa wspolczuję warunkow :P i myślę ze ze względu na nie lada poświecenie z Twojej strony wszystko zostanie wybaczone :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi łoł toż prawie 2m :P ale ty też wysoka więc dużej różnicy nie macie aż tak

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Madziu wpisałam sobie na necie dieta na "przytycie" i wyskoczyła mi na poradnikzdrowie
    Generalnie gin kazał jeść dużo ryb, jajek, sera białego, oliwy z oliwek
    Ania hahha no nie powiem że jak nie mam szpilek to też niziutka jestem ale kij tam :P lepiej w tę stronę niż odwrotnie :P
    Ja w szpilkach nie chodzę bo nie umiem hehe

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mój ma 185 wiec przy moim 173 spoko jest
    Jesteście nami ? :D tylko ja grubsza niż Ty ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja siedzę na dachu auta , bo na tym zadupiu ciągle mi zasięg zwiewa ;) jakoś ogarniam to co piszecie , ale ciężko z odpisywaniem i poprawą błędów, które narzuca mi tablet, także wybaczcie :*

    Hahaha ja siedze w aucie pod biedra bo na zakupach byłam i powinnam ruszyć do domu ale jakoś tak się składa że nie chce mi się odpalić auta :) i jak ten czub siedzę 15 min. Chyba się boję ze będę miała za dużo do nadrabiania Hahaha :D

    Morwa, AJA_S, Corcula, ojejku lubią tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczyny, mega pomysł z LWD! Ja się koniecznie piszę na to. No i jak tu nie zajść w sierpniu?

    ojejku lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Jestem nowa i bede testowac za dwa dni, o ile @ nie przylezie

    Kim8, Morwa, Karolczyk lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kejsi łoł toż prawie 2m :P ale ty też wysoka więc dużej różnicy nie macie aż tak

    No wysoki jest, jak ubiorę wyzsze buty to jest ok. Nie narzekam na jego wzrost bo w zyciu codziennym (czyt. zakupy) bardzo się przydaje :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze zobaczę, bo jak ostatecznie przyjdzie @, to nie wiem czy nie odpuścić forum na trochę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się proszę żeby na zakupy jechać a mój mąż się za naprawę samochodu wziął :/
    Lokokoko witaj :)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Czesc dziewczyny! Jestem nowa i bede testowac za dwa dni, o ile @ nie przylezie

    witamy na najbardziej zwariowanym watku OVU :)

    Lokokoko, s1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Modelka :D ja mam tyle co Madzia ;) tylko waga u mnie większa, bo taką wagę to ja miałam w liceum zanim maka w okolicy otworzyli ;)
    Ale waga nie modelkowa :D wyglądam jakbym zeżarła 3 anje rubik :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    No wysoki jest, jak ubiorę wyzsze buty to jest ok. Nie narzekam na jego wzrost bo w zyciu codziennym (czyt. zakupy) bardzo się przydaje :D
    otototo :) ja jak jestem sama na zakupach a jest coś co nie jest w zasięgu mej ręki to niestety wracam bez tego :P i obiadu może nie być hahahhaha
    Madzia ile masz do domu? :P zostaw samochód idź pieszo hahahha
    Marcia jak ma Ci to pomóc to pewnie. Odpoczniesz trochę i wrócisz :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 17:19

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Czesc dziewczyny! Jestem nowa i bede testowac za dwa dni, o ile @ nie przylezie
    Witaj :D byłaś u mnie pod wykresem ,więc już jakbym Cię znała :D zieloności :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niedowagę ;/ 52 kg i 172 cm ;/ Mój ma 185cm. Ale lekarz mi powiedziała że jeśli to moja waga naturalna a nie przez odchudzanie to nie powinno przeszkodzić ciąży


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie jakby była dyscyplina na olimpiadzie "ubijanie schabowych" to miałabym złoto :D schabowe rewelka tylko deska do krojenia pieprzła podczas tłuczenia :D ah :D

    Landryneczka, Kejsi1988, AJA_S, Morwa, s1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka jakieś 2 km ;) juz w domu jestem ;)

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    otototo :) ja jak jestem sama na zakupach a jest coś co nie jest w zasięgu mej ręki to niestety wracam bez tego :P i obiadu może nie być hahahhaha
    Madzia ile masz do domu? :P zostaw samochód idź pieszo hahahha
    Marcia jak ma Ci to pomóc to pewnie. Odpoczniesz trochę i wrócisz :*[/QUOTE



    Ja na wieksze zakupy sama nie chodzę, bo moj kocha chodzic po supermarketach. Niekiedy ma taki dzien, że prosi żeby pojechac do wiekszego marketu zeby mogl... "pochodzic miedzy polkami"


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 17:23

‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ