X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Morwa każda z nas jest w ciąży tylko niektóre z nas o tym jeszcze nie wiedzą :D
    Madziu hahhah no no :) ja obecnie w jakimś 4dniu :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dołączaj wcześniej! tam nie będą tylko zaciążone, tylko również te które na zaciążenie czekają :D
    Ja jestem w ciąży co miesiąc, tylko w momencie Ridża nie (chociaż Sówka jest :P) wiec jak najbardziej fiolet jest dla wszytskich :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Morwa każda z nas jest w ciąży tylko niektóre z nas o tym jeszcze nie wiedzą :D
    Ooo to to :D aż chce się zachodzić :D

    Sówka35, ZakreconaŻona, Karacik lubią tę wiadomość

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    dlatego ja się ograniczyłam tylko do prowadzenia wykresu na fiolecie ;)

    Jestem świadoma, że dziewczyny mają różne historie, ale ten stres, niepokój i wzajemne spory o to, co szkodzi bardziej nikomu nie służą.

    W punkt. Niesamowicie współczuję tych wszystkich przejść, ale ja przestałam wierzyć, że może być dobrze. Umówmy się- tutaj też nie wszystkie z nas mają przed sobą pierwszą ciążę, a i zdarza się, że walczą o nią jak lwice. Dobre kobietki tu się spotkały, fajna energia. Ja daję wirusy, a Wy mi dorzucacie LWD, bo brak mi go ewidentnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 16:49

    Sówka35, Morwa, Magda87 lubią tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No co ty!? , każdej wyjdzie i inaczej nie myślimy ! ;)


    Obawiam się, że mam burdel w hormonach... Zbyt dużo objawów :/

    A z drugiej strony jak 3lata temu byłam na wynikach gdzie miałam duży problem z hormonami nie było takich akcji... Potem wyniki w normie... :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo oooo oooo oo to jest to!!!!!
    Luz w dupie wymiata! Idę tam!!

    Sówka35, s1985 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To taki wątek przynoszący szczęście mam rozumieć? :P przebywanie wśród ciężarnych ponoć przynosi szczęście :)
    Dokładnie! Przyciągamy szczęście :D

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tą chwilę mam mega duży LWD :D chyba za bardzo :P
    w ogóle mam zlecenie przytycia 2-3kg. Ja marzę tak o 5+ :P ktoś coś doradzi ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku a tekst z fioletowej masakra.... tez bym wyszła z tego wątku i "trzasla" drzwiami jeszcze.... bez komentarza

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Posrało ją? :D
    nie, one tam tak prawie wszystkie ;) reszta się nie udziale :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja na tą chwilę mam mega duży LWD :D chyba za bardzo :P
    w ogóle mam zlecenie przytycia 2-3kg. Ja marzę tak o 5+ :P ktoś coś doradzi ;D

    Tez powinnam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Ja jestem w ciąży co miesiąc, tylko w momencie Ridża nie (chociaż Sówka jest :P) wiec jak najbardziej fiolet jest dla wszytskich :D
    :-) :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja oddam te 5+ kg :D

    Nie nadążam z czytaniem i lajkowaniem Was wszystkich. Mój podły nastrój od wczoraj mnie męczący skutecznie jest przeganiany ;)

    nie mogę się doczekać jeszcze tydzień i testowanko ;))) LwD ;)))

    Sówka35, Morwa lubią tę wiadomość

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteście nie możliwe dziewczyny;D już mogłabym tam pójść ;D bardzo dobre podejście;D ja jestem przerażona jak poczytałam trochę co tam się dzieje....także taka grupa LWD jest wskazana tam!;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk, Ojejku tak! tak! tak!! Zakładajcie wątek. Jestem jak najbardziej za :) Jak przeczytałam post, który pokazałaś, to się w łeb popukałam i już byłą klawiatura w ruchu, ale mnie ubiegłaś. Masakra. Nie wiem co to miało wnieś do wątku, poza dodatkowym stresem. Ogólnie bardzo mi tam brakuje tych wszystkich gifów Morwy, obrazków Ojejku i tego ogólnego luzu i fajnej atmosfery. Helmi widzę, że też się przestała udzielać, jak wiele dziewczyn z różu.

    A tak w ogóle cześć dziewczyny, bo wyskoczyłam jak filip z konopi, ale do Was zaglądam. Nie mam czasu pisać, bo wróciłam do pracy i czasu mniej, ale myślami kibicuje każdej z osobna.

    Awf3p2.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, ja Ci daję moje 5kg, mów gdzie wysłać, odssysam i frunie!:D Nawet nie musisz dziękować :D

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku nie dziwię się teraz czemu niektóre robią grupy na fb np.
    Ja bym tam nie wytrzymała :O
    Madzia mi gin zlecił wczoraj. A tobie ginekolog coś napomknął?
    Ściągnęłam sobie dietę z neta od poniedziałku zaczynam. Ale nie wiem czy ona coś da. Mąż mi musi wagę kupić

    edit. Zakręcona i Karolczyk dzięki :) to wezmę po 2,5 od każdej hahahha a po drugie 2,5 dla Madzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 16:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę i Tobie i Madzi oddać po 5kg :D i każdy będzie szczęśliwy :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Obawiam się, że mam burdel w hormonach... Zbyt dużo objawów :/

    A z drugiej strony jak 3lata temu byłam na wynikach gdzie miałam duży problem z hormonami nie było takich akcji... Potem wyniki w normie... :/
    Dlatego musisz odrzucić hormony stresu , a dorzucić te z LWD - to tzw hormony szczęścia, a burdel sam się posprząta :D a tak na serio to co tam masz nie tak ? Swoją droga to nie ma ludzi zdrowych , są tylko Ci pozamykani w zakładach i Ci , których jeszcze nie zbadano :D ja nie należę do żadnej z grup , bo zdiagnozowałam się sama i się teraz z tym ukrywam , aby nie zamknięto mnie w zakładzie ;)

    AJA_S, ZakreconaŻona, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja na tą chwilę mam mega duży LWD :D chyba za bardzo :P
    w ogóle mam zlecenie przytycia 2-3kg. Ja marzę tak o 5+ :P ktoś coś doradzi ;D

    Ooo tak, ja też marzę o przynajmniej 5 kilo więcej niestety w moim przypadku to chyba niemożliwe, takie geny ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ