X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mialam wczoraj test ovu pozytywny dzien wczesniej i dzisiaj slabsze kreski wiec na wykresie zaznaczam je jako negatywne a ten z wczoraj tylko pozytyw(dwie takie same krechy)?i od tego testu wczoraj do dzisiaj juz moze byc po owu prawda? Wiec ja najwczesiej testuje na staraczkach wrzesniowych jak sie utworza bo w sierpniu wyczekuje tylko @

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik dziś owulacja prawdopodobnie. Test Lh wychodzą pozytywne 24-36h przed owulacją.

    Qasha nawet jeśli nie jesteś w ciąży to i tak jest groźny. Może szmatka na buzi i nosku, albo maska ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik owulacja po pozytywnym teście przychodzi chyba w ciągu 24-48 godzin, więc może jeszcze nie wszystko stracone ;)

    Demsik lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na wykresie zaznaczam tylko ten jeden mocny jako pozytyw czy te slabe tez jako plusik?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    A na wykresie zaznaczam tylko ten jeden mocny jako pozytyw czy te slabe tez jako plusik?

    Te slabsze ja zaznaczam jako minus bo to nie sa pozytywne testy. test ovu jest pozytywny jak jest kreska taka sama lub mocniejsza.
    Tez wczoraj mialam pozytywny test ;P dzis jeszcze nie robilam

    Demsik lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki madziulla dzieki

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, a kiedy twoj wraca?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba muszę zmienić datę testowania albo czekać na wrzesień. W ogóle nie wiem czy to krwawienie mam liczyć jako okres i tak zaznaczyć na wykresie?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Demsik, a kiedy twoj wraca?
    Jest na miejscu caly czas ale niestety jest burzliwie po wczorajszej klotni a dzis pyta czy dzwonilam do lekarza i co powiedzial.no k...a myslalam ze mnie trafi.tak olal sparwe a teraz sie pyta co z wizyta kiedy ja ja odwolalam bo stwierdzil ze nie ma sensu jechac bo co on nam powie,jaki monitoring.brrrr.....dzis tez pewnie nici z seksu bo wraca po drugiej zmianie kolo23 i nawet sie nie ruszy do niczego wiec cykl stracony a mi serce peka,wyryczalam sie juz dzis na maksa

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulilabym cie gdybym mogla! Mocno! Wiem co czujesz. U nas tez roznie bywa. Nie nastawiaj sie negatywnie. Sroka radził żeby bzykac sie nad ranem, lub rano. Że sa największe szanse na poczęcie. Wiec moze uda sie mily poranek :) Przynies sniadanko do łóżka mezusiowi, moze w ladnym stroju... ;) Wiesz co mam na myśli. Na pewno sie uda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 21:03

    Demsik lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tu pies pogrzebany bo moj sniadan nie jada a rano juz lata moj synek wiec nie ma szans na seksik.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik lepiej tak niż na siłę. Przyjdzie czas, spokojny miesiąc pogadajcie na spokojnie jak on widzi te starania w ogóle, i wtedy może na spokojnie się uda. Jak się kłócicie to nie ma sensu się na siłę starać. U nas też kiedyś kilka cykli przepadło przez sprzeczki ale to jeszcze przed operacją męża. Od maja ubiegłego roku jest już naprawdę dobrze. ATzn są sprzeczki ale nie odbija się to na staraniach. Zobaczymy jak teraz będzie bo ja cosik nerwowa więc może być różnie hahahah

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba musisz nastawic wcześnie budzik :) Szybko umyj zęby, ubierz sie w cos fajnego i powiedz cos w stylu : moze tiru riru ? Albo mamna ciebie ochote tu i teraz. Albo wymysl cos :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym ostatnio lekarz kazal nam zaraz po wizycie i na drugi dzien poprawic to juz mu sie nie chcialo a jak mowilam ze test zaczyna byc pozytywny i powinnismy dzialac to nawet nie zareagowal.jest zmeczony rozymiem ale mi tez nie jest latwo.on zyje ostatnio naszym wyjazdem na wczasy,lecimy na krete ale dzis mu powiedzialam ze ma zyc zyciem a nie wyjazdem i d...a.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/504e3efd140d.jpg

    Demsik najpierw ja Ci mówilam jak oznaczać testy owu a teraz ja potrzebuje porady bo wczorajszy i dzisiejszy test jest bardzo podobny. Jak to rozumieć????

    Od dołu przedwczorajszy, wczorajszy i na samej górze dzisiejszy. Czy dziś tez pozytywny? Jak to się ma do tego wczorajszego? Kiedy ta ovu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla test ovu należy robić do pierwszego pozytywnego :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik kochana :* Faceci niestety nie rozumieją jakie to dla nas ważne i że potrzebujemy wsparcia :/

    Demsik lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Madziulla test ovu należy robić do pierwszego pozytywnego :)

    czyli te 20-36 godz liczy się od wczoraj?

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci po prostu przeżywają to inaczej bo hmmm to nie oni dostają co miesiąc dowód że się nie udało. Chodzi mi o to że my dostajemy @ i dla nas to większe odczucie ze znów nic a oni no cóż... powiedzieć im że znów nici to powiedzą że następnym razem się uda i ooo. Ja już przywykłam powoli do podejścia mego męża chociaż widzę że i jego coraz bardziej to boli jednak nie wymagam od niego zbyt wiele bo wiem że sam na swój sposób to przechodzi. Do tego stres w pracy. Najlepiej samemu wyluzować bo nic innego nam nie pozostaje. Przyjdzie czas na nas albo i nie i już ja powoli staram się też przygotować na to że nigdy nam nie będzie dane mieć dziecka bo rożnie może być. Niestety państwo przyczyniło się do tego że nie ma pomocy dla par które mają problemy i refundacja in vitro jest zniesiona. A na prywatnie nas póki co nie stać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    czyli te 20-36 godz liczy się od wczoraj?
    teoretycznie tak :) ale wiadomo, że ovu nie daje 100% gwarancji na owulkę bo on wyznacza największe stężenie LH ale ja bym liczyła od wczoraj :) <3 nie zaszkodzi i dziś :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ