X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Jej, takiej to dobrze. Ale szybko strasznie wysikane. Fajnie. Ciekawe ile dni po owulacji?
    dokładnie to w 11 dniu po ovu i to z popołudniowego sikańca, więc sama byłam w szoku ;)

    Dziekuje za wszystkie mile słowa :*

    Natii203 Gratulacje!!! trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :)

    ZakreconaŻona, Roza86 lubią tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny niby jestem 13 dpo zrobiłam dzis test ciązowy ten z allegro negatyw ale pierwszy termin @ tak jak wyliczyło mi ovu mam na 2 sierpnia bo ja wyliczyłam na 6 zobaczymy mam jeszcze 2 allegrowskie poczekam do tego 2 i zrobie jeszcze raz a jak do 6 @ nie bedzie to wtedy kupie z apteki bo testy owu były cały czas już negatywne nie pokazywały nawet cienia 2 kreseczki a dzis pokazała sie bladziutka hmm zobaczymy co z tego bedzie dziś nawet mąż mi się spytał czy nie jestem w ciąży bo zachowuje się tragicznie na dodatek czuje zapachy na odległośc masakra na kolacje mąż kupi sobie kopytka śmierdziały jak cholera nadal czyje perfumy jego kumpla który był u nas w piatek nadal bola mnie piersi delikatnie podbrzusze dziś boi mnie głowa i jak wczoraj posząłm spać koło 23 to dziś wstałam o 10 i cały dzień sobie drzemałam do 6 juz nie daleko wytrzymam ale jakos nie wierzę że się mogło udać

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    dziewczyny które są na liście, jeżeli dostaniecie @ dawajcie znać bo muszę latać po wykresach i szukać :/ jeżeli nie będę miała inf w ciągu 2 dni od daty testowania usuwam z listy
    A nowe testerki witam :)
    Oki dam znac. Tylko moje testowanie moze dlugo trwac bo testuje w 33dc a moje ostatnie cykle byly 32-39dniowe.
    Takze od 15 sierpnia bede na pewno pisala.

    Pozdrawiam i 3mam kciuki za testujace.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 19:44

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola
    ja w 1ciazy bylam wrazliwa na zapachy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 19:58

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Karola ja w 1ciazy bylam wrazliwa na zapachy.
    ja właśnie tez w każdej z 3 ciąż ale teraz to już sama nie wiem czy te testy z allegro sa takie kiepskie czy się nie udało

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    hej dziewczyny niby jestem 13 dpo zrobiłam dzis test ciązowy ten z allegro negatyw ale pierwszy termin @ tak jak wyliczyło mi ovu mam na 2 sierpnia bo ja wyliczyłam na 6 zobaczymy mam jeszcze 2 allegrowskie poczekam do tego 2 i zrobie jeszcze raz a jak do 6 @ nie bedzie to wtedy kupie z apteki bo testy owu były cały czas już negatywne nie pokazywały nawet cienia 2 kreseczki a dzis pokazała sie bladziutka hmm zobaczymy co z tego bedzie dziś nawet mąż mi się spytał czy nie jestem w ciąży bo zachowuje się tragicznie na dodatek czuje zapachy na odległośc masakra na kolacje mąż kupi sobie kopytka śmierdziały jak cholera nadal czyje perfumy jego kumpla który był u nas w piatek nadal bola mnie piersi delikatnie podbrzusze dziś boi mnie głowa i jak wczoraj posząłm spać koło 23 to dziś wstałam o 10 i cały dzień sobie drzemałam do 6 juz nie daleko wytrzymam ale jakos nie wierzę że się mogło udać

    Mi ostatnio test wyszedł dopiero 4 dni po terminie @. Też na początku robiłam allegrowym i myślałam, że są kiepskie, ale nawet apteczny nic nie pokazał. Szansa zawsze jest.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    My wyskoczyliśmy sobie wczoraj wieczorem na piwko żeby się trochę wyluzować-ten cykl będzie totalnie na luzaka w piątek robimy wypad na cały weekend :)
    U mnie bociany od 3 lat po podwórku się lansują ale jakoś żaden nie rzucił propozycji "zrzutu". Chyba czas zacząć sadzić kapustę, słyszałam że część dzieci właśnie z tego oto warzywa wyciągają ;)Chociaż konopi nie sadziłam a Filip wyskoczył ;)

    Jak Wam mija weekend?

    Kjopa3, Morwa, s1985, Omon lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj nagotowalam gar kapuchy :D obzeralam sie jeszcze dzisiaj to moze podziala w ten sposob ;D
    Gratuluje pozytwow !! ;)
    Alez tu beda emocje :D

    A weekend u nas sredni, mecza nas zebiska, trojki i czworki na raz wiec Leo ma focha na caly swiat :/ mnie malpa wykancza, na szczescie jutro oezykezdza na tydzien moja babcia to mnie troche odciazy :)
    A w piatek wybywam na pierwsze od porodu takoe dlugie wychodne do Wawy na kocert Rihanny :D

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooooooo super :) To życzę udanej zabawy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :))
    Bede balowac do rana pierwszy i ostatni raz po porodzie :d

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisKolorowy, Natii gratulacje dziewczyny :* :*

    Karola oby to było To ;)
    Chociaż z drugiej strony ja miałam tak jeszcze 6cykli temu i to 2cykle pod rząd. Zła od ok 6dpo, bolące piersi, wrażliwa na zapachy i migreny... A do tego sen "zimowy"... Nadzieje wielkie, a @ strasznie bolesne...
    A teraz @ bardzo dziwna... 2 dni krwawienia i 3dni pojedyncze na cały dzień plamienia... Chciał nie chciał chyba będę musiała zrobić badania jeśli jutro znów będę miała plamki na bieliźnie :/ Znów mi coś w organizmie nawala... Dlatego od dziś ćwiczenia;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie testy polecacie

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewczyny jakie testy polecacie

    Facelle jest czuły, polecam

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Karola
    ja w 1ciazy bylam wrazliwa na zapachy.
    Witam ;)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Facelle jest czuły, polecam
    to te z rosmana?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o plamieniach przed okresem, więc mam coś interesującego. Polecam przeczytać też dziewczynom z krótką fazą lutealną, endometriozą, zespołem napięcia przedmiesiączkowego! Ważne rzeczy!
    Dziękuję Elarii za namiary na ten artykuł:

    http://npr.pl/index.php/content/view/207/44/

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roza86 wrote:
    Pisałyście o plamieniach przed okresem, więc mam coś interesującego. Polecam przeczytać też dziewczynom z krótką fazą lutealną, endometriozą, zespołem napięcia przedmiesiączkowego! Ważne rzeczy!
    Dziękuję Elarii za namiary na ten artykuł:

    http://npr.pl/index.php/content/view/207/44/
    No a ja mam po @ :/ jak bym nie mogła być normalna...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewczyny jakie testy polecacie
    Ja polecam pepino paskowy, do kupienia w Tesco lub kauflandzie za nie całe 5 zł, a o czułości 10 :)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Facelle jest czuły, polecam

    Mi dał fałszywie pozytywny wynik niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    Proszę o skreślenie mnie z 1.08. Moje cykle (te jak w zegarku 31 dniowe) szlag jasny trafił i @ przylazła sobie 5 dni wcześniej.. SZOK! Pierwszy raz w życiu coś takiego..
    Teraz już nie wiem czy mi się cykl skrócił z 31 na 27 czy to jednorazowy przypał..Macie pomysł w którym dc powinnam zacząć testować owulacyjnymi? Teraz w tym cyklu pisałm nawet że miałam takie bóle i czułam że owulacja była wcześniej..no ale nie zawsze te bóle są :/

    ZOstaję na ostatni dzień sierpnia. Choć szanse niewielkie bo będziemy się z niemężem mijać dość często :)

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ