X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Madziu dasz radę wierzę w Ciebie <3 ;)

    najgorsze ze nie czuje nic :( kompletnie nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co? Nie każda kobieta czuje :) Bądź dobrej myśli i nie stresuj się. I tak nic nie zmienisz :) ja mocno trzymam kciuki za Ciebie <3

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję @.. wwczoraj dostałam ale będę testować jeszcze 27 sierpnia :)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za artykul o magnezie i b6. Lece zaraz do apteki. Zawsze szybko mi sie wyplukiwal magnez i odczuwalam skurcze. Ostatnio nawet serce zaczelo mi gorzej pracować. A jak jeszcze niedobor ,agnezu i b6 moze miec wplyw na moje plamienia i co za tym idzie płodność - na pewno bede suplementowac!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri- pamiętaj, żeby kupić lek, a nie suplement! Ja łykam MAGLEKB6, fajna cena, często w promocji! :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam że supl wystarczy... My bierzemy Magnez + B6 z NordFarm

    17.11.17-poronienie całkowite
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Sandri- pamiętaj, żeby kupić lek, a nie suplement! Ja łykam MAGLEKB6, fajna cena, często w promocji! :)
    Też polecam:) tylko uwaga bo jestntez Magleq Max i to jest supl a polecaja w aptekach:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pyyanko co !myslicie na temat dwuch kreseczek na tescie owu przed okresem ? Ja juz mialam jedna kreseczke a od wczoraj pojawia sie druga dzis mocniejsza jak wczoraj test ciazowy zrobie pierszy jutro rano bo niby ovu mi tak wyznaczylo za na drugiego sierpnia powinna byc @zobaczymy jak na razoe brzuch mni nie boli a zawsze bolal na dzien przed okresem no ale ja wyliczylam ze powinnam dostac 6 sierpnia zobaczymy w lipcu dostalam 5 dni wczesniej wiec cierpliwie czekam

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara,Nadzieja i M wrote:
    Hej dziewczyny mam pyyanko co !myslicie na temat dwuch kreseczek na tescie owu przed okresem ? Ja juz mialam jedna kreseczke a od wczoraj pojawia sie druga dzis mocniejsza jak wczoraj test ciazowy zrobie pierszy jutro rano bo niby ovu mi tak wyznaczylo za na drugiego sierpnia powinna byc @zobaczymy jak na razoe brzuch mni nie boli a zawsze bolal na dzien przed okresem no ale ja wyliczylam ze powinnam dostac 6 sierpnia zobaczymy w lipcu dostalam 5 dni wczesniej wiec cierpliwie czekam
    LH jest hormonem występującym w ciąży , więc jego odpowiedni poziom jest mile widziany, ale równie dobrze możne nie oznaczać nic. Testy lh nie są wyznacznikiem ciąży tak samo jak wysoki poziom progesteronu , także lepiej sikać na test ciążowy niż na owulacyjny ;) jak cierpisz na nadmiar kasy i sprawia Ci to przyjemność to sikaj na owulacyjne, bo tej przyjemności nikt Ci nie odbierze ;) najkorzystniejsza i tak będzie beta jak @ nie pojawi się w terminie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara,Nadzieja i M wrote:
    Hej dziewczyny mam pyyanko co !myslicie na temat dwuch kreseczek na tescie owu przed okresem ? Ja juz mialam jedna kreseczke a od wczoraj pojawia sie druga dzis mocniejsza jak wczoraj test ciazowy zrobie pierszy jutro rano bo niby ovu mi tak wyznaczylo za na drugiego sierpnia powinna byc @zobaczymy jak na razoe brzuch mni nie boli a zawsze bolal na dzien przed okresem no ale ja wyliczylam ze powinnam dostac 6 sierpnia zobaczymy w lipcu dostalam 5 dni wczesniej wiec cierpliwie czekam
    sądzimy, ze testy ciążowe wykrywają ciążę, a testy owulacyjne wykrywają wzrost hormonu lh zwiastujący owulację.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nic noe czulam :D juz odpuscilam czekalam na malpe a tu niespodzianka :)) objawow sie nie ma co doszukiwac nie zawsze sa :))
    My zatestujemy okolo 25 siepnia :) chociaz pewnie szybciej mnie podkusi :D
    Bety raczej nie zrobie, wole sie nie stresowac. Jak test wyjdzie pozytywny to umowie sie do gina kolo 6-7 tygodnia ;)

    Jezuu czy tylko ja jeszcze przed serduchowaniem zakladam juz ciaze ? :ddd

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nic noe czulam :D juz odpuscilam czekalam na malpe a tu niespodzianka :)) objawow sie nie ma co doszukiwac nie zawsze sa :))
    My zatestujemy okolo 25 siepnia :) chociaz pewnie szybciej mnie podkusi :D
    Bety raczej nie zrobie, wole sie nie stresowac. Jak test wyjdzie pozytywny to umowie sie do gina kolo 6-7 tygodnia ;)

    Jezuu czy tylko ja jeszcze przed serduchowaniem zakladam juz ciaze ? :ddd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    LH jest hormonem występującym w ciąży , więc jego odpowiedni poziom jest mile widziany, ale równie dobrze możne nie oznaczać nic. Testy lh nie są wyznacznikiem ciąży tak samo jak wysoki poziom progesteronu , także lepiej sikać na test ciążowy niż na owulacyjny ;) jak cierpisz na nadmiar kasy i sprawia Ci to przyjemność to sikaj na owulacyjne, bo tej przyjemności nikt Ci nie odbierze ;) najkorzystniejsza i tak będzie beta jak @ nie pojawi się w terminie ;)
    Mialam zapas yestow owu a ze w tym15 dc wyszly dwie kreski ale nie mocne dlatego tesyuje dalej owu tak z ciekawosci zobaczymy jakbedzie dalej wiem ze testy owu wykrywaja owulacke a ciazowe ciaze ale gdzies czytalam ze czasami pokazuja wczesna ciaze niczym sie nie nastawiam i nie nakrecam przynaj!niej sie staram w ciazy z corka nawet nie podejrzewalam ciazy nic mi nie bylo diero w 6tc mialam mdlosci ale to juz lezalam w szpitalu i wiedzialam o ciazy a w tej co syracilam w 14 tc yo od poczatku sie czulam fatalnie i zwalalam to na przeziebienie teraz tez tak robie ale znpwu !az mowi mi ze szarpie !mnie tak jak w ciazy i nie daje sie ze mna wyyrzy!ac w przednich ciazach maz mial racje hehe zobaczymy jak bedzie tym razem do trzech razy sztuka

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia ja odkąd przyszła @ też mam dobre przeczucia... Może przez Potforka... Nagadała mi że do urodzin będę w ciąży i o! Nastawiła mnie na fasolkę i nie mogę przestać o tym myśleć... A został mi miesiąc o.O

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! wiem, że to nie miejsce, ale udziela się tu dużo kobiet więc i większe doświadczenie. Odebrałam wyniki badania histopatologicznego po poronieniu. Rozpoznanie: Krew, endometrium z przmianą doczesnową.
    Czy mogłaby mi któraś wyjaśnić co to jest?

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, starającemu się, zawsze wiatr w oczy :(

    Niosłam karton, zahaczyłam o półkę i wbiłam sobie róg pudła tak, że mój prawy, aktywny jajnik poczułam na plecach :(

    Dziewczynki, uważajcie na siebie!

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Sandri- pamiętaj, żeby kupić lek, a nie suplement! Ja łykam MAGLEKB6, fajna cena, często w promocji! :)

    Ja to miałam ale raz się prawie zakrztusiłam o zgrozo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Zyrcia ja odkąd przyszła @ też mam dobre przeczucia... Może przez Potforka... Nagadała mi że do urodzin będę w ciąży i o! Nastawiła mnie na fasolkę i nie mogę przestać o tym myśleć... A został mi miesiąc o.O
    Oj to musisz działać ze zdwojoną siłą Aja :D

    U mnie 4 dzień po owu, dziś czułam ból jajnika, takie ciągnięcie w ty, z którego ona była:) Znaczy to ciałko żółte pracuje nie? B cóż innego ? Ono sobie tam będzie nawet jak ciąży nie ma , nie?

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam! wiem, że to nie miejsce, ale udziela się tu dużo kobiet więc i większe doświadczenie. Odebrałam wyniki badania histopatologicznego po poronieniu. Rozpoznanie: Krew, endometrium z przmianą doczesnową.
    Czy mogłaby mi któraś wyjaśnić co to jest?
    Kochana ja nie pomogę bo nie znam się. SPytaj na wątku o poronieniach. Kiedy wizyta u dr ?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, kiedy testujsz po IUI? Jak się wgl czujesz?

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ