X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochana ja nie pomogę bo nie znam się. SPytaj na wątku o poronieniach. Kiedy wizyta u dr ?
    Chce isc w ta srode ale telefonu nie odbiera i tak mi sie wydaje ze jest chyba na urlopie wiec moze za tydzien w srode... A jak dalej nie bedziecie odbieral to musze do kogos innego isc.

  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy kiedyś ktoras z was tak miała że jeden z testów wyszedł pozytywny robiony z porannego moczu a następnego dnia test zrobiony pod wieczór był negatywny? Pogubiłam się i nie wiem czy jestem w ciąży czy nie przy ostatnich ciazach nie wazne o której robiłam test zawsze był pozytywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 20:55

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test o takiej samej czulosci? Moze duzo pilas i mocz byl bardzo rozcienczony?

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy test który wyszedł pozytywny to test najtańszy firma marketowa zrobiłam go bo on jako pierwszy wykrył poprzednie ciążę. Drugi test który wyszedł negatywnie to clearblue digital chciałam sprawdzić jaki to mniej więcej tydzień. Mieszkam za granicą i na opakowaniach nie pisze jak bardzo są czułe. Ja na ogół mało pije więc nie sądzę żebym za dużo wypila wody w ciągu dnia okolo 700ml ale to wystarczy żebym częściej chodziła do toalety.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić. Pozostaje poczekać jeszcze z 2 dni i powtorzyc test:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii203 wrote:
    Pierwszy test który wyszedł pozytywny to test najtańszy firma marketowa zrobiłam go bo on jako pierwszy wykrył poprzednie ciążę. Drugi test który wyszedł negatywnie to clearblue digital chciałam sprawdzić jaki to mniej więcej tydzień. Mieszkam za granicą i na opakowaniach nie pisze jak bardzo są czułe. Ja na ogół mało pije więc nie sądzę żebym za dużo wypila wody w ciągu dnia okolo 700ml ale to wystarczy żebym częściej chodziła do toalety.
    Na testach clearblue jest napisane jaka czulosc na ulotlach tak samo jak na innych. Obojetnie czy za granica mieszkasz czy w polsce. Ja mieszkam w niemczech i na kazdej ulotce jest napisane. Nie koniecznie na opakowaniu bo takiego nie mialam ale na ulotkach sa. Musza byc.

    Mi tez kiedys na pregnafix (zwykly sieciowy test) wyszedl pozytyw (o ile mozna go tak nazwac.. Bardzo slabiutki cien byl) a clearblue digital negatywny. Ciazy nie bylo.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    Landryneczka, kiedy testujsz po IUI? Jak się wgl czujesz?
    za dwa tyg testuje nie wcześniej :) a czuje się hmmm. Głowa mnie boli i brzuch bardzo jak na @ nawet silniej. Nie mogę się wypróżnić że tak powiem. Oby jutro przeszło

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.

    Liczyłam, że będzie już kilka ciąż na piękny początek miesiąca a tu nic?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te kropusie jakieś takie nieśmiałe :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jutro się ujawnią ;)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie będzie wysyo :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyp*

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ;) Sierpień będzie piękny. także dziewczynki chwalić się!


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    za dwa tyg testuje nie wcześniej :) a czuje się hmmm. Głowa mnie boli i brzuch bardzo jak na @ nawet silniej. Nie mogę się wypróżnić że tak powiem. Oby jutro przeszło

    A sama akcja bolesna czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja, że tak powiem, dwie godziny temu wstrzyknęłam ovitrelle, mam 4 jajka do pęknięcia, dziś robię dziedzica, chwalę się nim za dwa tygodnie ;)
    widzę, że pomponów pod dostatkiem, zatem nie pozostaje nic innego jak sprostać zadaniu :)
    200.gif

    Teklaa, AJA_S, zyrcia, Kjopa3, Morwa, farmaceutka77, Mona_M, Marteczka93, Kim8 lubią tę wiadomość

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Mam nadzieję ;) Sierpień będzie piękny. także dziewczynki chwalić się!

    Ja się z chęcią pochwalę... byle bym miała czym... ;/ Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie sierpnióweczki :)

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    A sama akcja bolesna czy nie?
    Trochę mnie bolało nie wiem czemu. Nie zbyt przyjemne uczucie szczerze mówiąc i praktycznie od podania nasienia zaczął brzuch boleć i szyjka. Więc coś nie podszedł mi zabieg :P

    sandri_1 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nic noe czulam :D juz odpuscilam czekalam na malpe a tu niespodzianka :)) objawow sie nie ma co doszukiwac nie zawsze sa :))
    My zatestujemy okolo 25 siepnia :) chociaz pewnie szybciej mnie podkusi :D
    Bety raczej nie zrobie, wole sie nie stresowac. Jak test wyjdzie pozytywny to umowie sie do gina kolo 6-7 tygodnia ;)

    Jezuu czy tylko ja jeszcze przed serduchowaniem zakladam juz ciaze ? :ddd
    No co ty :D moja ciąża też taka młoda jak Twoja !

    zyrcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś znalazłam kleszcza na udzie...malutki był ale jednak. Nie wyrzuciła go. Jadę z nim do lekarza i pokazać ślad po ugryzieniu...mam nadzieje ze nie będzie potrzebny antybiotyk... ale jeśli lekarz będzie kazał trudno będzie trzeba łykać.... ;(

  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wspóczuję... Ja się panicznie boję wszelkich robali i kleszczy.

    Landryneczko, trzymam kciuki :)

    Poproszę o wpisanie mnie na testowanie 9 Sierpnia :) :)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ