X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny z rana zrobiłam znowu test clearblue digital niestety nie umiem czekać. Znowu negatywny ale chciałam zobaczyć ta jedna kreseczke i otworzyłam test a na teście dwie widoczne kreski więc w ciąży raczej jestem cieszę się bardzo bo po wczorajszym teście byłam załamana. Już nigdy więcej nie kupię tego testu. W czwartek mam położna i będę miała robione badanie krwi żeby potwierdzić. Trzymajcie za mnie kciuki. :)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia! :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki! Wszelkie wątpliwości rozwieje piękna beta! :) Trzymam kciuki żeby bylo ok.
    Ja sie nie nastawiam w tym miasiacu na ciążę. Raczej na to ze jej nie będzie. Myślę ze ten brak magnezu z b6 zrobilo swoje. Zawsze mi sie szybko wyplukiwal magnez, a wczoraj uswiadomilam sobie ze to bardzo zaniedbalam. Cos z sercem mialam ostatnio nietak, walilo strasznie, ciezko mi sie oddychalo, i skurcze mialam. Jak tylko zaczęłam suplementacje to po kilku godz poczulam się lepiej. No nic. Na pewno zajde za miesiac na wczasach. Juz sobie wyliczylam ze beda wtedy dni plodne takze idealnie! Nawet ciesze sie bardzo.

    A jak wy sie dziewczyny czujecie dzisiaj? Jak pogoda? U mnie dzis wreszcie zawitalo sloneczko i przyjemnie cieplo sie zrobilo. Przyjezdza do mnie w odwiedziny kolezanka za godzine, takze zapowiada sie mily dzień.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moja temperatura nie napawa optymizmem:( Chociaż przeglądałam galerię wykresów i różnie to wygląda.

    My na nowej chałupce, pierwsza noc za nami, cieszymy się, że nareszcie jesteśmy na swoim!:) A ile sprzątania przede mną:D

    farmaceutka77, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Zajrzyj do mnie ;-)

    Edycja: w kwietniu miałam PTC: 35,74 :>>>
    Dzięki za odpowiedź. A powiedz mi jeszcze, zawsze miałaś takie niskie temperatury? Mi tak się obniżyły niedawno. Gdzieś wyczytałam, że to mogą być problemy z tarczycą, przebadałam swoją, ale jest chyba w porządku.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Gratki! Wszelkie wątpliwości rozwieje piękna beta! :) Trzymam kciuki żeby bylo ok.
    Ja sie nie nastawiam w tym miasiacu na ciążę. Raczej na to ze jej nie będzie. Myślę ze ten brak magnezu z b6 zrobilo swoje. Zawsze mi sie szybko wyplukiwal magnez, a wczoraj uswiadomilam sobie ze to bardzo zaniedbalam. Cos z sercem mialam ostatnio nietak, walilo strasznie, ciezko mi sie oddychalo, i skurcze mialam. Jak tylko zaczęłam suplementacje to po kilku godz poczulam się lepiej. No nic. Na pewno zajde za miesiac na wczasach. Juz sobie wyliczylam ze beda wtedy dni plodne takze idealnie! Nawet ciesze sie bardzo.

    A jak wy sie dziewczyny czujecie dzisiaj? Jak pogoda? U mnie dzis wreszcie zawitalo sloneczko i przyjemnie cieplo sie zrobilo. Przyjezdza do mnie w odwiedziny kolezanka za godzine, takze zapowiada sie mily dzień.


    Sandri u mnie urlop, jest słońce, jest plaża, fasolina się zadomawia bo przecież nie ma innej innej opcji jak zielony kropek za parę dni :) ;) więc jest pięknie:) zarażam optymizmem, miłego dnia:) ♥♥

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja mialam nie myslec o owu i ciąży i sienie nakrecac nie mierzyc temp itp.
    A tu choloera obserwuje swoj sluz. 17 i 18dc mialam sluz wodnisty i 18dc chyba mnie bolal jajnik. 19 i 20dc mam juz sluz kremowy. Cykle mam nieregularne z tego roku 32-39dniowe.
    Tylko nie wiem czy sluz wodnisty to plodny?
    Zobacze jaki bedzie sluz do konca tygodnia. Jesli nadal kremowy to pewnie nie wytrzymam i zatestuje z 3dni wcześniej.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test clearblue ma w srodku dwa paseczki testowe. Wiec razem powinny byc 4 kreski. Jeden jest o wyznaczeniu stezenia hcg by test wiedzial czy wykryc 1-2 czy 2-3 a drugi czy w ogole w ciazy jestes.
    W necie masz rozbiorke tego testu na filmiku. Jak to czasem zle sie go interpretuje bo rozebraniu. Jest przyklad testu pozytywnego jak wyglada w srodku i negatywnego jak wyglada w srodku.

    emerald_m, pati87 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, taki wynik nie wnosi za wiele do ewentualniej diagnostyki. Mówi o tym, że błona śluzowa macicy jest zmieniona ciążowo, krew zwykle stwierdza się przy poronieniu. Jeśli nie ma stanu zapalnego, martwicy, nowotworów, taki wynik jest dobry.
    Myślałaś o jakiś badaniach? Polecam Ci wątek "Zaczynamy znów starania" na podforum Poronienie. Sama nie udzielam się tam, bo mam nie za wiele czasu na internet, ale w wolnych chwilach podczytuję. Dziewczyny są super i wiedzą więcej niż większość lekarzy ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Test clearblue ma w srodku dwa paseczki testowe. Wiec razem powinny byc 4 kreski. Jeden jest o wyznaczeniu stezenia hcg by test wiedzial czy wykryc 1-2 czy 2-3 a drugi czy w ogole w ciazy jestes.
    W necie masz rozbiorke tego testu na filmiku. Jak to czasem zle sie go interpretuje bo rozebraniu. Jest przyklad testu pozytywnego jak wyglada w srodku i negatywnego jak wyglada w srodku.
    Hehe, uwielbiam Cię :D Mistrzyni destrukcji testów :)

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Hej dziewczyny
    Ja mialam nie myslec o owu i ciąży i sienie nakrecac nie mierzyc temp itp.
    A tu choloera obserwuje swoj sluz. 17 i 18dc mialam sluz wodnisty i 18dc chyba mnie bolal jajnik. 19 i 20dc mam juz sluz kremowy. Cykle mam nieregularne z tego roku 32-39dniowe.
    Tylko nie wiem czy sluz wodnisty to plodny?
    Zobacze jaki bedzie sluz do konca tygodnia. Jesli nadal kremowy to pewnie nie wytrzymam i zatestuje z 3dni wcześniej.
    Wodnisty jest uznawany za płodny, więc jest opcja, że już po owu :)

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Hehe, uwielbiam Cię :D Mistrzyni destrukcji testów :)
    Nie lubie wkrecania. I jak czytam ue byl negatyw ale go rozebrala to smutno mi sie robi ze dorosla kobieta planujaca dziecko potrafi sobie tak wkrecac. Na yt jest filmik o clearblue digital. One czy pozytyw czy negatyw maja paski tylko kontrast sie rozni.
    Sieciowke robila 2 dni temu. Byla pozytywna. To dzis beta powinna urosnac i clearblue tez powinien byc pozytywny.
    Sieciowka zalozmy ze ma 10 bo clearblue 25 mlu czyli powinno wyjsc juz.

    Sama sie zawsze przygladam ze moze jednak jest ale jak nie ma to nie ma. Nie narysuje sobie paska i nie dorysuje brzucha z dzieckiem. Trzeba czekac. I przyjac na klate ze sie nie udalo. Na spokojnie rozpoczac nowy cykl a nie myslec ze sie poronilo bo widzialo sie cien na jednym a na drugim negatyw.

    Przepraszam mozecie mnie nawet z grupy wywalic, ale jaki sens wkrecac sobie testy pozytywne? Przeciez co ma byc to bedzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 09:43

    mewka87, Mona_M, AJA_S lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, doskonale Cię rozumiem. Można się wkręcić, ale później @ bardziej rozczarowuje. Ale negatywny sikaniec nie zawsze jest w stanie dotrzeć do świadomości zdesperowanej staraczki :D Też mi się zdarzyło rozbroić test z nadzieją, że może coś jednak zobaczę, zanim wyrzucę.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax prawda czasem jest bolesna ale masz racje. Lepiej ogólnie nastawic sie ze nic z tego i później mile sie zaskoczyć niz gorzko rozczarować. Niech zrobi ta bete i sie wszystko wyjaśni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 09:52

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri ja w ciazy dostalam arytmii serca i przedwczesnych skurczy w polowie ciazy i wlasnie magnez b6 pomogl. To bardzo wazne widocznie wiec teraz do dziela :)) !
    Natali gratulacje :))!!

    Ja wybywam na zakupy a potem biore sie za szafe :S kupilismy stara antyczna i ja przerabiam na piekna biel :D
    Mam babcie wiec moj szatan w dbrych rekach ;)

    Milego dnia ! Jak wroce chce tu widziec wysyp pozytywow :D

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Wodnisty jest uznawany za płodny, więc jest opcja, że już po owu :)
    Dzięki emerald :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to testy ciążowe ogladam pod swiatlo przy oknie :) w razie gdybym slepa byla :)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie patologii i 500+ . U teściów na wiosce mieszka taka rodzinka. Ona 87 rocznik ma 6 dzieci z takim gostek on ma jeszcze 4 z inną. Jedziemy właśnie z mężem autem i patrzymy, a tam ulicą śmiga mała dziewczynka około 2 lat. No krew mnie zalała, bo od razu rozpoznaliśmy, że to od nich. Mąż mnie wsadził, a sam pojechał to zgłosić rodzicom. Istny smród i barłok. Ona pijana i pierwsze co to pyta czy to ...(tutaj podała imię kochanka). Mąż ją zje**ł to szybko poleciała po tą małą, a ja zaznaczyłam ,że jak sytuacja się jeszcze raz powtórzy to dzwonię na policje. My się tu staramy a tam takie coś. Do tragedii brakowało niewiele :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Paulette, taki wynik nie wnosi za wiele do ewentualniej diagnostyki. Mówi o tym, że błona śluzowa macicy jest zmieniona ciążowo, krew zwykle stwierdza się przy poronieniu. Jeśli nie ma stanu zapalnego, martwicy, nowotworów, taki wynik jest dobry.
    Myślałaś o jakiś badaniach? Polecam Ci wątek "Zaczynamy znów starania" na podforum Poronienie. Sama nie udzielam się tam, bo mam nie za wiele czasu na internet, ale w wolnych chwilach podczytuję. Dziewczyny są super i wiedzą więcej niż większość lekarzy ;)
    No ja wiem ze to zbytnio wiele nie wnosi, tylko chodzi mi czy wszystko ok bo na poprzednim wyniku mialam czytelniejszy wynik.
    Badania robilam takie do 6 tygodni po poronieniu. Mam juz 2 wyniki sa dobre czekam na reszte. Wyniki nasienia narzeczonego ogolnie dobre tam troche problem z ruchliwoscia cos (ale dokladnie nie wiem bo dopiero dzis wieczorem je zobacze). No i zapisuje sie do swojego gina i tez do innej ktora zajmuje sie leczeniem nieplodnosci par.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takim to jajowody i nasieniowody powinni za 500+ pozwiazywac...system okropnie niedopracowany, bo patola sie mnozy i rozbija:(

    AJA_S lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ