X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Kochanie ja tez je rozkrecalam i sprawdzalam i faktycznie to wieksze niz ja, to pragnienie dojrzec drugiej kreski ale te clearblue sa skomplikowane. One maja te paseczki w negatywach. Rozumiem zwykly test. Zdjac obudowe i dopatrywac sie drugiej kreseczki ale clearblue digital? tez go otworzylam. Zdziwila mnie konstrukcja tego testu. Dlatego od razu szukalam w necie filmikow i wiadomosci na temat tego testu. Do dzis go nie rozumiem, skomplikowany jest. Cienie i paski tam sa. ale wiem jedno. Jak pisze "brak ciazy" to tak jest, jesli powtorze po dwoch dniach i nadal "brak ciazy" to nie powinnam miec watpliwosci i spokojnie czekac na okres.
    Ej , ale skąd ona mogła to wiedzieć ,że tam wychodzą zawsze dwie kreski ? Ja np tego nie wiedziałam. Pewnikiem przeczytałabym tylko instrukcję, na której nic o rozkładanie testu na części pierwsze by nie było. Nie wiem po co to tak rozdrapywać. Szuka drugiej kreski to niech szuka. Ty też nie raz szukałaś.. testy są zgubne i jedyne co pozostaje to to aby iść na betę i w takich sytuacjach jak ta poradzić tak dziewczynie.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Po krótkiej radości lipcową wisienką wracam znów do testowania. Poproszę o zapis na 28.08. Powodzenia
    :(:(:(:(:(:(:(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    W terminie @ której miało nie być przylazła z nienacka... Weekendowa radość po wyniku bety zamieniła się w czarną rozpacz:(
    Żono moja :(
    Ale coś zaskoczyło, teraz zaskoczy na maxa

    Morwa, emerald_m lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Serio?! Noe wiem co bym takiej zrobila.. Dziecko samopas a ona pije.. Kur* brak slow na takie rodziny. Ale takim wolno. A pewnie jak ja spytac kiedy dni plodne wypadaja to by nawet nie wiedziala albo co to endo czy jakiakolwiek czesc. Ludzie latami sie staraja, wiedza wieksza od nie jednego ginekologa a tacy maja.. To serio niesprawiedliwe!
    Niesprawiedliwe , niestety :( szkoda tych dzieci. Ona nie musi wiedzieć kiedy ma płodne , bo dupy daje codziennie i to nie jednemu. Także organizm nie nadąży w produkowaniu przeciwciał przeciwko danym plemnikom, bo ciągle się one wymieniają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 12:12

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Niesprawiedliwe , niestety :( szkoda tych dzieci. Ona nie musi wiedzieć kiedy ma płodne , bo dupy daje codziennie i to nie jednemu. Także organizm nie nadąży w produkowaniu przeciwciał przeciwko danym plemnikom, bo ciągle się one wymieniają ;)
    :( w tym wszystkim szkoda juz tylko tych dzieci..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    :( w tym wszystkim szkoda juz tylko tych dzieci..
    Dokładnie. Tą małą mógł dziś rozjeżdżać samochód, mogła wpaść do rzeki albo pójść w stronę lasu i złapać się w sidła. Mogła zostać pogryziony przez psa , albo pociachana przez dzika w lesie. Tragedia ,tragedia ,tragedia. Ludzie to nie mają za grosz wyobraźni :(

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Zakręcona przykro mi, trzymaj się kobieto :(
    Tak na marginesie to @ masz taką jak zwykle?

    Jeśli chodzi o tę "mamuśkę" zapijaczoną to jak tak patrzę dają im kuratora który zapowiada się i wtedy taka przygotuje się i jest czysto i trzeźwo ...
    Ale! Gdyby normalna rodzina u której było przyjęcie i wypiło się 1 lub 2 piwka,po uprzejmym donosie przez sąsiadów przyjechała policja to od ręki by zabrali dzieciaka a rodziców po sądach ciągali...
    Nasze prawo jest zgubne...

    Testy też kiedyś do rosołu rozbierałam ;) Ale chyba wyrosłam już z tego :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rozbiera testów, bo nie kupuję takich ładnie zapakowanych. To nie na moje oczy, ja ślepa jestem ;) jak nie pojawia się nic od razu to test trafia do śmieci i już :) zaoszczędzam przy tym wzrok i niepotrzebne nerwy :D

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa. to jest straszne, ale niestety masz rację.

    Dziś mam 7dc, a jajniki kują mnie jak na owulację. Z ciekawości zrobiłam test owu i oczywiście negatyw.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dokładnie. Tą małą mógł dziś rozjeżdżać samochód, mogła wpaść do rzeki albo pójść w stronę lasu i złapać się w sidła. Mogła zostać pogryziony przez psa , albo pociachana przez dzika w lesie. Tragedia ,tragedia ,tragedia. Ludzie to nie mają za grosz wyobraźni :(
    No ok. Ja mialam duzo czarnych mysli co moglo sie stac a ty mi swoich dolozylas. O zesz. Teraz nie zasne wieczorem bo bede rozmyslac. Ale czasem wydaje mi sie ze w takich rodzinach ci rodzice prosza sie o jakas tragedie by przejrzec na oczy. Inaczej chyba kuzwa nie umieja..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Testy też kiedyś do rosołu rozbierałam ;) Ale chyba wyrosłam już z tego :)
    Ja też z tego wyrosłam :)
    hqdefault.jpg

    teraz kupuję tylko testy paskowe :D

    Morwa, rosax3, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny wywaliłam takiego posta ale skasowałam go ....z obawy że mnie wywalicie....
    Czytam pewien blog i trochę mnie rozjuszyła panna...
    Ale tak!!! Jestem prześmiewcą !!! w takich przypadkach ( chociaż potrafię zachować również powagę)
    Jeezzzzuuuuuuuuuu nie powinnam tego pisać....
    Ale musiałam choć ociupinkę się wygadać ....

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jak sie nazywala ta bajka?
    On cos rysowal nie?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba Zaczarowany ołówek

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Kurcze dziewczyny wywaliłam takiego posta ale skasowałam go ....z obawy że mnie wywalicie....
    Czytam pewien blog i trochę mnie rozjuszyła panna...
    Ale tak!!! Jestem prześmiewcą !!! w takich przypadkach ( chociaż potrafię zachować również powagę)
    Jeezzzzuuuuuuuuuu nie powinnam tego pisać....
    Ale musiałam choć ociupinkę się wygadać ....
    Nikt Cię nie wywali dawaj śmiało :D zobaczymy co to za wisienka i na jakim torcie :D

    Corcula, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki! Co do testow to ja moje najchetniej ogladalabym przez lupe i doszukiwala sie drugiej kreski :). Oczywiscie tez preferuje te proste testy wlasnie z tego względu. Inaczej doszukiwalabym sie dodatniego testu bez konca :).

    Marmurkowa no dajesz, wyrzuc to z siebie, jestem ciekawa :). Nikt Cie za nic nie wyrzuci, chyba ;).
    U mnie 15dc, czekam na skok temperatury.
    Moj maz dzisiaj mnie "rozwalil", wie, ze jestem w trakcie plodnych i zapytal czy robilam juz test ciazowy ;). Meska logika :D. A to podobno my niecierpliwe jestesmy.

    rosax3, Morwa, emerald_m, AJA_S, Teklaa lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Hej laseczki! Co do testow to ja moje najchetniej ogladalabym przez lupe i doszukiwala sie drugiej kreski :). Oczywiscie tez preferuje te proste testy wlasnie z tego względu. Inaczej doszukiwalabym sie dodatniego testu bez konca :).

    Marmurkowa no dajesz, wyrzuc to z siebie, jestem ciekawa :). Nikt Cie za nic nie wyrzuci, chyba ;).
    U mnie 15dc, czekam na skok temperatury.
    Moj maz dzisiaj mnie "rozwalil", wie, ze jestem w trakcie plodnych i zapytal czy robilam juz test ciazowy ;). Meska logika :D. A to podobno my niecierpliwe jestesmy.
    Ja ostatnio mówię do swojego ,że temperatura poleciała łeb na szyję, a on na to :
    "Czyli dobrze ?" I cieszy się jak głupi do sera. Ja mu tłumacze ,że przed @ oznacza to nic innego jak to ,że @ idzie, przynajmniej u mnie tak jest. A on na to : "głupie te wasze wykresy... raz się cieszysz ze spadku potem nie cieszysz i weź tu pojmij baby" :o

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa to co mam teraz zdecydowanie jest @ na pelych obrotach nawet ostatnio taka nie była.

    Ojejku na razie straciłam nadzieję. Liczę, że to chwilowe.
    Na razie czekam na koniec pracy - 16:00 kurs do labu na bete żeby sprawdzić czy nie ma powrotki z CP a później do domu się wyplakać i zbierać siły na kolejne próby.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam sobie blog pewnej staraczki. Jest mi jej strasznie żal, przykre jest to co napiszę ale nie jest mi żal jej dlatego że nie może zajść w ciążę tylko dlatego ze ma takie "dziwaczne" podejście....
    Każda z nas tu zebranych boryka się z tym problemem, są wzloty i upadki, załamania i euforia, poddanie się i wielka nadzieja... i to jest normalne.
    Ledwo przebrnęłam przez tego bloga i nie pytajcie po co to czytałam, może była to jakaś chora ciekawość albo dlatego ze potraktowałam to jak książkę której nie rzucę w kąt niedokończonej pomimo że jest beznadziejna - muszę ją dokończyć żeby rzucić taką opinię.
    Owa Pani pisze bloga od 2007r. Najpierw w każdym poście modląc się o chłopaka a potem jak już go znalazła to o dziecko (teraz ma 29lat) Od 2 lat starają się w między czasie mąz ją zdradził bo miał dosyć jej podejścia i zachowania, jej jako cierpiętnicy....
    Ja będąc chłopem chyba też tak bym zareagowała...
    Czytając te "wypociny" miałam jej dosyć...
    Nigdzie nie wyjdzie bo co jeśli akurat się udało? Przecież nie można!
    Nie wypije lampi wina bo co jeśli się udało (pomijając to że lampka czerwonego wina dobrze działa na endo) ale też nie można!
    Wysiłek fizyczny (lekki) absolutnie (mam na myśli rower i ćw, w zaciszu domowym)
    Mąż też nie ma prawa do wyjścia,swoją drogą ciekawe czy mógł oddychać?
    A jak jakiś sprzeciw to awantura...
    I znowu modlitwy że dlaczego tylko jej nie wychodzi a przecież w marzeniach było tak pięknie tak inaczej niż jest w rzeczywistości ....
    Nie to ze mam coś do modlitwy, bo sama jestem wierząca, modlę się i chodzę do kościoła.
    I teraz ta wisienka!!! Rozwaliła mnie bo co ja mam powiedzieć z moją metryką?....
    Twierdzi że już nie zajdzie w ciążę bo jest za stara, że jej płodne lata dawno przeminęły! Ma 29 lat a moja mama mając 60 nie jest taką dewotą....!!!


    Tyle miałam do powiedzenia, wylałam się i jest mi lepiej... jestem straszna :/

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Marmurkowa to co mam teraz zdecydowanie jest @ na pelych obrotach nawet ostatnio taka nie była.

    Ojejku na razie straciłam nadzieję. Liczę, że to chwilowe.
    Na razie czekam na koniec pracy - 16:00 kurs do labu na bete żeby sprawdzić czy nie ma powrotki z CP a później do domu się wyplakać i zbierać siły na kolejne próby.
    Wypłacz się jak to pomaga, nawet najsilniejsi z najsilniejszych czasami płaczą :*:* znajdziemy w Tobie tę iskierkę siły i rozbujamy byś miała chęć i nie chciała się poddawać !! zawsze możesz na nas liczyć :*:* także wal jak w dym, gdy tylko poczujesz taką potrzebę :*:*

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ