X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa nic zlego nie napisalas. Tez czasami drazni mnie czyjes podejscie do zycia ;)

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Marmurkowa nic zlego nie napisalas. Tez czasami drazni mnie czyjes podejscie do zycia ;)

    Ale wiesz.... chyba nie powinnam...

    Zakręcona jesteśmy z Tobą, mocno Cię przytulam.

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wcale nie jesteś straszna :D tez bym miała takie wnioski po czytaniu takiej lektury ;) to podchodzi pod paranoję, ale co poradzimy ? Nic nie poradzimy , no chyba tylko tyle , by same tak nie robić. Mój mąż ze mną zawsze ma czym oddychać. Pije piwo dość często, od czasu do czasu wybywa do kumpla i wraca nad ranem. Gdybym mała mu zabrać te ostatki radości jaka mu pozostaje po ciężkiej pracy to byłabym potworem. Starania staraniami , ale żyć trzeba. Nie powinno się wszystkiego podporządkowywać pod jeden cel, bo nie potrafilibyśmy dostrzegać ile jest radości wokół nas ;) ja przynajmniej bym tak nie potrafiła :D

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balabym sie miec taka matke... jak ona bedzie miala takie podejscie do dziecka jak do meza, to bedzir tragedia...nadopiekunczosc tez nie jest dobra :/

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Balabym sie miec taka matke... jak ona bedzie miala takie podejscie do dziecka jak do meza, to bedzir tragedia...nadopiekunczosc tez nie jest dobra :/
    Ooo to to to !! Będzie tragedia, wykończy siebie i przy okazji innych :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 13:40

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa no właśnie też tak myślę i dlatego szlag mnie trafił i żal tego faceta...
    A w związku z normalnym życiem po minionym sobotnim wieczorze szalejemy dalej i w piątek jedziemy na mazury robić drugiego potomka :) SAMI!!!
    Jest moja mam więc nacieszy się wnuczkiem bo z nim zostanie a po jej wyjeździe jedziemy znowu z naszym diabełkiem :)

    Morwa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Pozwolicie, że się przyłączę do wątku?
    Też będę testować w sierpniu tylko hymm.... nie wiem kiedy bo @ się spóźnia 4 dni i na razie się nie zapowiada ale testy wychodzą negatywne. Więc jak coś się wyjaśni to poproszę o wpisanie na listę :)

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Canti :)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dzisiaj na obiad? hymmmm
    Kartacze bym zjadła ale robić się nie chce...
    Siedzę dzisiaj w domu bo olałam robotę i mam strasznego lenia a miałam takie plany co do ogarnięcia domu i ogrodu...
    U Was też tak gorąco?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a ty orientujesz si co z zwei_kresken??

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Canti 90 :)

    Marmurkowa wam to dobrze :) ja też bym chętnie gdzieś pojechała, ale u nas to raczej w tym roku niemożliwe ;) ale chętnie się na weekend napiję , albo jeszcze dzisiaj :p zobaczymy czy po drodze jakiś monopolowy będzie się do mnie radośnie uśmiechał :D

    Canti 90, farmaceutka77, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Co dzisiaj na obiad? hymmmm
    Kartacze bym zjadła ale robić się nie chce...
    Siedzę dzisiaj w domu bo olałam robotę i mam strasznego lenia a miałam takie plany co do ogarnięcia domu i ogrodu...
    U Was też tak gorąco?

    u mnie zupka fasolowa. mąż wczoraj gotowal on jest specjalista od zup :D

    Ja sie dzis mam zamiar opierdzielac po powrocie bo mam dzis urodzinki i zajme sie w domowym zaciszu moim nowym hobby. od meza na ur materialy dostalam :D
    no chyba ze maz mnie jeszcze do kina dzis wezmie :D

    goraco nie ale cieplo jest.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    Morwa, a ty orientujesz si co z zwei_kresken??
    Jasne :D mamy dobry kontakt i u niej wszystko po staramu :) robimy dziedzice tak jak robiłyśmy i jesteśmy już w tym całkiem dobre :) także na ciążę to już jesteśmy skazane :D pisz do niej na priva jak coś konkretniej potrzebujesz to Ci napewno odpisze, prędzej czy później :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i mamy kolejny objaw napierdzielanie prawego jajniora...hmmm wytrzymam do soboty? z beta? czy nie wytrzymam wytrzymam czy nie oto jest pytanie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jasne :D mamy dobry kontakt i u niej wszystko po staramu :) robimy dziedzice tak jak robiłyśmy i jesteśmy już w tym całkiem dobre :) także na ciążę to już jesteśmy skazane :D pisz do niej na priva jak coś konkretniej potrzebujesz to Ci napewno odpisze, prędzej czy później :)

    A udziela się na jakimś wątku ? Bo coś właśnie po powrocie dziewnie mi bez niej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy betę muszę robić na czczo?? Czy mogę iść o dowolnej porze dnia?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    A udziela się na jakimś wątku ? Bo coś właśnie po powrocie dziewnie mi bez niej :(
    Nie udziela się , przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki ale dopiero zaczynam :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na obiadek grzybki, bo wczoraj nazbieralam:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    dziewczyny czy betę muszę robić na czczo?? Czy mogę iść o dowolnej porze dnia?
    Możesz iść o dowolnej porze dnia :)

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ