X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconażona bardzo mi przykro ;(

    Madziulla spełnienia marzeń;*<3

    Madziulla lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w tak rozimprezowanej okolicy, ze weekendu nie trzeba ;). Czerwone wino u mnie zawsze w pogotowiu ale teraz leze na lezaku i napilabym sie mojito

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wszystkiego najlepszego:)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle zaczynam się bać- urlop wakacje a ja śledzę co tam u was toż to jakaś choroba:););)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewcyny :*

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym widziała mojego kota w zabawie z M ;)
    Bo kotka mądrzejsza, jak tylko wyczuje nastrój mojego M to spaździerza :)
    Morwa skąd Ty bierzesz takie obrazki ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla stoooooo lat :*

    Ja dzis miałam lasagne na obiad :D mmmm pycha było

    wgl to dzień jakiś taki do dup.. czuję się pzemielona przez magiel. chmury czarne,raz gorąco raz zimno zostaje w domu siedzieć.

    Ja za chwilę też zaczynam drinkować :D Mój ma urlop, więc można ;)
    Oglądam Kuchnia+ i mam wielką ochotę ugotować coś znowu :D

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Madziulka spełnienia marzeń tupotu małych stópek ;)

    Mnie możecie wykreślić @ miała być koło 6 przyszłą dziś po tym jak zrobiłam teścika o i negatyw i okres jednocześnie masakra ale stał się cud bo ten cykl okazał się 29 dniowy szok nigdy w życiu nie miałam takiego zawsze powyżej 30 dni były także jak teraz tez taki bedzie załapie się 31 sierpnia i może bedzie powtórka sprzed 5 lat gdy okres powinnam miec między 1-3 września a o nim zapomniałam i mamy z tego Juleczkę oj jak ja marze by się udało w sierpniu i Julka by dostałą brata lub siostre na 5 urodzinki od jutra robie dalej testy owu i musze zakupić następne bede sikać 3 razydziennie by nie przeoczyć owu ;)

    Madziulla, farmaceutka77, Teklaa lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to powodzenia w tym cyklu :)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Jakbym widziała mojego kota w zabawie z M ;)
    Bo kotka mądrzejsza, jak tylko wyczuje nastrój mojego M to spaździerza :)
    Morwa skąd Ty bierzesz takie obrazki ? :)
    Z internetów :D a co do kotów ja mam dwa. Samca i samice. On to pan łowczy, który w dzień, by tylko spał i jadł, a w nocy na myszy się zaczajał. Pani kotka natomiast to istny diabeł, wszędzie jej pełno. Jak się nie łasi to siedzi na drzewie ,albo tak jak ostatnio na dachu domu. Nie mieliśmy pojęcia jak tam wlazła. Pierwsza myśl to dzwonić po straż, ale zanim zdążyłam coś zrobić ona już sobie biegała w innym miejscu. Ostatnio użądliła ją pszczoła w przednia łapę. Łapa zmieniła swój rozmaryn o 3 razy. Myślę sobie , wreszcie swoje odchoruje i będzie siedzieć na dupie w domu. Ale nieee... nie ma to tamto. Od razu poleciała na drzewo przetestować nową przyczepność łapki :D

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, spełnienia marzeń! I pozytywnej, pięknie rosnącej bety :)

    ZakreconaZona :(

    Co do alko, to nie powinnam pić, bo biorę clexane i kilka innych jeszcze zależności się na to składa. Jednak myślę, analizuję i widzę zależność. U mnie % podnoszą płodność ;) Syna mam z czasów mocno imprezowych, dwie ciąże też delikatnie zakrapiane. Za delikatnie, bo nieudane. Teraz nie piję i nie zaskoczyło. Masakra, jestem w patowej sytuacji.

    Madziulla lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Madziulla, spełnienia marzeń! I pozytywnej, pięknie rosnącej bety :)

    ZakreconaZona :(

    Co do alko, to nie powinnam pić, bo biorę clexane i kilka innych jeszcze zależności się na to składa. Jednak myślę, analizuję i widzę zależność. U mnie % podnoszą płodność ;) Syna mam z czasów mocno imprezowych, dwie ciąże też delikatnie zakrapiane. Za delikatnie, bo nieudane. Teraz nie piję i nie zaskoczyło. Masakra, jestem w patowej sytuacji.
    Alkohol rozrzedza krew ,więc działa podobnie jak clexa :D Moje ciąże też zakrapiane alkoholem. Jak nie piję to nie zachodzę, także trzeba pić :D

    Do pozytywnego testu pij a później przerzuć się na clexane :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 16:08

    emerald_m, mewka87 lubią tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a własnie mam do was pytanko w tym cyklu brałam co dziennie Magnez rozpuszczalne , Wapno rozpuszczalne , Wit B6 1*2 tab , Kwas foliowy 1*2tab , Acard 1tab , od poczatku cyklu co dziennie wieczorem mała lampka czerwonego winka czy to mogło mi tak skrócić cykl ? niby testy owu pkazywały 2 mocniejsze kreski w 15dc ale pewnie przegapiłam ten najwiekszy szczyt teraz będe robić 3 razy w ciągu dnia około 8, 12-13 i 16-18 może trafię ;)
    i jeszcze jedno jakie witaminki powinnam brać ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Z internetów :D a co do kotów ja mam dwa. Samca i samice. On to pan łowczy, który w dzień, by tylko spał i jadł, a w nocy na myszy się zaczajał. Pani kotka natomiast to istny diabeł, wszędzie jej pełno. Jak się nie łasi to siedzi na drzewie ,albo tak jak ostatnio na dachu domu. Nie mieliśmy pojęcia jak tam wlazła. Pierwsza myśl to dzwonić po straż, ale zanim zdążyłam coś zrobić ona już sobie biegała w innym miejscu. Ostatnio użądliła ją pszczoła w przednia łapę. Łapa zmieniła swój rozmaryn o 3 razy. Myślę sobie , wreszcie swoje odchoruje i będzie siedzieć na dupie w domu. Ale nieee... nie ma to tamto. Od razu poleciała na drzewo przetestować nową przyczepność łapki :D

    Też mam parkę on dostojny szary rosyjski lubi wysokości łowny masakrycznie i łapserdak ma swój charakterek niepokorny, wróble łapie w locie. Ona brytyjka długowłosa, grzeczna tylko spojrzeć wystarczy a wie o co chodzi i strasznie gadatliwa rano robi mi za budzik :) dopóki nie wstanę to będzie chodziła w koło łóżka i "gadała" po swojemu bo raczej wtedy nie miałczy tylko takie jakieś dziwne dzwięki wydaje....
    Ogólnie nie jestem kociarą, nie znosiłam kotów dopóki te dwa u nas nie zamieszkały...
    wolę psy, na koty jeszcze niedawno miałam masakryczne uczulenie ale przywykłam już się nie duszę...
    Jednak... M będzie wiedział jak się mnie pozbyć jak już dam mu w kość, wsadzi mi mały kłaczek do poszewki poduchy... zaduszę się na śmierć tylko gałki oczne na podusi zostaną ;) I kaplica....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 16:09

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola bedzie tak jak mówisz :)
    Oo ja mam 3 kocury:) kazdy inny, ale do domu ich nie wpuszczam, ciekaja po podworku:) a i mam jeszcze 8 papuzek, takie mini zoo:)
    Marmurkowa moj M tez ma alergie na kotym kicha jak najety, ale juz trochę mu sie polepszylo:)
    Aa i w sumie z tym alko to macie rację, bo w sumie moja biochemiczna tez byla po winku;P a teraz w dzien ovu pilam wudżitsu, tak dosyć dużo, więc liczę, ze ta teoria się sprawdzi;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 16:31

    AJA_S lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję ze tak bedzie
    Ja mam w domu świnke morską Uszatka ;) i mamy zamiar kupic rybke bojownika bo nam zdechła ale Julka już marudzi że chce nową a na podwórku mamy kotka Plamkę ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale macie wesoło z kociakami :) u mnie chwilowo brak zwierząt ale chcemy wziąć owczarka niemieckiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też małe zoo
    Labrador, york, kocur maine coon 12 kg i dachowiec- rudy Bambo :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam w monopolowym a mam już wino :D zaszłam w odwiedziny do cioci i dostałam mszalne wino :D Oooo takie

    t2728550_20160802-163537.jpg

    po kliknięciu na zdjęcie obraz się powiększy ;)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurdę, to może i ja powinnam napic się winka xD
    tyle że my dserduszkujemy rano xD
    a no i postanowiłam sobie zrobić teraz trochę abstynencji
    bo za często ostatnio były okazje alkoholowe :-)

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ