X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U mnie @ w pełni. Ostatnia przez długi czas. Rodzę koniec kwietnia / początek maja :D
    Tylko coś ten szczęśliwy cykl dziwnie się rozpoczął. Tempka spadła poniżej 36 stopni. Tego jeszcze nie grali. Czy któraś miała, ma takie niskie PTC?

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem ! Witamy Sierpień, czas żniw jedzie pełną parą :D także przeorajcie porządnie swe pole i koniecznie posadźcie fasola w odpowiednio przygotowanej uwcześnie macicy! Na wiosnę zbieramy plony :D

    1111_karolina_wrobel_sierpien.jpg

    Marmurkowa, kate88:), emerald_m, misKolorowy, elica, rosax3, Karolczyk, VillemoVilo, ZakreconaŻona, ojejku, pati87, Omon, Kjopa3, AJA_S, Mona_M, Isia93, Teklaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzisiejsze testujące? Ela90?
    Bo elica widze ze @ nie proszona szybciej przylazla... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 09:42

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę pan kierownik pola już pięknie pilnuje;)
    Wiesz fasola moge zasadzic, tylko kto mi go bedzie nawozil jak chlop caly czas w delegacji gania:O kurde mac!

    Morwa lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dzień dobry. U mnie @ w pełni. Ostatnia przez długi czas. Rodzę koniec kwietnia / początek maja :D
    Tylko coś ten szczęśliwy cykl dziwnie się rozpoczął. Tempka spadła poniżej 36 stopni. Tego jeszcze nie grali. Czy któraś miała, ma takie niskie PTC?
    Ja nie pamiętam bo starość nie radość ;) ale mam za to swoją teorię :D to oznacza ,że hormony fajnie ze sobą współpracują i solidnie wykonują swoją pracę :D to będzie wasz szczęśliwy cykl i już :D innej opcji nie bierzemy pod uwagę ,więc nie masz co rozdrabniać i się zamartwiać, bo wszystko jest jak należy i tego się trzymajmy :D

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    O widzę pan kierownik pola już pięknie pilnuje;)
    Wiesz fasola moge zasadzic, tylko kto mi go bedzie nawozil jak chlop caly czas w delegacji gania:O kurde mac!
    Musicie nawozić na zaś. Jak tylko dowiesz chłopa to nie wypuszczaj za szybko :D działaj do momentu aż ziemia porządnie napiję się owego nawozu :D


    Edit : a tak w ogóle to ja bardzo lubię planować :D zrobiłam sobie nawet małą wizualizację pierwszego zdjęcia moich przyszłych dzieci! Tak na sam początek w postaci dwóch dorodnych pęcherzyków (koniecznie na prawym jajniku) :P a będę wyglądać mniej więcej tak ,przynajmniej mam taką nadzieję ;)

    349c6d27.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 09:56

    rosax3, Karolczyk, ZakreconaŻona, farmaceutka77, emerald_m, Omon, kate88:), AJA_S, misKolorowy, Marmurkowa, Mona_M, Isia93, Teklaa lubią tę wiadomość

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje miłe poweselnie i w trakcie przeprowadzki:)

    Nasz miesiąc się rozpoczął, mobilizacja do testowania pełna!!!:)

    Do bociana dorzucamy jeszcze spadającą gwiazdę na szczęście;) Siedzimy z mężem przed salą weselną, mówi do mnie "patrz,p atrz w niebo!". Podnoszę głowę, a tam spada gwiazda. Oczywiście wzruszona, mój mąż taki romantyk, a on " patrz, patrz dalej, coś tam miga". Taaa... Samolot lecący mi pokazywał, a nie spadające gwiazdy;-) ;-) ;-)

    Miłego dnia!:)

    ojejku, Morwa lubią tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Musicie nawozić na zaś. Jak tylko dowiesz chłopa to nie wypuszczaj za szybko :D działaj do momentu aż ziemia porządnie napiję się owego nawozu :D


    Edit : a tak w ogóle to ja bardzo lubię planować :D zrobiłam sobie nawet małą wizualizację pierwszego zdjęcia moich przyszłych dzieci! Tak na sam początek w postaci dwóch dorodnych pęcherzyków (koniecznie na prawym jajniku) :P a będę wyglądać mniej więcej tak ,przynajmniej mam taką nadzieję ;)

    349c6d27.jpg
    Fotka do albumu jest:)
    Wiesz zalezy jaki mamy nawoz czy jakis o przedluzonym dzialaniu, czy krotkoterminowy:) musze chyba nad jego skladem popracowac:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na pewno testowanie przesunie się z 13 na co najmniej 15 sierpnia...owulka nie chce przyjść !!! :( A tak mogliśmy się w tym miesiącu idealnie zgrać, a tu jajo się nie pojawiło :(

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już po owu, 2 dni. Teraz czekamy :D oj oby szybko minęło :P Jutro dopiero zamawiam na allegro testy żeby nie kusiły :)

    ojejku, aaagaaa89, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    a ja już po owu, 2 dni. Teraz czekamy :D oj oby szybko minęło :P Jutro dopiero zamawiam na allegro testy żeby nie kusiły :)
    a chyba też sobie zamówię, za drogo mnie wynosi sikanie codziennie na patyki z rossmana :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie, zawsze to dużo taniej :) Ja nie kupuję tych za 1 zł, tylko takie aptecznę. Cena to połowa, a jak bierzesz kilka to z przesyłką nawet taniej :)

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    a ja już po owu, 2 dni. Teraz czekamy :D oj oby szybko minęło :P

    Zazdroszczę !!! :) Oby była owocna!

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te najtańsze ostatnio ładnie owulacje pokazały :) Jednak trzeba je robić w południe - wcześniej robiłam wieczorem, bo tak było najwygodniej i różnie pokazywały a teraz idealnie :)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dzień dobry. U mnie @ w pełni. Ostatnia przez długi czas. Rodzę koniec kwietnia / początek maja :D
    Tylko coś ten szczęśliwy cykl dziwnie się rozpoczął. Tempka spadła poniżej 36 stopni. Tego jeszcze nie grali. Czy któraś miała, ma takie niskie PTC?
    Zajrzyj do mnie ;-)

    Edycja: w kwietniu miałam PTC: 35,74 :>>>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 11:15

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Mi na pewno testowanie przesunie się z 13 na co najmniej 15 sierpnia...owulka nie chce przyjść !!! :( A tak mogliśmy się w tym miesiącu idealnie zgrać, a tu jajo się nie pojawiło :(


    Cierpliwości niebawem się pojawi:) mnie też w tym miesiącu zrobiła w balona ale wreszcie raczyła się zjawić w 27 dc;) 3 mam kciuku:)

    aaagaaa89 lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    a chyba też sobie zamówię, za drogo mnie wynosi sikanie codziennie na patyki z rossmana :D

    Ja stwierdziłam że to naprawdę nieopłacalne z tymi patykami i pewności nigdy nie ma dlatego teraz latam rano na betę a w południe juz mam wynik jasny i klarowny( u mnie beta 28 zł);):)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 daj znać co u Ciebie?
    My już po zabiegu. Teraz pobolewa mnie trochę w szyjce i brzuch jak na @. Może wytrzymam bez nospy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś 11 dpo twardo czekam dalej. dziś ostatni dupek. chce min do czwartku piątku wytrzymać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja dziś 11 dpo twardo czekam dalej. dziś ostatni dupek. chce min do czwartku piątku wytrzymać
    Madziu dasz radę wierzę w Ciebie <3 ;)

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ