X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    T3 tworzy się z t4. U mnie idzie to w druga stronę niż u Zyrci. Ft4 Jest wysoko bo biorę euthyrox, a ft3 leży i kwiczy. Ja mam Hashimoto, więc moja tarczyca gra ze mną w kulki ;)

    Edit : Przeciwciała u siebie sprawdzałaś (Anty TPO i anty TG) ?
    Wiem, co w co przechodzi, tylko czytalam, ze najlepiej jakby poziomy byly rowne, bo przy wahaniach, mimo prawidlpwego tsh moga dawac objawy nadczynnosci lub niedoczynnosci, ale doczytam sobie jeszcze ksiazce od pato:)
    Hashi jest straszne:/ sama moze musze sobie te przeciwciala zrobic..

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia moze ovu?:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Ja myślę to samo co ojejku i Morwa jeśli chodzi o anonimowość na portalach. Miałam nawet dylemat z profilówką tutaj, bo to samo zdjęcie mam dodane na fb, ale póki nie widać twarzy to może nikt nie pokojarzy - chociaż i tak niewykluczone, że któregoś dnia zmienię - muszę tylko wpaść na jakiś fajny obrazek :P

    Bo również nie chciałabym aby jacyś znajomi śledzili moje dni płodne i częstotliwość <3 nie mówiąc już o czytaniu pamiętnika czy tych wypocin na forum.

    ja właśnie dlatego nie dodałam fotki co mam w profilówce na fb..
    też cenię swoją prywatność

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm a moze :D dobra i tak bedziemy produkowac codziennie :ddd

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj , zbadaj. Ja nie chcę straszyć, ale ja całe życie mam podstawowe hormony tarczycy w normach. Najwyższe moje tsh miało 2,9, a przeciwciała cichaczem sobie rosną w najlepsze. Gdybym nie zrobiła przeciwciał na własną rękę to bym nie dowiedziała się pewnikiem i do dzisiaj ,że mam Hashimoto. Lekarze ,zawsze twierdzili ,że jest wszystko ok ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ale myslisz ze powinnam to juz teraz robic? Nie lepiej odczekac ze dwa cykle i wtedy ewentualnie?
    Imternista daje na to skierowanie czy gin?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez mialam tsh 2,9 a po niespelna miesiącu cudownie spadlo do 1,5, czyli do poziomu, ktory mi sie przez 4 lata utrzymywal:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cieszę się, że Ci się podoba :D teraz zrób równie pięknego dziedzica :* i przenośmy się wszystkie na fiolet . Aby oczy o różu odpoczęły potrzeba ponoć aż 9 miesięcy ;)
    Oj jestem za. Bo bardzo już chcę i potrzebuję od różu odpocząć...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Hmm ale myslisz ze powinnam to juz teraz robic? Nie lepiej odczekac ze dwa cykle i wtedy ewentualnie?
    Imternista daje na to skierowanie czy gin?
    To było do Farmaceutki77 ;) Sorry za niesprecyzowanie tego :*
    Ty też możesz zbadać. U mnie było widać to ,że coś z tarczyca się dzieje nie teges również na usg tarczycy. Te przeciwciała raczej nie są na fundusz ,chyba ,że coś się zmieniło. Także lekarz może Ci wystawić świstek, ale i tak będziesz musiała za nie zapłacić. Ja płaciłam około 30 zł za jedno.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    No wlasnie tez mialam tsh 2,9 a po niespelna miesiącu cudownie spadlo do 1,5, czyli do poziomu, ktory mi sie przez 4 lata utrzymywal:)
    Moje się przez większość życia trzymało na poziomie 1 ;) dlatego lekarze mimo zgłaszania niepokojących objawów mnie olewali, bo wyniki mam dobre. A ja już ze dwa razy miałam zawał (nie potwierdzony na ekg) przynajmniej objawy się zgadzały ;) łuszczyłam się jak jaszczurka, jestem zmarzluchem od zawsze , przytyłam (zdarza się), włosy leciały mi z łba jak opętane, ale i tak najgorsze były wlasnie te kołatanie serca i takie dziwne uczucie , które ciężko mi określić ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam dwa cykle jak sie nie uda dobadam sie :)
    Pocieszam sie ze u mnie w rodzinie dzieci jak grzybow po deszczu :p to czemu ja mam zostac z jednym :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam po pracy na becie. Beta negatywna. Widać cykl urodzinowy nie dla mnie. Czekam na cykl wrześniowy może przed 2 rocznica ślubu będzie mi dane zobaczyć 2 kreski.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla :( strasznie mi przykro , tule :*:* We Wrześniu zaświeci dla was słońce , zobaczysz :*:* będziesz super mamą!

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla bardzo mi przykro ;(
    Trzymam kciuki za kolejny cykl, oby był owocny ;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu przykro mi :( możemy iść się razem nabzdryngolić i czekać razem na kolejną ovu.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę z Wami.
    Fajne jest to forum, czasem obcy ludzie są dla siebie większym wsparciem niż rodzina...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia to zapraszam. Ja gdyby nie to forum to już dawno straciłabym nadzieję i zaliczyłabym psychiczne dno. Od niecałego roku jak tu jestem spotkałam kilka wspaniałych dusz, które są razem ze mną i wspierają na każdym kroku <3

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra nie pomyślałam o obcych...


    17.11.17-poronienie całkowite
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu jestem od dwóch lat, z kilkumiesięczną przerwą i też gdyby nie to forum to byłoby mi dużo ciężej przechodzić przez każdą @ itp


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja forumowa rocznice miałam w czerwcu i tez gdyby nie wy to dawno w wariatkowie bym była. :*

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ