X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu tak naprawdę jestem od marca ? Tak na stałe, a konto mam od 3lat, ale forum wcześniej unikałam :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do prywatności na forach to ja np lubię przeglądać pamiętniki, szczególnie te ciążowe. Sama też bym chciała kiedyś taki prowadzić ale nie chciałabym żeby ktoś mnie później rozpoznał ze zdjęcia, wiadomo jacy są ludzie, niektórzy tylko czekają żeby znaleźć coś i później to jakoś wykorzystać. Nie mówię, że wszyscy ale niestety sporo


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ja wciąż mam za dużo zaufania do ludzi :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA bo człowiek nie powinien zastanawiać się nad każdym swoim ruchem bo ktoś może coś zobaczyć, coś wykorzystać. Ale niestety takie są teraz czasy i to one do tego zmuszają. Może Ty masz za dużo zaufania, ja znów mam bardzo mało

    AJA_S, SusannaDean, Morwa lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie komedia na żywo się rozegrała. Wchodzę do kliniki, lekarz na dole pije kawę z dziewczynami - dzień dobry, dzień dobry. Podchodzę do pani na recepcji - lekarz 2m od na, pani standardowo pyta, który tydzień ciaży, ja tradycyjnie że drugi. Lekarz parska kawą i mówi, że koniec przerwy, idzie robić :D
    W gabinecie nakłada gumkę na berło - gumka pęka! Normalnie pęka. "wie Pani czym grozi taka sytuacja, że pęknie gumka?" :D
    Suma sumarum, pękły TRZY jaja :D luteina 3x100, i tekst "widzimy się za trzy tygodnie oglądać pęcherzyk ciązowy, conajmniej jeden".
    Niesamowity jest, on w to naprawdę wierzy <3 :D

    200.gif

    Isia93, Madziulla, ZakreconaŻona, AJA_S, farmaceutka77, Canti 90, Kjopa3, emerald_m, ktosiowa, rosax3, cookiemonster, Omon, Cytrynka_, emaj, SusannaDean, Karolczyk, Morwa, Marteczka93, Mona_M, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą trojaczki ;D

    ojejku lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku musisz zmienić suwaczek na 3 bobaski :D

    ojejku lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla 3maj się kochana! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku to czekamy na trojaczki :) <3 wspaniała wiadomość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Madziulla 3maj się kochana! :(

    Jest ok. Wiadomo że jest mi smutno ale ciężej było mi znieść fałszywie pozytywny test sikany a za parę godz zobaczyć negatywna betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku super info czekamy na efekty ;)

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    trzymajcie mocno kciuki!!! prosze. wierzcie staram sie myslec pozytywnie.
    a poza tym to cud ze do 13 dpo nie siknęłam na ani jednego patyka... :D

    Trzymam kciuki! :) masz tego plusa, że wiesz w którym dpo jesteś - ja w aktualnym cyklu nie wiem ;) ale do niedzieli/poniedziałku powinnam wytrzymać ciekawe czy się uda ;)

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha trzymam kciuki za trojaczki ;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku trojaczki to dopiero wyzwanie :D nam się bliźnięta marzą ale jednym skarbem na początek też nie pogardzę ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    jejku trojaczki to dopiero wyzwanie :D nam się bliźnięta marzą ale jednym skarbem na początek też nie pogardzę ;)

    Też o tym marzę :)

    Canti 90, Morwa lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    jejku trojaczki to dopiero wyzwanie :D nam się bliźnięta marzą ale jednym skarbem na początek też nie pogardzę ;)
    ja chce jedno porządne :)
    wątpię, aby było tego więcej, marzę aby jedno się zapłodniło, zagnieździło, dobrze podzieliło, i rosło w końcu tak jak trzeba ;)

    ZakreconaŻona, AJA_S, SusannaDean, Morwa lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    U mnie komedia na żywo się rozegrała. Wchodzę do kliniki, lekarz na dole pije kawę z dziewczynami - dzień dobry, dzień dobry. Podchodzę do pani na recepcji - lekarz 2m od na, pani standardowo pyta, który tydzień ciaży, ja tradycyjnie że drugi. Lekarz parska kawą i mówi, że koniec przerwy, idzie robić :D
    W gabinecie nakłada gumkę na berło - gumka pęka! Normalnie pęka. "wie Pani czym grozi taka sytuacja, że pęknie gumka?" :D
    Suma sumarum, pękły TRZY jaja :D luteina 3x100, i tekst "widzimy się za trzy tygodnie oglądać pęcherzyk ciązowy, conajmniej jeden".
    Niesamowity jest, on w to naprawdę wierzy <3 :D

    200.gif


    Ojejku :-D :-D Wyobraziłam sobie jak parska kawą :-D Oby pęknięta gumka była zwiastunem ciążuni <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze tutaj iść na betę to nie taka prosta sprawa jak się okazuje :/ Jakieś zapisy i mnóstwo papierologi do tego :/ :/ chyba nie mają czegoś takiego jak prywatne badania.
    muszę coś wykombinować...

    a teraz lece po książka mi stygnie ;)

    miłego wieczoru! :*

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    U mnie komedia na żywo się rozegrała. Wchodzę do kliniki, lekarz na dole pije kawę z dziewczynami - dzień dobry, dzień dobry. Podchodzę do pani na recepcji - lekarz 2m od na, pani standardowo pyta, który tydzień ciaży, ja tradycyjnie że drugi. Lekarz parska kawą i mówi, że koniec przerwy, idzie robić :D
    W gabinecie nakłada gumkę na berło - gumka pęka! Normalnie pęka. "wie Pani czym grozi taka sytuacja, że pęknie gumka?" :D
    Suma sumarum, pękły TRZY jaja :D luteina 3x100, i tekst "widzimy się za trzy tygodnie oglądać pęcherzyk ciązowy, conajmniej jeden".
    Niesamowity jest, on w to naprawdę wierzy <3 :D

    200.gif
    :D:D:D

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitae13 wrote:
    Dziewczyny jak dla mnie to najlepsza gotowa mieszanka na pierogi to ta: https://www.google.pl/search?q=ciasto+pierogowe+bezgluten&client=ms-android-lge&hl=en-PL&biw=360&bih=519&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwip77n4wqXOAhUKjSwKHQKCBt0Q_AUIBygB#imgrc=cUQPwn12WFlaqM%3A

    Moj syn ma nietolerancje i z niej wychodzi super ciasto. Przepis jest na odwrocie opakowania. Uwazam tylko z woda i daje na oko.

    No ja właśnie ta mąkę używam, ale coś średnio wychodzi mi... 4 razy już robiłam i raz twarde raz się rozpadają...

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ