X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    a mi się tak chce pierogów ruskich <3
    Przestudiowałam przepisy Olgi Smile na pierogi ruskie bez glutenu i nie wiem, czy nie będę lepic, ojejku jak mi się chce !!

    a z jakiej robisz czasto na pierogi bg? Ja z bazgluten.pl zamawiam, ale ciężko się lepi. A niby typowo do pierogów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    a z jakiej robisz czasto na pierogi bg? Ja z bazgluten.pl zamawiam, ale ciężko się lepi. A niby typowo do pierogów
    ja właśnie chcę zamówić mieszankę z "italia bez glutenu" - mają mieszankę do makaronów i pierogów, mieszanka do pizzy sie sprawdziła, mam jeszcze do wypieków ale nie piekłam ciasta z niej to nie wiem.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ale ja nic nie wolę, szczerze to z dobrego serca napisałam, wklej z powrotem ten link skoro Ci nie przeszkadza to, ze wszyscy na otwartym forum poznają Twoje i Twojego męża prywatne dane.
    Ja się tylko pytam, czy nie przeszkadza Tobie to, że twoje wpisy z forum dla starających się mogą zostać kiedykolwiek wykorzystane w życiu realnym?

    Oprócz imienia i nazwiska nic więcej nie jest udostępnione... Więc nie wiem co tu jest to wykorzystania. Ale mniejsza o to

    17.11.17-poronienie całkowite
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    rosax boskiego masz tego synka, a Kira przypomina mi naszą Beibi :) A ty jesteś bardzo ładna :*
    A wiec to jednak ty ;D jak ty to robisz? Tam lajki a tu piszesz ;D hihi

    Ja tez udostepniam swoje strony. ;) nie mam prywatnych rzeczy a tylko fotki. No przeciez nie bede cykac zdjec z lozka w trakcie <3. Mam zdjecia ktore mozna ogladac tak samo jak i mnie na ulicy ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Oprócz imienia i nazwiska nic więcej nie jest udostępnione... Więc nie wiem co tu jest to wykorzystania. Ale mniejsza o to
    Imię i Nazwisko oraz zdjęcia wystarczą by namierzyła Cię jakąś znajoma. Po znajomych się to rozniesie, a potem możecie słyszeć różne docinki na swój temat. Jak dla mnie to wystarczy, aby nie upubliczniać się. Nie wyobrażam sobie ,żeby moi znajomy(dalsi znajomi) mieliby np wiedzieć o tym, że mamy jakiekolwiek problemy zdrowotne. Żeby ktoś podszedł do męża i zaśmiał się ,że mąż "uwidocznił" swoją armię i teraz cały świat wie jakie plemniki ma mój mąż.

    emaj, Karolczyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Oprócz imienia i nazwiska nic więcej nie jest udostępnione... Więc nie wiem co tu jest to wykorzystania. Ale mniejsza o to
    chociażby miejsce pracy, miasto zamieszkania, lokalizacje w których się logowałaś, 298 Twoich realnych znajomych - do których każdy może wysłać wiadomość, mniejsza o to, rób jak chcesz, ostrzegłam tylko, a Ty się dąsasz.


    edek, jestem ciekawa w jakim tempie zablokujesz dostęp do tego wszystkiego na fb :P bo się ockniesz, że to może być jednak mega wtopa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 16:52

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to jakis grzech ze caly swiat o tym wie? Niech sie ciesza Ci "ludzie" ze takich problemow nie maja.
    Gdyby miala mnie interesowac opinia ludzi, nie znala bym nikogo i siedziala w domu pod koldra by nawet kiriera nie poznac. Bo czy ide czy pisze i tak beda gadac. Nie musza wyczytac na forum ze sie nie udaje. Oni maja swoje historie juz na temat kazdego czlowieka.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę to samo co ojejku i Morwa jeśli chodzi o anonimowość na portalach. Miałam nawet dylemat z profilówką tutaj, bo to samo zdjęcie mam dodane na fb, ale póki nie widać twarzy to może nikt nie pokojarzy - chociaż i tak niewykluczone, że któregoś dnia zmienię - muszę tylko wpaść na jakiś fajny obrazek :P

    Bo również nie chciałabym aby jacyś znajomi śledzili moje dni płodne i częstotliwość <3 nie mówiąc już o czytaniu pamiętnika czy tych wypocin na forum.

    emaj, ojejku lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:04

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga puki ich nie ma tu na forum to nie maja jak tego rozniesc w swiat. A gdy juz tu mnie znajda znaczy ze tez jakis problem maja i szukaja tu porady.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Ja myślę to samo co ojejku i Morwa jeśli chodzi o anonimowość na portalach. Miałam nawet dylemat z profilówką tutaj, bo to samo zdjęcie mam dodane na fb, ale póki nie widać twarzy to może nikt nie pokojarzy - chociaż i tak niewykluczone, że któregoś dnia zmienię - muszę tylko wpaść na jakiś fajny obrazek :P

    Bo również nie chciałabym aby jacyś znajomi śledzili moje dni płodne i częstotliwość <3 nie mówiąc już o czytaniu pamiętnika czy tych wypocin na forum.
    inspektor gadżet Cię namierzy :D

    Po samych wpisach , zdjęciach, avatarkach i informacjach jakie są wrzucane tu na forum przez niektóre osoby. Pozornie nie znaczące informacje, połączone w całości dają piękny obraz tego kto pisze po drugiej stronie ektanu ;)

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już jesteśmy w temacie udostępniania swojej prywatności w sieci to polecam ten filmik :) Tu akurat dotyczy fb i instagrama a nie innych portali czy for, ale dobrze pokazuje, że każdy psychol może sobie wejść, poczytać a potem wmówić, że się znamy itd. Czytałam ostatnio o dziewczynie, od której jakiś facet wyłudził pieniądze - dziewczyna wrzuciła jakieś zdjęcie z imprezy, oznaczyła klub w którym była i z kim była, z komentarzy wynikało, że dziewczyna sobie tam popiła. Przypadkowy facet to przeczytał i zaczął ją nagabywać, że pożyczyła od niego pieniądze tego i tego dnia, w tym i tym klubie. Dziewczyna faktycznie popiła i nie była pewna czy nie pożyczała czy nie pamięta, więc dała mu pieniądze. Dopiero po fakcie zapytała koleżanki, która z nią była i to ona się zorientowała, że to jakiś oszust. Więc trzeba mieć się na baczności. Ja zdjęcia owszem, wrzucam ale nie oznaczam nigdy lokalizacji.

    https://www.youtube.com/watch?v=CLRBYhd7e4Q

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax a upubliczniając zdjęcie syna na tak masową skalę nie boisz się ,że ktoś to może wykorzystać? Mojego dziecka nigdzie nie zobaczą, no chyba ,że ze mną na mieście ;) portale społecznościowe wiele ułatwiają dla złodziei , pedofilów i handlarzy ludźmi, ale co tam... Każdemu się to przecież zdarzyć może , przypadki chodzą po ludziach , nieszczęścia również.

  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dla mnie to najlepsza gotowa mieszanka na pierogi to ta: https://www.google.pl/search?q=ciasto+pierogowe+bezgluten&client=ms-android-lge&hl=en-PL&biw=360&bih=519&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwip77n4wqXOAhUKjSwKHQKCBt0Q_AUIBygB#imgrc=cUQPwn12WFlaqM%3A

    Moj syn ma nietolerancje i z niej wychodzi super ciasto. Przepis jest na odwrocie opakowania. Uwazam tylko z woda i daje na oko.

    ojejku lubi tę wiadomość

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Rosax a upubliczniając zdjęcie syna na tak masową skalę nie boisz się ,że ktoś to może wykorzystać? Mojego dziecka nigdzie nie zobaczą, no chyba ,że ze mną na mieście ;) portale społecznościowe wiele ułatwiają dla złodziei , pedofilów i handlarzy ludźmi, ale co tam... Każdemu się to przecież zdarzyć może , przypadki chodzą po ludziach , nieszczęścia również.
    Jestem zdania ze czy dodam jego zdjecie czy nie to co ma byc bedzie. Owszem boje sie o niego idac miastem lub gdzies go zostawiajac ze ktos go porwie.. Nie ja jedna i nie ostatnia dodaje zdjecie dziecka.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobić Was po całym dniu to jakaś ciężka masakra...jak ktoś bardzo chce to bez problemu będzie w stanie wszystko w sieci namierzyć...ale to każdy sam powinien sobie wyznaczyć granice prywatności i ile gdzie chce pokazać.

    PS. Morwa masz wyborny suwak z supermamą :) to musi się udać :)
    PS.2. Powinnaś w tym jajku mieć bliźniaki ;)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W internecie sa miliony zdjec dzieci jak i doroslych. To ze akurat mnie to spotka ta zla strona internetu jest jak 0,5 na milion.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax Twoje życie ,twoja sprawa . Syn tez Twój ,więc decydujesz. To jak gra w rosyjską ruletkę- to Ty podejmujesz to ryzyko i Ty powinnaś się z nim liczyć. To tyle w temacie.

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Nadrobić Was po całym dniu to jakaś ciężka masakra...jak ktoś bardzo chce to bez problemu będzie w stanie wszystko w sieci namierzyć...ale to każdy sam powinien sobie wyznaczyć granice prywatności i ile gdzie chce pokazać.

    PS. Morwa masz wyborny suwak z supermamą :) to musi się udać :)
    PS.2. Powinnaś w tym jajku mieć bliźniaki ;)
    Mam dla Ciebie podobny tylko z mamą w różowym stroju :P chcesz ?

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy ogarniacie te tematy a ja zielona. Mam wyniki tarczycy.

    FT3 5,96 pmol/l normy(3,10-6,80)
    FT4 17,18 pmol/l normy (12,00-22,00)
    TSH 2,03 ulU/mL normy (0,270-4,200)

    Wiem ze wszystko w normach ale czy przy staraniach tez okej??

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ