X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewka <3 to jeszcze dolaczysz do nas na kwietnioweczkach. Gratuluje! ;*

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewka <3

    Mnie wczoraj dopadla jednodniowa goraczka i bol plecow, dzis czuje sie zdrowa i zywa jak rybka w wodzie ;) Bede testowac wczesniej, ale kciuki sie przydadza ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie mega pozytywny test owulacyjny, wieczorkiem działamy <3 u mnie 1 cykl z CLO i drugi z INOFOLIC, zobaczymy co z tego wyjdzie ;-) jutro 15 dc- monitoring u gina, zobaczymy czy owulka będzie (mam cykle bezowulacyjne, PCOS), trzymajcie kciuki, ja za Was trzymam ;-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam w domu jeszcze jeden check go. Za testuję nim jeszcze ok 12 dnia cyklu. Jak będzie pozytyw to pójdę na betę. Na razie pobawię się tymi allegrowymi. To były gratisy do testów owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Mewka <3

    Mnie wczoraj dopadla jednodniowa goraczka i bol plecow, dzis czuje sie zdrowa i zywa jak rybka w wodzie ;) Bede testowac wczesniej, ale kciuki sie przydadza ;)
    Ja za Ciebie kochana wyjątkowo trzymam kciuki <3 codziennie sprawdzam czy już testowałaś :D

    Jagah lubi tę wiadomość

  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o wpisanie mnie na 23.08

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Mewka <3

    Mnie wczoraj dopadla jednodniowa goraczka i bol plecow, dzis czuje sie zdrowa i zywa jak rybka w wodzie ;) Bede testowac wczesniej, ale kciuki sie przydadza ;)
    Czulam sie podibnie. Grypa jakby mnie rozkladala.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sierpnia jeszcze a tu takie cudowne wieści! Bardzo bardzo się cieszę dziewczyny!! Wysyłajcie wiruski. My też już ❤, owulka ma być lada dzień także liczę również na szczęśliwy finał.
    Jeszcze raz gratuluję biedronek i trzymam kciuki za wszystkie testujące :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o dopisanie na listę- 27 sierpnia :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie totalny spadek temperatury takze moj optymizm lekko ulecial ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sierpień się zbliża :D

    tapeta199282_roz640x480_.jpg

    Monikkk, Angela B-D, monilia84, miluszka, pepsunieczka, bizona, agatkaa lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 15:47

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    U mnie totalny spadek temperatury takze moj optymizm lekko ulecial ;)
    U mnie testy negatywne..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy.. Już nie wiem kiedy owu może wystąpić i czy wgl wystąpi. Ostatnie 3 miesiace: cykl 30dni, cykl 27dni, cykl 34dni. Średnio @ wychodzi co 30-31dni. Według tego owu powinna wystąpić 17 lub 18dc a testy negatywne.. Sama nie wiem co myśleć, a jajniki bolą. Nie mierze temperatury, bo wstaje o różnych godzinach do pracy. Pomóżcie troszkę proszę..

  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 15:48

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy wychodzi ci calkowicie negatywne czy druga kreska jest tylko nie tak mocna jak testowa? W tanich za pozytywny mozna uznac ten co jest prawie taki mocny jak testowa.

    A dasz rade interpretwac sluz?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję LH Vitam w Carrefourze. Ja jak poszłam do gina na konsultacje to w 10 dc miałam pęcherzyki 10mm i 18mm. W sumie testy pokazały mi owulacje tylko raz.
    Co do obserwacji to się staram- śluz jest raz więcej raz mniej. Dzisiaj było go raczej więcej i przez cały dzień uczucie wilgotności jakbym w wodzie siedziała. Jajniki też mocno dają o sobie znać dziś- kłucie, ból promieniujacy do pachwiny, do uda? Nie wiem jak to opisać i to faktycznie się powtarza. I dzisiaj (o ile ma to znaczenie) czułam ból jakby w lewym sutku a potem swedzialy mnie piersi w sumie dalej swedza. Mój gin powiedział, żebym przyszła za 6 miesięcy jak nic nie będzie z tego to wtedy będziemy myśleć co dalej.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A testy wychodzi ci calkowicie negatywne czy druga kreska jest tylko nie tak mocna jak testowa? W tanich za pozytywny mozna uznac ten co jest prawie taki mocny jak testowa.

    A dasz rade interpretwac sluz?
    Ze sluzem raczej nie mam problemu, a na testach jest druga kreska. Jasna ale jest. Kupuję LH Vitam . Płace za 5szt 15zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie testy i to te z allegro za zeta zawsze wychodzą ;)

    Cachaarel- może zdarzyć sie tak, że Twój pik LH jest bardzo krótki- tzn- robisz test owulacyjny koło południa a skok jest wieczorem, a nastepnego dnia jest spadek i test już nie wychwyci. To dzieje się dość często.

    Nie masz możliwości wybrać się na monitoring cyklu? To byłoby najbardziej wiarygodne.
    A co z innymi wskaźnikami? Śluz, temperatura, szyjka?

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tak byc ze pik jest faktycznie krotki. A tez przed tesm 2 godziny nie wolno pic. Niektore dziewczyny w okresie prawdopodobnej owulki kontroluja 2 razy dziennie.

    Te objawy ktore masz moga ale nie musza swiadczyc o owulce. Duzo sie dzieje w glowie. Ja na twoim miejscu bralabym partnera w obroty i dzialala. Jak nie wyjdzie teraz to pomysl nad pomiarem temp. No chyba ze pracujesz na 3 zmiany to wtedy ciezko :(

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ