X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny

    Heathera, agatkaa, Abra, kattalinna, mmarzenak, Kjopa3, Migracja lubią tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano lecę na betę trzymajcie kciuki!

    Heathera, agatkaa lubią tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    A cóż to za problem :?
    Nie takie "rzeczy" się woziło :P

    Rozwiązanie nr 2:
    nie pić przez jakieś 3 godz i wtedy z tego moczu zrobić test, to się hormon trochę nagromadzi, ale uwzględniwszy upały, ja wybrałabym opcję nr 1 :D

    Co Ty wybierzesz??

    Możesz wyskoczyś w trakcie pracy po test?

    Chyba wybiore opcje nr 1 :) Po drodze nie mam zadnej apteki ktora by byla otwarta o tej godzinie ale postaram się wyjsc w trakcie pracy, gorzej jesli się nie uda ;)

    Abra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Rano lecę na betę trzymajcie kciuki!

    Trzymamy :) Powodzenia !!!

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Chyba wybiore opcje nr 1 :) Po drodze nie mam zadnej apteki ktora by byla otwarta o tej godzinie ale postaram się wyjsc w trakcie pracy, gorzej jesli się nie uda ;)


    To będzie problem :/ , ale wtedy możesz zastosować awaryjny plan B ;)
    Tak czy tak trzymam kciuki zaciśnięte i proszę mi tu przysyłać dobre wieści :D
    Właśnie wypiłam toast za Twój jutrzejszy pozytyw ;)

    Kasia - powodzenia! Oby beta poszybowała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2015, 22:17

    agatkaa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    To będzie problem :/ , ale wtedy możesz zastosować awaryjny plan B ;)
    Tak czy tak trzymam kciuki zaciśnięte i proszę mi tu przysyłać dobre wieści :D
    Właśnie wypiłam toast za Twój jutrzejszy pozytyw ;)

    Kasia - powodzenia! Oby beta poszybowała ;)

    Dziękuję :)

    Abra lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Dziękuję :)


    Na zdrowie - oby już nie tylko Twoje ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* .... mimo, że nie jestem aktywna na forum trzymam nadal za Was kciuki kochane :* ! Pozdrawiam .... Wasza... ( pewnie nowe dziewczny mnie nie kojarzą, ale co tam ) Wasza Ina :* !!! Abra.... Ty wiesz.......... mocno mocno zaciskam :* !

    Abra, bizona lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie testuję dziś :( tempka kolejny spadek, brzuch boli, czekam na @

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Na zdrowie - oby już nie tylko Twoje ;)

    Kochanam specjalnie dla Ciebie dzis zatestowalam :) z powodu tego dupka....

    Dzis mam 27 dc a test wyszedł negatywny....buuu

    Tak więc noooo ;)

    Jechałam rano z moczem i wypatrzyłam po drodze apteke 24 h ;D Obudzialm Pania dzwonkiem i tak od niechcenia dala mi ten test (a w myslalch pewnie mowila do siebie - "jakas powalona ta laska, o tej godz po test...." Hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, a ja pojechalam rano na bete, bo w piatek laboratorium bedzie nieczynne, a jutro nie mam mozliwosci zrobic badania. dzis moj 11 dpo. pewnie wyniki beda po poludniu, ale jakos tak sie nie ludze, wiec przynajmniej rozczarowania wielkiego nie bedzie :)

    agatkaa: mi sie wydaje, ze panie w aptekach to widzialy już wszystko ;))))
    szkoda, ze negatywny, ale moze jeszcze sie uda :) pisalam juz wczesniej, ale ja przy becie 600 mialam "taka se" druga kreske, trzeba bylo sie wpatrywac ;)

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny test też negatywny :( jutro prawdopodobny termin @. Pewnie przyjdzie :( cholera ile razy można oglądać 1 kreskę? Tej 2 się chyba nie doczekam

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatywny. Czekam na @

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Kochanam specjalnie dla Ciebie dzis zatestowalam :) z powodu tego dupka....
    Dzis mam 27 dc a test wyszedł negatywny....buuu
    Tak więc noooo ;)
    Jechałam rano z moczem i wypatrzyłam po drodze apteke 24 h ;D Obudzialm Pania dzwonkiem i tak od niechcenia dala mi ten test (a w myslalch pewnie mowila do siebie - "jakas powalona ta laska, o tej godz po test...." Hehe :)

    A co Ty się jej myślami przejmujesz :? Niech se myśli co chce i lej na to...
    Straszna szkoda, że test negatywny, ale jeszcze nic nie jest przesądzone, także ja kciuków nie puszczam ;)
    Amidala ma rację, że z tymi testami różnie bywa :/
    Audobrandessa wrote:
    U mnie dziewczyny test też negatywny :( jutro prawdopodobny termin @. Pewnie przyjdzie :( cholera ile razy można oglądać 1 kreskę? Tej 2 się chyba nie doczekam


    Doczekasz się, doczekasz - jak każda z nas ;)
    Powodzenia :)


    Amidala - czekamy z niecierpliwością na wysoką betę ;)
    cachaarel wrote:
    U mnie też negatywny. Czekam na @

    Bardzo mi przykro - trzymaj się Kochana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 08:19

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ten cykl chyba wariuje. Zawsze przed @ miałam wyższa temp. Bolaly mnie piersi, i delikatnie podbrzusze. W tym cykly jakieś szalenstwo. Temp 36,6 bola tylko sutki ijajnik, czasami odczuwam podbrzusze szczególnie wieczorem. Jak nie zwariuje zanim zobaczę te 2 krechy to będzie dobrze.

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    Mi ten cykl chyba wariuje. Zawsze przed @ miałam wyższa temp. Bolaly mnie piersi, i delikatnie podbrzusze. W tym cykly jakieś szalenstwo. Temp 36,6 bola tylko sutki ijajnik, czasami odczuwam podbrzusze szczególnie wieczorem. Jak nie zwariuje zanim zobaczę te 2 krechy to będzie dobrze.


    W razie czego w wariatkowie nie będziesz sama, ja też do Ciebie dołączę i pewnie duża część z forumowiczek...
    Może otworzą specjalny oddział dla obłąkanych staraczek :P

    Audobrandessa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Amidala - czekamy z niecierpliwością na wysoką betę :)

    bardzo dziękuję za czekanie, ale ja się w ogóle nie czuję w ciąży - przynajmniej bede mogla w sobote swietowac panienski :))
    ja w ogole nie umiem tej szyjki zbadac - cos tam ja staram sie pomacac czasem, ale nic mi nie mowi. rano dzis byla np rozpulchniona i wysoko mega (trudno mi ja bylo znalezc), a znowu dwa dni temu rano twarda jak kamien, i tak w kolko. mam tylozgiecie macicy wiec nawet nie mam pojecia czy to cos zmienia, no i mam ja po lewej stronie :D
    z tym sluzem to samo - wczoraj bardzo gesty, bialy, dzis za to wodnisto bialy - czarna magia :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, widze ze dziś same negatywy....ale dziewczyny jeszcze nie wszystko przesądzone, dopoki nie ma @, wszytsko jest mozliwe :)

    Ja teraz spokojnie czekam na @ i jesli ewentualnie nie przyjdzie to wtedy może po kilku dniach zatestuję :)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala wrote:
    bardzo dziękuję za czekanie, ale ja się w ogóle nie czuję w ciąży - przynajmniej bede mogla w sobote swietowac panienski :))
    ja w ogole nie umiem tej szyjki zbadac - cos tam ja staram sie pomacac czasem, ale nic mi nie mowi. rano dzis byla np rozpulchniona i wysoko mega (trudno mi ja bylo znalezc), a znowu dwa dni temu rano twarda jak kamien, i tak w kolko. mam tylozgiecie macicy wiec nawet nie mam pojecia czy to cos zmienia, no i mam ja po lewej stronie :D
    z tym sluzem to samo - wczoraj bardzo gesty, bialy, dzis za to wodnisto bialy - czarna magia :))

    To, że nie czujesz się ciążowo, nie znaczy w ogóle, że w tej ciąży nie jesteś, także czekamy na betę :)
    Też mam tyłozgięcie i też nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w badaniu szyjki, ale czasem coś tam zaznaczę jak jestem przekonana :P
    A śluz się zmienia nawet w ciągu 1 dnia, dlatego w opisie jest wskazane, żeby zaznaczać na wykresie ten najbardziej płodny, który danego dnia zaobserwowałyśmy

    Amidala lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala, no to czekamy :)

    Nie przejmuj sie, ja tez z badaniem szyjki mam problem,nie wiem czy jest nisko czy wsykoko czy srednio i dlatego tego nie robie ;)

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ