Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie mogłam doczekać testowania a jak jestem tuż przed to już nie chcę bo się boję :( brzuch dziś już boli bardziej, typowo na dzień przed @. Temp. jutro prawdę mi powie czy jest sens test marnować... ;)

    age.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala wrote:
    dzień dobry :)
    chciałabym prosić o dopisanie mnie do listy na 15 sierpnia.
    mam trochę dylemat, ponieważ 15 sierpnia mam panieński przyjaciółki i nie wiem czy ten test (spodziewany termin miesiączki 16 sierpnia) będzie wiarygodny, toteż nie wiem jak z alkoholem - w poprzedniej ciąży przy becie 600 (!!) miałam ledwo widoczną drugą kreskę 3 dni po terminie @..

    macie jakiś pomysł może?
    betę z krwi? ale wtedy, żeby na 15. mieć wynik musiałabym ją zrobić 14..

    To idź na betę :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ja się nie mogłam doczekać testowania a jak jestem tuż przed to już nie chcę bo się boję :( brzuch dziś już boli bardziej, typowo na dzień przed @. Temp. jutro prawdę mi powie czy jest sens test marnować... ;)

    Ja właśnie dziś miałam spadek ale mimo wszystko zatestowałam... i zmarnowałam test :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    To idź na betę :)

    no tak też pewnie zrobię, ale jakoś wyjątkowo dobrze się czuję, więc pewnie przyjdzie łachudra jedna..
    po owulacji dobę miałam tylko 4 godzinne giga kłucie w lewej pachwinie, a potem w 6 dobie wieczorem godzinny ból podbrzusza i tyle.
    szyjki nie macam, bo i tak nic nie rozróżniam ;-), ale śluz się robi coraz bardziej gęsty (mleczny) i sutki wrażliwe, więc podejrzewam, że @ się zbiera. no nic, przynajmniej będę mogła się napić ;-)

    kasza - trzymam kciuki, te testy to lubią czasem oszukać:)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Ja właśnie dziś miałam spadek ale mimo wszystko zatestowałam... i zmarnowałam test :)
    chyba się obkupiłaś na tej promocji w rossmanie, że tak szalejesz ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    chyba się obkupiłaś na tej promocji w rossmanie, że tak szalejesz ;)

    Hahahah :D

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza, trzymam kciuki. Na mnie jutro pora <boisie>

    kasza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel, powodzenia! musi nam się udać przecież ;)

    age.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie dołączę w tym msc-u do wątku :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    cachaarel, powodzenia! musi nam się udać przecież ;)
    Czuje, że u mnie to się uda ale @..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza, Cachaarel rownież trzymamy za Was kciuki :)

    U mnie jeszcze 6 dni do testowania, coś tam mniej kluje od kilku dni w jajniku, brzuch mnie troche pbolewa, dzis bole w krzyżu a najfgorsze sa te piersi....bol niesamowity...takie wielkie mi się zrobiły, cięzkie, w stannik ledwo je wciskam i ciagle urazam, jak niechcąco dotkne reka... Brodwaki mam takie wielkie , hehe i cale takie żylaste mi się zrobiły, niebiekie ;) Ale to pewnie przez cykl z dupkiem wszytsko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa: mialam to w mojej grudniowej ciazy - piersi mi sie zrobily przeogromne, bolesne a przede wszystkim byly giga gorace, czulam ze mnie parzy, a jak maz dotykal to mowil ze sa wyjatkowo cieple (w przeciwienstwie do reszty ciala). wiec powodzenia!!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zmieniam zeznania sprzed godziny.. jednak "coś" mi jest - zaczeły się bóle miesiączkowe :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubie.....ehhh

    Wiesz ja nie chce sie nakrecać, bo wydaje mi się, że to przez dupka w tym cyklu tak mi sie porobailo, ale...pozyjemy, zobaczymy ;)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Nie lubie.....ehhh

    Wiesz ja nie chce sie nakrecać, bo wydaje mi się, że to przez dupka w tym cyklu tak mi sie porobailo, ale...pozyjemy, zobaczymy ;)


    Zrób jutro test - specjalnie dla mnie, co?
    Nie odstawiaj tak tego dupka...

    nick nieaktualny, Heathera lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalnie dla Ciebie ? Z przyjemnością :)

    Tylko mam pewien problem bo nie mam testu na rano, myslalam ze mam ale to bylo opakowanie z testami owu....;/

    Abra lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasikaj do pojemniczka i wtedy pobiegnij po test - rozwiązanie "kryzysowe" ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, tylko ze musialabym zabrac ze soba pojemniczek do pracy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro na 7 rano ide....

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Hehe, tylko ze musialabym zabrac ze soba pojemniczek do pracy ;)


    A cóż to za problem :?
    Nie takie "rzeczy" się woziło :P

    Rozwiązanie nr 2:
    nie pić przez jakieś 3 godz i wtedy z tego moczu zrobić test, to się hormon trochę nagromadzi, ale uwzględniwszy upały, ja wybrałabym opcję nr 1 :D

    Co Ty wybierzesz??

    Możesz wyskoczyś w trakcie pracy po test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2015, 22:05

    nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ