X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja korzystam z takiej aplikacji na telefon bardzo prostej do rejestrowania cykli (jest duzo bardziej "prymitywna" niz Ovu i nie ma zadnych wykresów), bo bardzo latwo tam sie dodaje notatki - wiec sobie tam zapisuje jak cos w ciagu dnia sie zmienia, albo jak nie jestem pewna czy wodnisty, czy mlecznokremowy, czy pomiedzy :)

    ciesze sie ze nie tylko ja mam klopot z ta szyjka dziewczyny :)) w sumie sie poddalam, tak samo jak temp nie mierze zeby sie nie nakrecac.
    na mnie nie najlepiej dziala jak nic nie robie tylko mysle o jednym, wiec im mniej "rytualow" tym lepiej.
    podziwiam, ze niektore dziewczyny potrafia robic te pomiary codzienni eo tej samej porze, zaznaczac kazdy drobny symptom, opisywac, ogarniaja szyjki i sluzy i ze sobie z tym wszystkich psychicznie radza, ja bym pewnie oszalala :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala wrote:
    ja korzystam z takiej aplikacji na telefon bardzo prostej do rejestrowania cykli (jest duzo bardziej "prymitywna" niz Ovu i nie ma zadnych wykresów), bo bardzo latwo tam sie dodaje notatki - wiec sobie tam zapisuje jak cos w ciagu dnia sie zmienia, albo jak nie jestem pewna czy wodnisty, czy mlecznokremowy, czy pomiedzy :)

    ciesze sie ze nie tylko ja mam klopot z ta szyjka dziewczyny :)) w sumie sie poddalam, tak samo jak temp nie mierze zeby sie nie nakrecac.
    na mnie nie najlepiej dziala jak nic nie robie tylko mysle o jednym, wiec im mniej "rytualow" tym lepiej.
    podziwiam, ze niektore dziewczyny potrafia robic te pomiary codzienni eo tej samej porze, zaznaczac kazdy drobny symptom, opisywac, ogarniaja szyjki i sluzy i ze sobie z tym wszystkich psychicznie radza, ja bym pewnie oszalala :)

    Ja własnie się zastanawiam ile wykresów dam radę poprowadzić, bo chyba do tego się nie nadaje ;) zreszta nawet widac to po mierzeniu tempki...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 10:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    W razie czego w wariatkowie nie będziesz sama, ja też do Ciebie dołączę i pewnie duża część z forumowiczek...
    Może otworzą specjalny oddział dla obłąkanych staraczek :P


    Nooo, wszytskie dołaczymy ;) Nie bedziemy musiały już pisać tylko bedziemy sobie konwesrowaly na oddziale ;) a nasi panowie będa nas odwiedzac co drugi dzien w celu kopulacji ;)

    Sorki dziewczyny ale wyobźnia mnie poniosla ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 10:09

    kattalinna, Abra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Sorki dziewczyny ale wyobźnia mnie poniosla ;)

    hahaha :D jak dołączysz drinki z palemką, to jestem za :D

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala wrote:
    hahaha :D jak dołączysz drinki z palemką, to jestem za :D


    No jasne, będą drinki na rozluźnienie :D Myślę, że wszystkie byśmy się odstresowaly, wyluzowały i tylko swoich menów przyjmowaly to od razu wszystkie bysmy zaciązyly ;)

    Amidala, Abra, Migracja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece dziewczyny na spotkania, dam znac po poludniu jak bede miala wyniki !!
    Chociaz u mnie beta powyzej zera niekonkecznie musi oznaczac ciaze, moze byc (TFUTFU!!) jeszcze uaktywniony zasniad niestety ale tego to nawet nie zakladam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki :)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    No jasne, będą drinki na rozluźnienie :D Myślę, że wszystkie byśmy się odstresowaly, wyluzowały i tylko swoich menów przyjmowaly to od razu wszystkie bysmy zaciązyly ;)


    Teraz tylko wniosek do NFZ o refundację takiej terapii i ruszamy :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Teraz tylko wniosek do NFZ o refundację takiej terapii i ruszamy :)

    Jestem zaaa :)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy w ogóle miałam owulacje. Jestem niby 5 dni po, a poranne temperatury jak na wcześniejsze cykle mam niskie. Możliwe, że przez te upalne i zarwane noce mam niższe temperatury rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba możliwe. Ja marzyłam temp tylko przez dwa cykle i zawsze miałam po owulacji wyższa ponad 37. W tym cyklu 36,6 nie ważne o której godzinie bym mierzyla. Może te upaly tak wplywaja, organizm się sam chlodzi. Nie wiem już sama...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra ja też jestem za :)

    Abra lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    :* .... mimo, że nie jestem aktywna na forum trzymam nadal za Was kciuki kochane :* ! Pozdrawiam .... Wasza... ( pewnie nowe dziewczny mnie nie kojarzą, ale co tam ) Wasza Ina :* !!! Abra.... Ty wiesz.......... mocno mocno zaciskam :* !
    inaa a co u Ciebie? szukałam Cie po fioletowej stronie już

    agatkaa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna14 ale masz fajnie, jedna mala dzidzia a druga juz w drodze :) Gratuluje :) Jak Ty tego dokonałas? ;)

    Zdrówka życze dla Ciebie i dzieciaczków :)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    inaa a co u Ciebie? szukałam Cie po fioletowej stronie już


    Inaa na razie do fioletu nie dołącza, tak z resztą jak i ja póki co :(

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba tez prędko nie dołączę. Właśnie zaczęły sie plamienia. Teraz tylko czekam jak @ sie rozwinie i znów działamy. :)

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mogę dołączyć? :) U mnie 3 cykl starań, zamierzam testować 26.08. Pozdrawiam

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kata89 wrote:
    Ja chyba tez prędko nie dołączę. Właśnie zaczęły sie plamienia. Teraz tylko czekam jak @ sie rozwinie i znów działamy. :)


    Przykro mi bardzo - wiem co czujesz :(
    Nie poddawaj się - musimy walczyć i w końcu się uda ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dołączę się do Was :) Zamierzam testować 20 sierpnia. Jestem przy pierwszym cyklu z CLO, po obserwacji i owulacji mam nadzieję/( bo moj gin na urlopie i mam wizytę dopiero 17sierpnia, to się dowiem, czy w ogóle sens testowania jest). Trzymam kciuki za wszystkie z fasolkami i z nadzieją na nie :)

    Pozdrawiam! :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmysza i Agape - witajcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 13:33

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ