X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda wrote:
    Anna, my też zaczęliśmy przygotowania do IVF i sądziłam, że już w lipcu będę stymulowana a sierpień test. Ale nic z tego. Zdecydowali, że jeszcze raz zrobią mi badanie krwi i po raz kolejny nasienie męża a wyniki dotrą do nas za 3 miesiące. Dodam tylko, że mieszkam w Anglii i tu zazwyczaj wyniki szpitalne przychodzą w ciągu miesiąca. To jest ich taki sposób na zmniejszenie liczby pacjentów do IVF. Sądzą, że w ciągu tych 3 miesięcy niektóre pacjentki zajdą w ciążę. To nie fair moim zdaniem, bo płacę składki i podatki tutaj a o dziecko staramy się prawie 2 lata. :/

    no co ty gadasz - ja tez anglia. Ale IVF w pl sie zdecydowalismy. Mnie przeniesli z czerwca na lipiec, bo wyobraz sobie kasy zabraklo na to polrocze w klinice (rzadowy program) no i masakra, caly czas na antykach mnie przetrzymuja, ale mam nadzieje, ze w lipcu juz zaczne stymulacje. Ten miesiac to dla mnie wiecznosc, ale na ten czas wyjechalam do uk, bo w pl chyba bym depresji dostala. Za tydz lece do pl i wizyta - zobaczymy, co mi powiedza :) Wiem o co ci chodzi, dokladnie znam sytuacje pod wzgledem staran w uk, oni nawet i czesto kaza sie kolejny rok starac naturalnie, nic ich nie obchodzi, ze juz 2 lata staran za wami bez rezultatow, tu nawet do 12 tyg, to dla nich przeciez nie jest jeszcze ciaza - nie dadza ci dupka czy luteiny. Znajoma jak poronila, czekala 4 godziny, krwawila, wila sie z bolu az w koncu ja przyjeli i oznajmili - ze im przykro, ze jeszcze bedzie miala pani nie jedno dziecko. No masakra, a kolejna znajoma, juz w zaawansowanej ciazy, problem z tarczyca i z astma, tez prawie nie poronila (prawie rok sie starali o maluszka) a w szpitalu do niej powiedzieli to samo - jak teraz sie nie uda, jeszcze nieraz pani zajdzie w ciaze. Tak jakby u kazdej zachodzenie w ciaze bylo takie proste :/ no nic badzmy dobrej mysli, kciukam za Ciebie Lady Maruda!!!! <3 :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde mam nadzieje ze na sierpien sie jednak zalape :P

    Anna255, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiej części Anglii jesteś, jeśli można zapytać? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche ponad godzinke od Walii - czyli nie za cieple klimaty :P a Ty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manchester Aniu. Czyli deszcz 365 dni w roku :P

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda wrote:
    Manchester Aniu. Czyli deszcz 365 dni w roku :P

    coz - dla pocieszenia powiem, ze lato w Polsce tez juz tak nie rozpieszcza jak kiedys :) Ja w tym roku nie jade na wakacje, ale za rok to na pewno zaszaleje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 13:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A środe się wybieram, jak mi się uda z pracy wyrwać.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :) a ja poproszę żeby mnie usunąć z testowania ;)
    cykl mi się wydłużył i wszystko się poprzestawiało :( będę wiedziała kiedy w sierpniu test to dam znać. :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda proszę mnie wpisać na 6-go ;) Tak mi się w czerwcu @ przedłużyła, że teraz @ dopiero ją :/ a kolejny termin dopiero w sierpniu.

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) chciałabym też do Was dołączyć bo dziś nawiedziła mnie @ i nici z lipcowego testowania. Sierpień jak najbardziej mi pasuje :)
    Planuje testować 03.08.2015 :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia A Kuuu Kuuu :) :) :) Też się wpisałam na sierpień skoro lipiec mnie denerwuje :P

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax mam nadzieje że wkońcu się znajdziemy razem na fioletowej stronie bardzo bym tego chciała dla Nas wszystkich :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo bym chciała :) Czas pokaże jak będzie :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Widzę Monilio, że będziesz testować dzień przede mną :) Oj jak bym chciała, żeby wszystkie z listy zaszły w sierpniu w ciążę... :) No cóż, pozostaje wierzyć, że nam się uda i że wątek będzie szczęśliwym biedronkowym talizmanem :P

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda to byloby spelnienie marzen wszystkich testujacych. Biedroneczki czekamy na Was :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 4 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę dołączyć do listy na 2 sierpnia :)

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 5 lipca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sierpniu mam aż dwie szanse... ;)
    Lady Maruda, chciałabym dołączyć - 1 sierpnia i potem 28.
    Kiedyś się musi udać :D

    Lady Maruda, november123 lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lianna. Super, aż dwie szanse w miesiącu. Wróżę soczystą biedronę :) Jak długo się staracie i czy macie już dzieci? Pozdrawiam :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 5 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ponad rok staramy się o pierwsze dziecko. U mnie jest endometrioza, tsh od niedawna wreszcie opanowane. Poza tym hormony ok. W tym tygodniu narzeczony idzie na badanie nasienia.
    Mam nadzieję, że lato będzie sprzyjało większemu psychicznemu luzowi :) Przyda się...

    Serdeczności :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, u mnie nawet 2 letni pobyt w tropikalnym kraju nie pomógł w zajściu :D Teraz dla odmiany mieszkam w deszczowym i zimnym państwie. Też nie lepiej. Ale ok, nie będę smutać. Ten wątek ma być szczęśliwym i wszystkim nam przyniesie piękne pozytywne testy. Dwie koleżanki z sierpniowej listy już są w ciąży, a więc może i nam się uda. :)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ