X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam zostalo ostatnie opakowanie witamin FertiMan i FertiLady ;) A potem bedzie tylko wiesiolek, witamina C, owoce goji, migdaly i wino na endometrium, a po owulacji - ananas :P Jedziemy z koksem :D

    Poza tym wciaz wierze, ze moja wrozba obraczkowa nie klamala, przepowiadajac ciaze w lipcu ;) Tym razem czekam z testem, dzien po spodziewanej miesiaczce. Nigdy wiecej rozczarowan na tescie, to moje postanowienie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 13:18

    mewka87 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M ma słabe żołnierzyki więc łyka trochę suplementów, ja tylko magnez z B6 i kwas foliowy. Od tego cyklu zaczęłam pić inofilic i brać wiesiołka zobaczymy czy to coś zmieni :)

    Iwonka dlaczego to ostatni cykl?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam suplementy dla mężów. Mój miał w zeszłym roku morfologię 2% a teraz ma już 3%. Chyba Maca jednak pomaga :)

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie między innymi macę łyka :) Mam nadzieję że pomoże :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super rzeczy się dzieją na lipcówkach. Nasza lista się wykrusza. She86 właśnie pokazała pozytywny test, a więc z przyjemnością wykreślę ją z sierpniówek :)

    Bunia86, Lianna lubią tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:56

    cl2sjfv.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki! Ja niestety zaczęłam nowy cykl, wiec zapisuje się do Was. Prosze o wpisanie na 10.08. Jesli sie cos zmieni dam znać.

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie 06.08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny,proszę na 4 sierpnia :) teraz troche na luzie bo bez liczenia. Ale 4-go wypada mi @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah kochana ja też wierze,że nasze wróżby się sprawdza i w lipcu zajdziemy w ciążę :) moja obrączka uparcie 7 puka :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 11 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 - no to działamy w tym miesiącu na maxa :D Trzymam kciuki za Nasze lipcowe bzykanko :D :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och bzykanko mmmmm czekam do końca okresu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczęłam nowy cykl i będzie to mój pierwszy cykl z Clo. Lekarz dał mi na próbę, bo cykle i tak mam normalne, 27 dniowe i rzekomo owuluję. A więc Clo przez 3 cykle, jak się nie uda zajść w ciążę to od razu przechodzimy na IVF. Już 2 lata starań nam leci.... Smutno mi :(

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 12 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda,wiem jak Ci smutno, ja miałam tak samo jak lekarz mi powiedział, że czekamy do września i potem od razu ivf. Myślałam, że to nie nastąpi i nie będę musiała w ogóle o tym myśleć.
    Ale jakoś to przetrawiłam i jest już ok. Poza tym teraz się dowiedziałam, że to mój ostatni cykl z clo i w sierpniu dostanę jeszcze zastrzyki.
    Trzymam kciuki za Twoje clo :)

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wombi. Widzę, że jedziemy mniej więcej na tym samym wózku ;)

    wombi lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) prosilabym o wpisanie mnie wstepnie na 20. Nie wierze, no ale musie sie udac!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was drogie staraczki? Wszystkie gotowe i zwarte przed nadchodzącą owulacją? Sierpień tuż tuż, nie mogę uwierzyć jak ten czas zleciał.
    W sierpniu będzie dokładnie rok odkąd wyjechaliśmy z Filipin :(

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - mi tez lekarz powiedział, że jak na HSG wyjdzie wszystko ok, to klinika i pewnie IVF, ale mnie to nie smuci, tylko cieszy, że do przodu idziemy, a nie kolejny cykl starań i wiary i oczekiwań, a nie działania jakby tu sobie i przyszłej fasolce ewentualnie pomóc...
    Też brałam CLO przez 4 cykle, niestety się nie udało i jak dla mnie lepiej iść do specjalisty od niepłodności (a nie zwykłego gina) niż stać w miejscu...
    Tym bardziej, że Ty po 2 latach masz szanse na darmowy program, ale nie jestem jeszcze za bardzo w tym obeznana.

    Trzeba działać dziewczyny, a nie czekać że się MOŻE uda!
    Nie dość się już naczekałyście?

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Abra. Mój ginekolog jest specjalistą od niepłodności, właśnie dlatego mnie skierowali z przychodni do niego.
    Ja mieszkam w UK. Tutaj jest trochę inaczej niż w Polsce. IVF mam automatycznie za darmo wraz z wszystkimi lekami, nie muszę składać żadnych petycji ani dokumentów w tym celu. Lekarz chciał mi wykonywać IVF już w tym cyklu, no ale najpierw sprobujemy z Clo, może się uda.
    Clo na 3 miesiące też dostałam za darmo, w ramach tego, że jestem pacjentką działu niepłodności.

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda wrote:
    Hej Abra. Mój ginekolog jest specjalistą od niepłodności, właśnie dlatego mnie skierowali z przychodni do niego.
    Ja mieszkam w UK. Tutaj jest trochę inaczej niż w Polsce. IVF mam automatycznie za darmo wraz z wszystkimi lekami, nie muszę składać żadnych petycji ani dokumentów w tym celu. Lekarz chciał mi wykonywać IVF już w tym cyklu, no ale najpierw sprobujemy z Clo, może się uda.
    Clo na 3 miesiące też dostałam za darmo, w ramach tego, że jestem pacjentką działu niepłodności.


    o matko - to tylko wyjeżdżać do Anglii na okoliczność IVF - jestem w szoku. To tylko u nas za każdy pierdół trzeba grubą kasę bulić....
    W takim razie cały temat Twoich starań widzę w nowym świetle...

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ