X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie można zapisać na 25 sierpnia. najwyżej wam statystyki popsuję :P
    choć może skoro wątek zawirusowany to i mnie się uda ;)

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek, na pewno nie popsujesz nam statystyk. Tutaj każdy jest mile widziany i każda z nas zajdzie tu w ciążę. Biedrona będzie rozdawała fasole jak cukierki :)

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, to ja też chcę :)

    na lipiec się nie wpisuję, bo robię sobie miesiąc przerwy, ale za to na sierpień poproszę dwa razy: 2.08 i 29.08 :D

    jest kilka powodów żeby wybrać sobie sierpień, jak dla mnie.
    1. w pierwszym wpisie Lady Maruda obiecała, że tu się udaje wszystkim bez wyjątku :)
    2. w sierpniu mam urodziny
    3. w lipcu nie ma szans bo za dużo na głowie
    4. lato to lato i musi się udać
    5. bardzo lubię biedronki ;D

    pozdrawiam Was gorąco i czekam na sierpień :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    hej, to ja też chcę :)

    na lipiec się nie wpisuję, bo robię sobie miesiąc przerwy, ale za to na sierpień poproszę dwa razy: 2.08 i 29.08 :D

    jest kilka powodów żeby wybrać sobie sierpień, jak dla mnie.
    1. w pierwszym wpisie Lady Maruda obiecała, że tu się udaje wszystkim bez wyjątku :)
    2. w sierpniu mam urodziny
    3. w lipcu nie ma szans bo za dużo na głowie
    4. lato to lato i musi się udać
    5. bardzo lubię biedronki ;D

    pozdrawiam Was gorąco i czekam na sierpień :)
    Wow, 2 razy w miesiącu testowanie? Ale super, już czuję, że zajdziesz u mnie :)
    Jesteś oficjalnie wpisana! :)

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, mam krótkie cykle i co któryś miesiąc tak się zdarza. ale od czasów starań chyba po raz pierwszy :) może to znak? :D

    Lady Maruda, Bunia86 lubią tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    no, mam krótkie cykle i co któryś miesiąc tak się zdarza. ale od czasów starań chyba po raz pierwszy :) może to znak? :D
    Mnie też raz na ruski rok zdarzy się mieć @ dwa razy w miesiącu, przy cyklach około 26 dniowych.
    To Myshko trzymam kciuki abyś dostała Biedronę :)

  • Teresa1992 Autorytet
    Postów: 343 532

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie ten wątek przynosi szczescie :D ja byłam wpisana na testowanie 21.08, a już jednak teraz się udało :) II kreski, beta 343 i jutro wizyta u gina :)

    Siemka, Lady Maruda, Anna255, Ania_84, Angela B-D, stardust87 lubią tę wiadomość



  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teresa 1992 gratuluje, super wiadomości :)
    zachęciłaś tym postem jeszcze bardziej żeby wpisać się w ten wątek. za 3 dni testuje, mam nadzieję że też w końcu będą II kreseczki :D

    Anna255, Lady Maruda lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka - ja mam przewidziane IVF na lipiec - wiec prosze o wpisanie mnie na liste, niech bedzie... 9 sierpien! :) a noz sie uda :D Kciukam za wszystkie i pozdrawiam :)

    Siemka, Lady Maruda lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Hejka - ja mam przewidziane IVF na lipiec - wiec prosze o wpisanie mnie na liste, niech bedzie... 9 sierpien! :) a noz sie uda :D Kciukam za wszystkie i pozdrawiam :)

    Trzymam mocno kciuki <3

    I proszę o wpisanie mnie na 31.08., skoro to szczęśliwy wątek, to może się tutaj uda :) nie wiem, czy zdążę z cyklem, bo moje są długie i nieprzewidywalne :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 11:27

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to?? Jeszcze sierpnia nie a tu już w ciąże zachodzą? Też tak chce!! :) :) :)

    Anna255, stardust87 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Trzymam mocno kciuki <3

    I proszę o wpisanie mnie na 31.08., skoro to szczęśliwy wątek, to może się tutaj uda :) nie wiem, czy zdążę z cyklem, bo moje są długie i nieprzewidywalne :P

    taka tez bedzie nasza przyszla ciaza - bedzie cudem nad cudami hehe rowniez kciukam za ciebie :) jakos tak optymistycznie sie czuje jak wpisalam sie dzis rano na ten sierpien hehe :) brzmi to calkiem realnie - moze dlatego tak sie ciesze :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A co to?? Jeszcze sierpnia nie a tu już w ciąże zachodzą? Też tak chce!! :) :) :)

    dokladnie, dobrze to ujelas ! :) takie rzeczy tytlko tutaj hehe :P Kciuki :*

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to w tym cyklu to chyba musiał by być cud. Właśnie mnie na innym wątku dziewczyny uświadomiły że zabawy były we wszystkie dni około owulacji tylko nie w sam dzień owulacji. Fuck.. Żeby cudowi dopomóc to muszę się chyba do was zgłosić :P Bo na lipcowe testowanie przestałam liczyć.. A co tam :) Koło 15.08 bym testowała :)

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teresa1992 wrote:
    Faktycznie ten wątek przynosi szczescie :D ja byłam wpisana na testowanie 21.08, a już jednak teraz się udało :) II kreski, beta 343 i jutro wizyta u gina :)
    A nie mówiłam? :P
    Gratuluję i z przyjemnością wypisałam Cię z listy. Zaglądaj do nas i kibicuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    No u mnie to w tym cyklu to chyba musiał by być cud. Właśnie mnie na innym wątku dziewczyny uświadomiły że zabawy były we wszystkie dni około owulacji tylko nie w sam dzień owulacji. Fuck.. Żeby cudowi dopomóc to muszę się chyba do was zgłosić :P Bo na lipcowe testowanie przestałam liczyć.. A co tam :) Koło 15.08 bym testowała :)

    no wiesz nawet kilka dni przed jak byly <3 sa spore szanse :) no wiec nic straconego :P kciukamy za wakacjnego groszka :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia zabawy nie muszą być w dniu owulacji :) żołnierzyki są twarde i nie polegną tak szybko :D czasem wystarczy nawet na 3 dni przed owulką :) żołnierzyki siedzą w okopach jajowodu i tam czekają na jajeczko :)

    No i cuda się zdarzają :D ja tez czekam na cud ;)
    Anna255 wrote:
    taka tez bedzie nasza przyszla ciaza - bedzie cudem nad cudami hehe rowniez kciukam za ciebie :) jakos tak optymistycznie sie czuje jak wpisalam sie dzis rano na ten sierpien hehe :) brzmi to calkiem realnie - moze dlatego tak sie ciesze :P

    Ania, będzie dobrze :) i bedziesz miała swój maleńki cud. Grunt to myśleć pozytywnie. Stan umysłu przekłada się na stan ciała ;) Ja dziś też tak jakoś mam lepszy nastrój, a wpisałam się do lipcówek i sierpniówek :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 12:01

    Anna255 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, my też zaczęliśmy przygotowania do IVF i sądziłam, że już w lipcu będę stymulowana a sierpień test. Ale nic z tego. Zdecydowali, że jeszcze raz zrobią mi badanie krwi i po raz kolejny nasienie męża a wyniki dotrą do nas za 3 miesiące. Dodam tylko, że mieszkam w Anglii i tu zazwyczaj wyniki szpitalne przychodzą w ciągu miesiąca. To jest ich taki sposób na zmniejszenie liczby pacjentów do IVF. Sądzą, że w ciągu tych 3 miesięcy niektóre pacjentki zajdą w ciążę. To nie fair moim zdaniem, bo płacę składki i podatki tutaj a o dziecko staramy się prawie 2 lata. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś jakieś słuchy mnie doszły o szczęśliwym wątku :)
    Ja postaram się wywalczyć stymulacje jajników to i może dla mnie będzie szczęśliwy :D

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, zmieniłaś juz gina?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ