X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz skończyłam duphaston bo miałam do 25 dc, a dziś 27 jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to będzie plamienie z innego powodu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Może to będzie plamienie z innego powodu :)

    Nie sadze....bo u nie juz dziś 33 dc. Dupchaston tak jak Ty skonczylam w 25 dc, troche wydluzyl mi cykl - o 2 dni ;) Plamienie swiadczy tylko o jednym ...@ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie mały update do poprzedniego wpisu ;)
    Niech ten 27 sierpnia jednak zostanie. Wczoraj byłam u lekarza i okazało się...że domniemana torbiel zniknęła za to pojawiło się ciałko żółte w wielkości 26mm i endometrium 19mm.
    Ale szczerze mówiac nie mam pojecia kiedy była owu...brałam duphaston zeby torbiel się wchłoneła bo zadnego innego pecherzyka nie było. Konczę go brać w piatek ale to zdecydowanie za wcześnie żeby cokolwiek testować.

    Pytanie- powinnam brac dupka dalej czy odstawic zgodnie z zasadą ze bierze się przez 10 dni?
    Chociaz jakos nie chce mi się wierzyc zeby cos z tego wyszło, bo nawet jak torbiel okazała się duzym pecherzykiem, to komórka która znajdowała się w środku na pewno była przejrzała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Ja tez juz skończyłam duphaston bo miałam do 25 dc, a dziś 27 jest

    A nie możesz iść na bete zeby sprawdzić? Bo temperatura ładnie Ci się utrzymuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie dam rady :( myślałam że się uda, ale jednak nie, dlatego robiłam w domu testy. A co do temp to się nie znam ale dziewczyny pisały ze to o niczym nie świadczy bo i w dniu dostania może spaść dopiero :/ wiec nie wiem. W ogóle to chyba jestem do niczego jak nawet własnego organizmu nie znam. Och....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Właśnie nie dam rady :( myślałam że się uda, ale jednak nie, dlatego robiłam w domu testy. A co do temp to się nie znam ale dziewczyny pisały ze to o niczym nie świadczy bo i w dniu dostania może spaść dopiero :/ wiec nie wiem. W ogóle to chyba jestem do niczego jak nawet własnego organizmu nie znam. Och....

    Nie jestes do niczego!!! Nie przejmuj się, niejedna z nas nie do konca zna sie na wlasnym organizmie, a ten bardzo czesto lubi platac figle i nie zawsze jest tak samo wiec nie ma co panikowac. Ja tez sie nie zanm do konca na swoim. To dopiero pierwszy raz kiedy tempke mierze (chcoiaz i tak nie nie wyszlo przez caly cykl) Jedynie co zauwazylam ze w II fazie tempka byla wyzsza, najpierw 37, potem 36,8 a dzis 36,7 i plmienie na @ czyli chyba dobrze, bo spadla przed @ :)

    Spokojnie, daj sobie troche czasu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 11:48

    Jedna z wielu .... lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tak patrzę to wszystkie takie rozeznane a ja .... cóż nie mam zdolności do tego :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Właśnie nie dam rady :( myślałam że się uda, ale jednak nie, dlatego robiłam w domu testy. A co do temp to się nie znam ale dziewczyny pisały ze to o niczym nie świadczy bo i w dniu dostania może spaść dopiero :/ wiec nie wiem. W ogóle to chyba jestem do niczego jak nawet własnego organizmu nie znam. Och....
    Nie jesteś do niczego. Organizm często płata figle. Aż dziwne jak psychika ma na niego duży wpływ. Ehhh jak się chce to nie wychodzi. Ja się w czwartek na betę wybieram a do gina w sobotę. Teraz brak terminów.

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jak myślicie czy beta w czwartek już coś pokaże? będzie to 28 dzień cyklu (cykle 27-34

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    Nie jesteś do niczego. Organizm często płata figle. Aż dziwne jak psychika ma na niego duży wpływ. Ehhh jak się chce to nie wychodzi. Ja się w czwartek na betę wybieram a do gina w sobotę. Teraz brak terminów.

    A termin @ kiedy masz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak wrote:
    dziewczyny, jak myślicie czy beta w czwartek już coś pokaże? będzie to 28 dzień cyklu (cykle 27-34

    Zalezy ile dni po owulacji, generalnie pokazuje juz cos 11dpo.

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie 11 dpo, wiec chyba zrobie bete

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    A jak tak patrzę to wszystkie takie rozeznane a ja .... cóż nie mam zdolności do tego :/

    Oj...wiesz, to jest wiedza która każda z nas nabywa im dłuzej się stara ;)
    Ale po to jest między innymi takie forum żeby podpytać tych bardziej doświadczonych ;)
    Głowa do góry, nie wiem który to Twój cykl staran ale pewnie jest jeszcze czas zeby sie wielu rzeczy dowiedzieć. Życzę Ci jednak żebys nie musiała więcej studiować tematu ciaza i żeby teraz się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Oj...wiesz, to jest wiedza która każda z nas nabywa im dłuzej się stara ;)
    Ale po to jest między innymi takie forum żeby podpytać tych bardziej doświadczonych ;)
    Głowa do góry, nie wiem który to Twój cykl staran ale pewnie jest jeszcze czas zeby sie wielu rzeczy dowiedzieć. Życzę Ci jednak żebys nie musiała więcej studiować tematu ciaza i żeby teraz się udało :)

    To mój 9 cykl, pierwszy z duphaston i patrzenia na temp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak do powyższej wypowiedzi skoro 11 dnia już powinno pokazać to tylko mnie utwierdza ze nic z tego znów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo wykaże Ci badanie krwi ;), zwykle testy pokazuja trochę później.
    Ja 11dpo poszłąm na bete i była 7 z kawałkiem, wiec test absolutnie nie mógł nic pokazac skoro jest czułość to 25..., 12dpo miałam wynik bety 21 i na teście cien cienia który tylko ja widziałam ;), wiec spokojnie, testuj dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda - można mi wpisać @, oficjalnie potwierdzam :)

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Lady Maruda - można mi wpisać @, oficjalnie potwierdzam :)

    tylko się nie smutaj!

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smutam się, jest dobrze :)

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ