X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak aby być w ciąży trzeba mieć wiele szczęścia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 08:29

    agatkaa lubi tę wiadomość

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Witam
    Test negatywny ; ( zostały oczekiwania na @, zawsze miałam punktualnie i rano po przebudzeniu, ale może się opóźni przez duphaston ? Trzymam kciuki za całą resztę :D

    może nie przyjdzie @, cierpliwości kochana!

    Jedna z wielu .... lubi tę wiadomość

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez negatyw i temperatura spadla..takze czekam na @, nie ma co sie łudzić..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joen wrote:
    Ja miałam tylko jeden pęcherzyk. Mąż był troche zawiedziony, bo moja gin nam powiedziała, że po Clo wzrasta szansa na bliźniaki:-) Odkąd chodzę na monitoring, to wiem, że zawsze tylko z lewego jajnika są pęcherzyki. Testuję 24 sierpnia, w poniedziałek. To was zapytam przy okazji...bo wyczytałam gdzieś w necie, że jak staraczki biorą luteinę, to test pozytywny jest dopiero po kilku dniach od odstawienia lutki. Wiecie coś na ten temat? Moim zdaniem luteina nie ma żadnego znaczenia, ale może się mylę.

    Luteina nie ma żadnego znaczenia. Mi lekarz powiedział, że testować mogę spokojnie w ostatni dzień jej zażywania, nie ma ona wpływu na wynik testu.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Witam
    Test negatywny ; ( zostały oczekiwania na @, zawsze miałam punktualnie i rano po przebudzeniu, ale może się opóźni przez duphaston ? Trzymam kciuki za całą resztę :D

    Ja też tak mialam , opoznila mi się 2 dni wlasnie przez duphaston...i przyszła sobie zadowolona ;) Wczoraj arno zrobilam test a za niecale 3 godz juz byla @ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 09:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze ja juz jestem 3 dzień po odstawieniu duphaston. Nie lubię takich opóźnień , wolałabym żeby była punktualnie jak Juz ma być franca, a tak to nie potrzebnie robi jeszcze nadzieje ; (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny z powodu waszych testów. Niestety duphaston miesza w cyklach bardzo, najczęściej @ się spóźnia. Jeśli dupek jest brany bez monitoringu to może blokować owulację, przez co @ może nawet nie nadejść albo cykl będzie się ciągnął ponad 40 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam brać dupka juz po wizycie u gin potwierdzającego owulacje, wiec na pewno wzięłam juz po niej 2 dni.
    Do wieczora jeszcze dużo, więc zobaczymy czy się zjawi czy będzie opóźniona. ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Ja zaczęłam brać dupka juz po wizycie u gin potwierdzającego owulacje, wiec na pewno wzięłam juz po niej 2 dni.
    Jeśli tak, to ok. Ja piszę tak ogólnie, bo były dziewczyny, które dupka brały "na oko" bez monitoringu ale np.same zaczęły od 16dc. A czasami owulacja z jakichś przyczyn może się opóźnić.

    Jedną z wielu, a na co lekarz przepisał Ci dupka? Masz plamienia przed @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam plamień przed @ a dupek ma za zadanie mi pomóc w zagniezdzeniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Nie mam plamień przed @ a dupek ma za zadanie mi pomóc w zagniezdzeniu.
    Ja też nie miałam plamień a progesteron był w normie. Przepisano mi dupka "bo tak", a może pomoże w zagnieżdżeniu. Nie pomógł, bo to jest lek pomagający w niczym. Idealne cykle 27 dniowe rozlegulował mi na ponad 40 dni, popuchłam, wypryszczyło mnie. Nigdy więcej, dziękuję. Tu gdzie mieszkam dupek jest zbanowany, tak samo jak w kilku innych krajach. Nie cierpię tego paskudztwa.

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda wrote:
    Jeśli tak, to ok. Ja piszę tak ogólnie, bo były dziewczyny, które dupka brały "na oko" bez monitoringu ale np.same zaczęły od 16dc. A czasami owulacja z jakichś przyczyn może się opóźnić.

    Jedną z wielu, a na co lekarz przepisał Ci dupka? Masz plamienia przed @?

    Popieram Lady Maruda. Mi poprzedni lekarz kazał brać luteinę zawsze od 16 dnia. Co się okazało mam owulację 17-18 dzień, więc automatycznie luteina blokowała owulację. Teraz biorę od 19 dc.

    Lady Maruda lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys poronilam w 12 tyg.
    Moze dlatego go dostalam w poprzedniej ciąży jak plamień dostałam,i po tym przeszlo, ;) wiec tak naprawdę jeszcze nie wiem czy teraz pomoże, wtedy do utrzymania ciazy pomogl. Zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    hej :) kurczę, coś druga połowa sierpnia uboga w biedroneczki :( ale nadal trzymam kciuki :)

    Od wczoraj robię testy ovu i w związku z tym chciałam zapytać bardziej doświadczone kobietki kiedy je wykonujecie, czy zawsze o tej samej porze, czy rano, czy wieczorem, bo jestem w tej kwestii zielona :D w ulotce pisze tylko, że między 10-20 godz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inzynierka wrote:
    hej :) kurczę, coś druga połowa sierpnia uboga w biedroneczki :( ale nadal trzymam kciuki :)

    Od wczoraj robię testy ovu i w związku z tym chciałam zapytać bardziej doświadczone kobietki kiedy je wykonujecie, czy zawsze o tej samej porze, czy rano, czy wieczorem, bo jestem w tej kwestii zielona :D w ulotce pisze tylko, że między 10-20 godz.
    Powinny być robione mniej więcej o tej samej porze, po południu, najlepiej między 14-16. Staraj się nie pić nic na około 2 h przed sikaniem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwestii duphastonu- wszędzie czytam ze blokuje owulacje itp.
    Ale doczytałam ostatnio że sztuczny progesteron blokuje owulacje dopiero w dawce 30 mg a tabletka/ jedna/ zawiera 10mg czynnej substancji.

    Tak więc nie do konca to prawda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inzynierka wrote:
    hej :) kurczę, coś druga połowa sierpnia uboga w biedroneczki :( ale nadal trzymam kciuki :)

    Od wczoraj robię testy ovu i w związku z tym chciałam zapytać bardziej doświadczone kobietki kiedy je wykonujecie, czy zawsze o tej samej porze, czy rano, czy wieczorem, bo jestem w tej kwestii zielona :D w ulotce pisze tylko, że między 10-20 godz.

    Koło południa steżenie LH powinno byc najwieksze- ja robiła zwykle w okolicach g.12- ale jak widac- nie ma co ślepo wierzyc w testy, mnie wychodziły pozytywne przez dwa dni a owulacji niet! Co potwierdzil monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to teraz juz nie wiem czy im wierzyc ;-) to moj drugi cykl, wiec na razie monitoring sobie daruje ;-) zobaczymy moze sie uda, bo juz zaczynam czuc ze moje jajniki pracuja ;-) u mnie zawsze ovu daje o sobie znac. A testami chcialbym potwierdzic moje przypuszczenia i upewnic sie ze wiem kiedy ona mniej wiecej nastepuje ;-)

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy ovu robie zawsze o 21..wi3ksza szansa ze nic nie wypije wczesniej, bo jak jestem w pracy to pije non stop.
    Co do duphastonu..lekarz mi przepisql bo mam plamienia przed okresem zawsze, ale mam go brac jak mi test wyjdzie pozytywny. Teraz biore euthyrox i metformine i babka nie chciala mnie jeszcze dupkiem faszerowac, stad mam brac jak tylko test wyjdzie. Moze to blad? Pogadam z nia za tydzien bo pojde na wizyte.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez lekarz od razu przepisal duphaston, bo mialam podbarwiony sluz po 20 dc. Tylko kurcze nic mi nie mowil, ze powinnam miec potwierdzona owulacje zeby zaczać brać, nic z tych rzeczy. Trochę bez sensu, ze mi o tym nie powiedzial, zwlaszcza ze zaczynam starania....a przyjmowac kazal standardowo -16-25dc

    Dlaczego lekarze nie mowia o takich rzeczach? ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 11:24

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ