Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Mała.Mi to strasznie przykre ;( Trzymaj się kochana!

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski 12dpo dziś popołudniu negatyw.
    Zrobię jeszcze jutro z rańca sikańca dla upewnienia:)
    kolejne testowanie - wrześniówki:)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie od wczoraj @ :( także kolejny miesiąc za nami i tym samym przed nami ;) ten akurat ostatni "bez lekarza" i pod koniec września robimy hsg...a później zobaczymy jak będzie :) pozdrawiam Was i życzę dużo bocianów :)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja będę testować 30 sierpnia, więc proszę o wpisanie mnie na tę szczęśliwą sierpniową listę :) Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2014, 21:32

    relg3e5e54dwhg22.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Mama: https://ovufriend.pl/wykres,027df3e7d810a95da67458bed3997503.html

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Nie bylo mnie przez długi weekend w domu a na telefonie brak zasięgu. Jestem wrocilam i od razu wzięłam się za uzupełnienie lektury ovufriend.pl-:)
    Tak strasznie mi przykro Mala.mi -:(((.

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejnym zafasolkowanym Gratuluję-:).

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dzisiaj będzie mamusiek:)?
    U mnie testowanie za 5 dni. Nie wiem czy tyle wytrzymam...myślicie, że 3 dni przed spodziewanym okresem coś tam może wyjść? Jeszcze dwa dni temu nic nie czułam, a teraz ciągle sobie wkręcam, że jestem w ciąży:p

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 13:02

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie, dziś w 9 dpo robiłam test i wyszła jedna ciemna krecha, bez nadziei na drugą. Oby do piątku się to zmieniło.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja również będę testować w sierpniu. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 13:03

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za testowałam w 9dpo i też jedna krecha. Kusił mnie ten test w szufladzie. Trzeba spokojnie jednak poczekać do @ :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualna lista :

    baby-graphics-cute-700308.gif Sierpniowe fasoleczki :

    1.08 - Ofelaine @ , SZANIA , Ania1986 @ , kamilka @ , Mała.Mi mini-graphics-baby-602256.gif
    2.08 - Lwica mini-graphics-baby-602256.gif , Aurelka mini-graphics-baby-602256.gif , nejsi 88 mini-graphics-baby-602256.gif ,
    3.08 - Aga89 mini-graphics-baby-602256.gif , Kaśka @ , Natka098 @ , marzen2210 @ , dziubasekk mini-graphics-baby-602256.gif , Fasia mini-graphics-baby-602256.gif ,
    4.08 - vercia @ , Aga_502 @ ,
    5.08 - Maluszek22 mini-graphics-baby-602256.gif , BLANKA 90 mini-graphics-baby-602256.gif ,
    6.08 - aisza @ , Alinna mini-graphics-baby-602256.gif , mf mini-graphics-baby-602256.gif , littletwig mini-graphics-baby-602256.gif , natt mini-graphics-baby-602256.gif ,
    7.08 - shimmer_lip mini-graphics-baby-602256.gif , kluska mini-graphics-baby-602256.gif , Grepade mini-graphics-baby-602256.gif ,
    8.08 - Landryneczka @ , Lena 87 @ ,
    9.08 - motyl1993 @ , kierzynka @ , małolata @ , soniuska mini-graphics-baby-602256.gif ,
    10.08 - madzianka @ , Natu 93 ( ? ) , pinka 425 ( ? ) , bianka mini-graphics-baby-602256.gif , W mini-graphics-baby-602256.gif ,
    11.08 - MartaAlvi mini-graphics-baby-602256.gif , czekolada :) (-) , Niufka mini-graphics-baby-602256.gif , adk_1989 mini-graphics-baby-602256.gif , olga84 mini-graphics-baby-602256.gif ,
    12.08 - Jaga mini-graphics-baby-602256.gif , Blue @ , 88macola mini-graphics-baby-602256.gif , Nilakshi mini-graphics-baby-602256.gif ,
    13.08 - miscelle (-) , a1000 mini-graphics-baby-602256.gif , polinka mini-graphics-baby-602256.gif ,
    14.08 - JusWik @ , Inezka* (-) , Bąbelek86 , mySzqa mini-graphics-baby-602256.gif , Dziubeek mini-graphics-baby-602256.gif ,
    15.08 - inezka @ , apaczka @ , roletka (-) , tomania2806 @ , szuszu mini-graphics-baby-602256.gif , MoNa_2603 mini-graphics-baby-602256.gif , ania1509 mini-graphics-baby-602256.gif , swojska mini-graphics-baby-602256.gif ,
    16.08 - Kicia :) , BATTINKA , Edka @, Angela89 mini-graphics-baby-602256.gif, PsotkaKotka mini-graphics-baby-602256.gif,
    17.08 - Asiula 257 , sylwusia25 , lady_89 , angela2005
    18.08 - Marteczka 91 , Ewelcia , Joanka466 , magda-ck (-) ,
    19.08 - Ankara ,
    20.08 - kitaja @ , versense , Agga
    21.08 - asiek191 ,
    22.08 - karo_line , Nancy87 , Katarzynka87 ,
    23.08 - nadia199191 , olka 281 , Isia93 , Tolcia25 ,
    24.08 - takasobieja , polkosia , Gosiaa , agus3004 , Gosiacu , Zajsonek
    25.08 - Maslanka , moremi , karen85
    26.08 - beti97 , AnnaMaria , Tysia 85 , Bluberry ,
    27.08 - Biedroneczka83 ,
    28.08 - Neli ,
    29.08 -
    30.08 - gosia86 ,
    31.08 - Motyl 1993 ,

    mini-graphics-baby-602256.gif odwiedził w tym miesiącu 36 sierpniówek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 13:52

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami :* nie chciałam się jeszcze przyznawać ale chyba nie wytrzymam :P Wczoraj nasikałam na zielono :) Huuuuuuuraaaaaa!
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f80171efdeb6.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae8521042fd3.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fc75b88bd8e.jpg

    Jestem jak wiecie po dwóch poronieniach dlatego chciałam się wstrzymać z inf do jutrzejszej bety ale radość i chęć podzielenia się z Wami tą informacją jest większa :) Uwaga test jest o czułości 25 i robiony w 9dpo :)

    Jej tak się cieszę, mam nadzieję że nic już się nie zmieni i tak zostanie przez caaaaałe 9 msc :)
    Póki mogę wiruskuję cały wątek :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2014, 17:33

    agus3004, Marteczka91, Magic, Robaczek89, Wonderwall, gosia86, beti97, Isia93, Zajsonek, mizzelka, MartaAlvi, Zima, Drzwiona, Katarzyna87, Tysia85, czekolada:), Agga lubią tę wiadomość

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia!!!! Gratuluję !!! :)
    czekamy jutro na wyniki BETY! :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia Ty tajniaczku :) co sie ukrywasz??? :) gratulacje i czekamy na cyferki ;)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia.....ale super. Tez nie potrafilabym się powstrzymać z ta wiadomością. Zaciskam kciuki.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti97 wrote:
    Ja też za testowałam w 9dpo i też jedna krecha. Kusił mnie ten test w szufladzie. Trzeba spokojnie jednak poczekać do @ :)

    Kiedy się spodziewasz okresu? Ja mam ostatnio dość nieregularne cykle, więc pewnie przyjdzie między środą a niedzielą. Testować planuję w piątek, 14 dni po owulacji powinno być już jasne czy coś z tego wyszło, czy czas swobodnie umawiać się na wino ze znajomymi :D.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia super! Gratulacje.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ