X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratulacje :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia super, a udostepnisz serduszka, bo ja prowadze statystyki czy bardzej owocne codzienne czy co 2-dni serduszka :-)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratulacje :) Ja @ mam mieć za 2 dni.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratulacje <3

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej ciazy Ewelcia:-)

    Ewelcia lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :* boję się strasznie no ale cóż... jutro jeszcze jeden sikaniec, beta, za 48g znów beta i endokrynolog. Od pozytywnego testu biorę luteinę więc mam nadzieję że progesteron już mi nie będzie przeszkadzał w utrzymaniu ciąży...

    Skusiłam się na test w sobotę rano bo od czwartku czy piątku ziewam odkąd wstanę :) Cały czas chce mi się spać. Przejrzałam wykresy i okazało się ze poprzednimi razami było identycznie :) - choć w sumie to dobra i zła wiadomość: zła bo poprzednie się nie udały [*],[*].
    Ewelinkie wrote:
    Ewelcia super, a udostepnisz serduszka, bo ja prowadze statystyki czy bardzej owocne codzienne czy co 2-dni serduszka :-)
    Powinny być udostępnione, zresztą zaraz zobaczę. Jeśli chodzi o mnie trzymałam się wersji co 2 dni, chociaż ostatnio coś inaczej poszło (przed samą owulką było codziennie). Poprzednie dwa cykle mi się nie udały i chyba znalazłam problem u siebie... w poprzednie dwie ciąże zaszłam brzydko mówiąc "od tyłu" :P Później z racji tego że nie jest to dla mnie najwygodniejsza pozycja zrezygnowaliśmy z niej. @ cykle w plecy i w tym stwierdziłam że trudno - jedziemy jeszcze raz tak samo i znów się udało :) Myślę że coś w tym jest - nie podnosiłam nóg do góry, ale czułam że wszystko wpłynęło do środka :P Sorry za dokładne opisywanie ale to w moim przypadku wydaje się być bardzo istotne :)

    No nie wiem, może człowiek faktycznie tworzy sobie teorię do sytuacji ale coraz częściej myślę że właśnie to miało znaczenie :)

    Wonderwall lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz i wyjasnienie :-*
    dzisiejsza zignorowalam bo pare razy sie budzilam w nocy i o 4 nad ranem bylam siku a temp mierze o 5 stad ignor
    nie ma za co :) to co wiem to powiem :) ale jak wstajesz tak rano nawet to możesz spokojnie uznać do półtorej godz tą różnicę :) bo na pewno nie bd taka diametralna o tak wczesnej porze :)
    a widzę że dziś masz piękny skok, powodzenia :)

    Ewelcia Gratulacje <3
    pamiętaj myśl pozytywnie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 13:50

    Ewelcia, agus3004 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • karo_line Przyjaciółka
    Postów: 98 46

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia przeogromne gratuluję!!! Niech i dla pozostałych sierpień będzie tak łaskawy! :)ja juz się nie umiem doczekać piątku no!;) im więcej boćkow tym bardziej przebieram nogami; )

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    f412f7c64b1357bf99044a4395d60171.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedna mama; https://ovufriend.pl/wykres,9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.html

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Powinny być udostępnione, zresztą zaraz zobaczę. Jeśli chodzi o mnie trzymałam się wersji co 2 dni, chociaż ostatnio coś inaczej poszło (przed samą owulką było codziennie). Poprzednie dwa cykle mi się nie udały i chyba znalazłam problem u siebie... w poprzednie dwie ciąże zaszłam brzydko mówiąc "od tyłu" :P Później z racji tego że nie jest to dla mnie najwygodniejsza pozycja zrezygnowaliśmy z niej. @ cykle w plecy i w tym stwierdziłam że trudno - jedziemy jeszcze raz tak samo i znów się udało :) Myślę że coś w tym jest - nie podnosiłam nóg do góry, ale czułam że wszystko wpłynęło do środka :P Sorry za dokładne opisywanie ale to w moim przypadku wydaje się być bardzo istotne :)

    No to macie sprawdzony sposób :-) gratulacje :)
    jakaś dziewczyna pisała na forum (tak coś kojarzę), że lekarz taką pozycje polecił, szczególnie jak kobiety mają tyłozgięcie, ale może i przy przodozgięciu warto spróbować :P a co tam :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia suuuper wieści :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które zaszły w ciążę. .. Mialyscie w dniu spodziewanej @ lekkie plamienia a jednak okres nie przyszedł? Czy jak jest już plamienie to jak to się mówi jest po ptakach?

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia ja tez wczoraj mialam ten problem z wylewaniem...nie lubie rano ♥ bo wlasnie takie sa skutki :) wiwc tylko i wylacznie wieczorem i schemat ♥ jest na wykresie :) dwa dni pod rzad i.przerwa :
    A od tyłu to prawda i przy tylozgieciu pomocne jak i trzymanie nog przez 10-15 min po. Ewelcia jak masz tylozgiecie to polecam duzo teraz zwlaszcza lezenie na brzychu :) bo niestety my z ta uroda mamy trudniej bo poprzez oochylenie macicy do tylu mamy czesty problem z zastojem zylnym i plod sie nie rozwija :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 14:46

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratulacje :) niech fasolka rośnie zdrowo. Dziewczyny mam takie pytanie- jaki test o największej czułości polecacie? Mnóstwo jest tych testów w aptece, ale jaki jest najabardziej czuły i wiarygodny według Waszych doświadczeń?

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara wrote:
    Dziewczyny które zaszły w ciążę. .. Mialyscie w dniu spodziewanej @ lekkie plamienia a jednak okres nie przyszedł? Czy jak jest już plamienie to jak to się mówi jest po ptakach?

    Mogą się zdarzyć plamienia w czasie spodziewanego okresu, to jest całkiem normalne ponoć :) Ja nie miałam, ale lekarz mi o tym mówił.

    Ewelcia, jeszcze raz MEGA GRATULACJE!! :*

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie podobno mam przodozgięcie ale teraz to już się sama zastanawiam czy to prawda. Moja gin twierdzi że przodo ale raz na wypisie z IP po poronieniu miałam wpisane tyłozgięcie... sprawdzę to u gin jeszcze raz :)

    Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie i mam nadzieję że do 3 razy sztuka i tym razem nam się uda :) Widzę że doczekałam się swojego bociana :) Dzięki Landryneczko. Za parę dni mam urodziny więc prezent jest cudowny :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara wrote:
    Dziewczyny które zaszły w ciążę. .. Mialyscie w dniu spodziewanej @ lekkie plamienia a jednak okres nie przyszedł? Czy jak jest już plamienie to jak to się mówi jest po ptakach?
    Ja nie miałam żadnych plamień.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Ewelcia gratulacje :) niech fasolka rośnie zdrowo. Dziewczyny mam takie pytanie- jaki test o największej czułości polecacie? Mnóstwo jest tych testów w aptece, ale jaki jest najabardziej czuły i wiarygodny według Waszych doświadczeń?
    Ja nie polecam tych bardzo czułych testów. Normalne 25 są najlepsze. 10 nie pokazała mi nawet cienia w 11 dpo a 25 13 dpo bardzo wyraźną kreskę.

    alma lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Ja nie polecam tych bardzo czułych testów. Normalne 25 są najlepsze. 10 nie pokazała mi nawet cienia w 11 dpo a 25 13 dpo bardzo wyraźną kreskę.

    Dzięki za info shimmer_lip, myślałam, że im czulsze tym lepsze, a tu zonk...choć ja jeszcze mam 2 tyg, do testowania, to już nie mogę się doczekać... Hmmm, czym by się tu zająć? :)

    relg3e5e54dwhg22.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratulacje!!! Ale super.

    Ja chyba zwariuje. Nie wytrzymałam i zrobiłam test po południu. Pod światło ewidentnie jest druga kreska. I teraz się tak zastanawiam, czy wszystkie negatywne testy tak mają po nasiusianiu? Co o tym myślicie? Moja kreska jest taka, jak Ewelci, ale tylko pod światło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 17:46

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ