X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta :* jak się cieszę że też się piszesz na sierpień musi się nam udać :*

    MartaAlvi lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testerki :

    1.08
    2.08
    3.08
    4.08
    5.08
    6.08
    7.08
    9.08
    10.08
    11.08
    12.08
    13.08
    14.08
    15.08 inezka
    16.08
    17.08
    19.08
    20.08
    21.08
    22.08
    23.08
    24.08
    25.08
    26.08
    27.08
    28.08
    29.08
    30.08
    31.08

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA ja mogę ja :D
    Sandra wydaje mi się to dobrym rozwiązanie bo nie ma potem niepotrzebnie na każdej stronie listy.
    A w lipcówkach uaktualniam na pierwszej ale dziewczyny i tak jak chcą to dodają same liste.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    i ja bym chciała aby te wakacje były szczęśliwe i aby się udało.

    Jeśli nie udało się teraz (w ostatnich dniach) tak ja pisałam w moim wątku, to niech się uda w lipcu ...

    Jeśli w wakacje się nie uda to odpuszczam i zostawiam sprawy swojemu biegowi (bez leczenia, stymulacji, monitoringu, piguł) do końca roku tj. kiedy znów będziemy mieszkali razem. Za dużo logistyki, kosztów, rozmyślań, planowania, zrywów z pilnym spotkaniem - z takim leczeniem. Co najwyżej będę brać co nieco na wywoływanie bo @ pewnie nie dostałabym do grudnia :-(

    Nie cieszy mnie taka sytuacja - ale całe życie żyłam z przekonaniem (z uwagi na nieregularne @ lub ich długi brak), iż w momencie podjęcia starań to właśnie mnie czeka :-(

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie u Gina pozwolili się starać po 2-3 miesiącach po zabiegu czyli lipiec jest całkiem realny :)
    dostałam dupka na 5 dni. 2*1 na wywołanie @ i wtedy zacznę starania
    jestem trochę zawiedziona wizytą bo liczyłam na usg. A tu ani badania ani usg mi nie zrobił i dlatego zastanawiam się czy się nie skonsultować z kimś innym jeszcze?jak myślicie?
    znalazłam kogoś takiego http://www.znanylekarz.pl/andrzej-banach/ginekolog/wroclaw
    podobno specjalista od leczenia niepłodności i naprotechnologi

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet bez względu na to czy pójdę do innego Gina i cokolwiek on powie to po @ zaczynamy :)
    może uda mi się spełnić marzenie na urodziny :)
    z tymi lekarzami to zawsze jakiś problem, a szukam też takiego co by przez całe miasto do niego nie jechać i żeby nie było problemu z parkingiem

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny chyba jednak będę musiała się wykreślić z sierpniówek, choć bardzo mi szkoda ale byłam dzisiaj u nowej ginki
    i nareszcie czuję się "zaspokojona" wszystko mi wyjaśniła
    zrobiła usg zbadała
    chciała dać skierowanie na badania hormonów, ale mam od endo i mam je zrobić około 3 miesiące po zabiegu
    niestety pani doktor po mimo młodego wieku należy do tych lekarzy którzy każą odczekać około 6 miesięcy, ale wytłumaczyła to tym że ciąża sama w sobie jest ogromnym obciażeniem dla organizmu, a tym bardziej po poronieniu i dlatego trzeva się wstrzymać
    podczas badania okazało się że @ jest tuż tuż bo już widać strużkę krwi (na papierze pawie nic)
    na usg niestety prawy jajnik uśpiony, a i w lewym brak dominującego pęcherzyka
    więc prawdopodobnie cykl był bez owulacyjny i mam przyjść na usg w jakimkolwiek dniu cyklu byle po @ żeby mogła ocenić pracę jajników
    (ale teraz nie rozumiem? to żle że jajnik uśpiony? )
    zapytałam od razu jakie ma podjeście do L4 w ciąży, poweidziała że nie ma problemu że ona też była w ciąży i była na L4
    prosiła mnie abym się wstrzymała z ciążą kilka miesięcy, że ona rozumie potrzebę posiadania dziecka ale tak będzie dla mnie lepiej
    powiedziałam jej też że byłam wczoraj u kolegi (przyjmował dzisiaj w gabinecie obok i nawet przechodził jak czekałam na poczekalni, ale nawet dzień dobry nie powiedział) ale nie rozwiał moich wątpliwości
    co do dupa w ciąży czy nawet przed @ to powiedziała że najpierw muszę to skontrolować badaniami i wtedy będziemy wiedziały co robić dalej

    i co myślicie o tej wizycie?
    ja jestem zadowolona
    no ale to niestety wiąże się z tym że muszę wsytrzmać się ze staraniami choćby do czasu zrobienia badań

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że pani dr ma rację. Lepiej trochę poczekać i nie ryzykować. Jak byłam w szpitalu na laparoskopii babeczka zaszła w ciążę po poronieniu dość szybko. Okazało się że jeszcze się dobrze nie zregenerowała, był krwiak i straciła bliźniaki :( Mój ukochany wraca w ten piątek do Polski :) Właściwie przy moich krótkich cyklach to na testowanie załapię się pod koniec lipca. Jakoś sobie wcześniej to źle wyliczyłam.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie że gdybym starała się w sierpniu to testowanie wypadloby mi na 23.08 tydzień przed urodzinami :( ale nie chcę tak ryzykować, no chyba że uda mi się zrobić badania do tego czasu

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani dr zaleca 6 miesięcy, poprzedni lekarz który nawet mnie nie zbadał i nie zrobił usg, nie zlecił żadnych badań zaleca 2-3 więc biorę z tego średnią czyli 4 miesiące a więc wypada na wrzesień i testowanie pod koniec września
    a teraz mam czas na badania i mierzenie temperatury
    chętnie bym otworzyła temat wrześniówek ale chyba jeszcze za wcześnie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 09:14

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz już zaczynać lipcówki wisiały od kwietnia ;)
    A ja pewnie wyląduję tutaj a może i na wrześniówki wpadnę :( Owu raczej nie będzie.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tli się w najdalszym kąciku serca mała iskierka nadzieji że może uda się zacząć jednak w sierpniu, ale nie chcę się nakręcać żeby się nie rozczarować tak jak było z lipcem
    ale szczerze mówiąc to czułam gdzieś w kościach że w lipcu jednak nie zaczniemy

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogłam się powstrzymać i otworzyłam temat wrześniowy, może będzie mi łatwiej przetrwać ten czas razem z innymi dziewczynami które też czekają na ten miesiąc :)
    ale tu będę też zaglądać, iskierka nadziei jest zawsze :*

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Gosiu kochana mierz sobie spokojnie temp. obserwuj ciało nie denerwuj się i wgl. Nie przejmuj że na razie nie możecie się starać . A wrześnióweczki możesz zacząć może jakieś dziewczyny będą co dopiero w tym miesiącu będą testowały dopiero .
    Ale mam nadzieję że stąd nie odejdziesz i będziesz do nas wpadała :)
    Potforku a ty co tu porabiasz :P nie że cię wyganiam ale uciekaj na lipcóweczki :P hehe bo tutaj na bank nie będziesz musiała testować :) jedynie pogadać z nami hehe :) noooo w ostateczności tutaj widzę cię ostatni raz i oby owocnie byś nie musiała iść na wrzesień :)
    Ja to pewnie jeszcze nie jeden miesiąc zaliczę niestety. Widać taki mój los.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!! Witam sie z Wami serdecznie i grzeje lawe, zostawcie mi jakas date wolna na testowanie ;) Poki co jeszcze zabawiam Czerwcowki, ale dzis 13 dpo, negatyw, tempka po wielkim spadku 2dniowym lekko skoczyla (tak u mnie bywa), jutro beta i odstawiam lutke i kolejne testowanie wypadnie mi wlasnie na tutejszej liscie :) Takze niebawem zagoszcze tu na dluzej. Caluje mocno kolezanki z poprzednich miesiecy i klaniam sie nisko do nowych kolezanek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 21:13

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czemu ale jakoś po cichu licze na sierpień i jakoś mi tak w duszy ten sierpień siedzi :) może dlatego że 28.08 będziemy mieć 1 rocznicę ślubu i minie rok od rozpoczęcia starań :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej Landryneczko długaśne masz cykle, ja mam tak 32-35 dni różnie to bywa, kiedyś się cieszyłam że takie długie bo @ rzadziej, a teraz nad tym ubolewam bo dłużej muszę czekać na starania
    gdyby jednak udało się zachaczyć o sierpień to testwoanie w okolicy 23-24 ale gdyby @ nie przyszła to zrobiłabym test 30 w urodzinki moje i rocznicę ślubu :)
    nie chcę robić sobie złudnych nadziei :(
    może chociaż 30.08 zaczniemy się starać
    i już skończę wtedy 28 lat :( do 30 coraz bliżej

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Moniu wiesz co życzę wam żeby sierpień już w pełni szczęśliwy . Ale może uda wam się wcześniej . Kidy bys w sierpniu testowała ?
    kochana naprawde cięzko mi stwierdzić bo mam długie 37, 40 dni , ale biorę Cyclodynon na regulacje i obniżenie prolaktyny i następny cykl będzie z CLO a to też skraca cykl więc cięzko mi cokolwiek powiedzieć ..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się udało zajść w poprzednią ciążę w drugim cyklu, bez mierzenia temperatury bez testów ovu, jedynie z aplikacją w telefonie wyznaczającą dni płodne i z <3 w tych dniach co drugi dzień
    ale jak będzie teraz to nie wiem :( już się boję
    pamiętam ten moment gdy szłam do toalety i za każdym razem bałam się że zobaczę krew, a poźniej jak bałam się zrobić test bo może wyjść pozytywny i może wyjść negatywny
    w pierwszym cyklu starań @ spóźniła się 5 dni, rano zrobiłam test oczywiście nagatywny a za kilka godzin była @

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko problem z tarczycą czy coś innego?
    ja biorę leki na tarczycę już 4 rok
    dziękuję za wiarę w nas Landryneczko :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 23:59

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ