X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od gina (faceta) powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona :) bardzo delikatny miły i fachowy (gość na usg od razu stwierdził że mam PCO - bez badań). Co najważniejsze poczułam że mu zależy abym zaszła w ciążę. Powiedział mi że przy PCO bez stymulacji praktycznie nie ma szans na zaciążenie. Na koniec powiedział mi żebym dużo rozmawiała z pęcherzykami żeby ładnie rosły i żeby nie bały się Tuska :D Następna wizyta w środę (planowany zastrzyk OVITRELLE) lub wtorek jak będę czuła że coś się dzieje. Dzisiaj w 11dc. pęcherzyk w lewym jajniku 12 mm i w prawym to samo, endometrium 8 mm.

    Ewelcia, Lena87, Zima, Maluszek22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    hej dziewczyny :) gratuluję pierwszym mamom :)

    drugi dzień biorę lutke 3pod język. piszecie że ona podnosi temp, ja niczego takiego nie zauważyłam, czy to znaczy że nie działa? gin kazała mi ją brać 5 dni. po ilu dniach powinnam dostać @?

    miałam dopochwową przez 10 dni i okres dostałam chyba po 6 dniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Katarzyno ale wogole nie zauważyłas żadnego wzrostu temp ? Kurczę ja po pierwszym dniu brania miałam skok aż o 0,4 i nie wiem czy to nie jest dziwne ze aż tyle...


    również miałam wysoką temp

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po luteinie dowcipnej temp utrzymywała się bardzo wysoko i co gorsze dawała prawie wszystkie objawy ciążowe - ale co tu się dziwić jak okazało się po pod koniec cyklu miałam progesteron 49 a beta<0,100 :/

    Angela rozbawił mnie ten Twój gin tym tekstem o Tusku :P Ale radochę miałam :) Widzisz faceci nie są źli - bardziej czuli, delikatni... ja mam wrażenie że jak nie daj boże jest jakaś ginekolog kobieta, która ma dzieci i nie miała problemów to jej się wydaje że to wszystko takie proste, są nieczułe i w ogóle.
    Ja jak po poronieniu miałam badania kontrolne usg to facet jakoś tak delikatnie, pogadał, wyjaśnił, a kolejnym razem po kobiecie to normalnie 2 dni płakałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 22:14

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Aga to ciąża na bank - ale wczesna. Mała.Mi też dzisiaj zrobiła betę i wynik 29,88 a to dopiero 10dpo. Gratuluję!

    A teraz zadanie bojowe... gdzie jest lista?

    Dziewczyny rozumiem wszystko, jeśli chodzi o spamowanie to ja przynajmniej miałam na myśli takie odpowiadanie po jednym wyrazie prawie że na każdy post. Czy nie można w jednym poście zmieścić kilka rzeczy? MartaAlvi napisała że to zniechęca i zgadam się bo jak wracam z pracy i mam do przeczytania 25 stron to uwierzcie że nie mam siły i chęci - a może ktoś zapytał o coś na co znam odpowiedź? Albo potrzebuje mojego komentarza? Jasne każda ma swoje zdanie, może pisać o czym chce, pytać, prosić itp ale czasem można napisać jeden i dłuższy komentarz a nie 20 krótkich.

    Maluszku nikt na Ciebie nie naskoczył. Tylko wyraziłyśmy swoje zdanie. Nie ukrywam że ja w którymś momencie nawet przestałam czytać Twoje komentarze bo już mnie zezłościły że jest ich tyle, na każde słowo i dosłownie po jednym krótkim zadaniu. Odświeżam stronę w ciągu 5 min a tu 10 Twoich komentarzy (jestem przed owu może napięcie rośnie i dlatego :P) Ot moje zdanie . Nikogo nie chcę obrazić ani urazić :)
    oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania
    ja dzis jestem jakas wrazliwa i odbieram to inaczej niz powinnam..
    i nikt Cie nie zmusza czytac moje komentarze mozesz je omijac..Twoja wola

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Zima Koleżanka
    Postów: 53 120

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, przeczytalam ;) chcialam zyczyc Wam powodzenia i zostawic duzo pozytywnej energii, wspieram I dalej sledze Wasze poczynania ;) gratulacje dla zafasolkowanych. Buziaki <3

    Lena87, Angelabd lubią tę wiadomość

    [*] 30.09.2013
    zpbn6iyeccg7uobk.png
    nqtkio4p8vnuk249.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ktos dzis testuje?
    Ja dzis bezsenna noc mialam :-\
    Z wczorajszego szczescia to w dzien zasnelam:-DBylam na zakupach by zabic mysli i zasililam swoja garderobe kilkoma nowymi szmatkami ;-)
    A jak tam u was minal czas? ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochane na kwietniowkach czy majowkach mialysmy chyba ponad 600stron wiec spokojnie z tym zasmiecaniem..po to tu siebie mamy, by zasmiecac, czekac wspolnie na wyniki..Zaden admin nigdy nie zwrocil nam na nic uwagi, wiec osobiscie uwazam, ze wszystko jest ok. Przeciez tu sie toczy nasz staraczkowe zycie, wiele z nas spedza tu co dzien mnostwo czasu, wiec zasmiecajmy sie ile wlezie! ;)

    Tak tylko chciałam wyjaśnić, że nie chodziło mi o tego typu zaśmiecanie bo rozmawianie sobie o dupie marynie nie jest zaśmiecaniem. Chodzilo mi raczej o miliard postów jeden pod drugim - zasady na forach są raczej takie, ze się tego nie robi tylko piszę w jednym poście, to raz. dwa, tak jak napisałam po co pisać milion razy "aga czekamy" czy cytowac kogoś i pisać "dziękuję" "ok" "spoko" "też tak myśle i tego typu wiadomości - na to raczej sie lajkuje a nie odpisuje :)
    Można rozmawiać normalnie ale takie zbędne wrzucanie tekstów to już zaśmiecanie jak dla mnie :)
    A że tak powiem, jak ktoś nie ma możliwości siedzieć cały dzień na kompie tylko np wieczorem i ma do przeczytania 15 stron z czego połowa to cotyowanie i odpowiedzi typu takiego jak pisałam to raczej się odechciewa :)
    Naprawdę nie chciałam nikogo urazić, ani zaprowadzać tu jakiegoś porządku. Piszmy ile wlezie, ale trochę z sensem ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Wróciłam od gina (faceta) powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona :) bardzo delikatny miły i fachowy (gość na usg od razu stwierdził że mam PCO - bez badań). Co najważniejsze poczułam że mu zależy abym zaszła w ciążę. Powiedział mi że przy PCO bez stymulacji praktycznie nie ma szans na zaciążenie. Na koniec powiedział mi żebym dużo rozmawiała z pęcherzykami żeby ładnie rosły i żeby nie bały się Tuska :D Następna wizyta w środę (planowany zastrzyk OVITRELLE) lub wtorek jak będę czuła że coś się dzieje. Dzisiaj w 11dc. pęcherzyk w lewym jajniku 12 mm i w prawym to samo, endometrium 8 mm.
    i widzisz kochana mowilam Ci ze bedzie dobrze nawet lepiej niz u kobiety
    facet ma podejscie i wie jak dobrac slowa by kobiety nie urazic i by czyla sie dobrze nie skrepowana
    .I ten teks o Tusku mnie rozbroil :-D

    Angelabd lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Tak tylko chciałam wyjaśnić, że nie chodziło mi o tego typu zaśmiecanie bo rozmawianie sobie o dupie marynie nie jest zaśmiecaniem. Chodzilo mi raczej o miliard postów jeden pod drugim - zasady na forach są raczej takie, ze się tego nie robi tylko piszę w jednym poście, to raz. dwa, tak jak napisałam po co pisać milion razy "aga czekamy" czy cytowac kogoś i pisać "dziękuję" "ok" "spoko" "też tak myśle i tego typu wiadomości - na to raczej sie lajkuje a nie odpisuje :)
    Można rozmawiać normalnie ale takie zbędne wrzucanie tekstów to już zaśmiecanie jak dla mnie :)
    A że tak powiem, jak ktoś nie ma możliwości siedzieć cały dzień na kompie tylko np wieczorem i ma do przeczytania 15 stron z czego połowa to cotyowanie i odpowiedzi typu takiego jak pisałam to raczej się odechciewa :)
    Naprawdę nie chciałam nikogo urazić, ani zaprowadzać tu jakiegoś porządku. Piszmy ile wlezie, ale trochę z sensem ;)
    Zrozumialam o czym piszecie dotarlo to do mnie w100%
    macie prawo do swojego zdania kazda z nas.To zrozumiale ze po ciezkim dniu nie chce sie czytac pojedyczych postow Nikt nikogo tu do niczego nie zmusza

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane możecie mi wpisać @ :/ W sumie to bez sensu bo wczoraj już się zaczęła, a dziś tempka lekko odbiła w górę, zamiast spadać dalej

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczcie mój wykres... wczoraj spadek na 35,8 dzis 36,2 jeśli to OWU to paaaddłammmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 09:18

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/c5f496eadbd8a.jpg.html

    i testy owu...

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki po ilu dniach od owulacji widać na usg płyn w zatoce Douglasa?

    a drugi pytanie to kiedy temperatury nie powinno się brać pod uwagę? W jakich sytuacjach? Przyznam się szczerze że nie chce mi się szukać informacji na forum na ten temat ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 09:40

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze sierpniowe fasoleczki

    baby-graphics-cute-700308.gif Sierpniowe fasoleczki :

    1.08 - Ofelaine (@), Szania, momo1009 (@), Ania1986 (@), Aga89mini-graphics-baby-602256.gif, kamilka (-), Maluszek22 mini-graphics-baby-602256.gif, Mała.Mi mini-graphics-baby-602256.gif
    2.08 - Lwica mini-graphics-baby-602256.gif
    3.08 - Kaśka , Natka098, Marzn2210
    4.08 - vercia, Aga_502
    5.08 -
    6.08 - aisza
    7.08 - shimmer_lip
    8.08 - Landryneczka, Lena87, motyl1993
    9.08 - kierzynka, małolata
    10.08 - madzianka, Natu93, pinka425
    11.08 - MartaAlvi, czekolada:)
    12.08 - Jaga, Angelabd
    13.08
    14.08 - JusWik, Inezka*
    15.08 - inezka, apaczka
    16.08 - tomania2806, Kicia:),BATTINKA, Edka
    17.08 - Asiula257, lady_89, angela2005, sylwusia25
    18.08 - Ewelcia, Marteczka91
    19.08 - potforzasta
    20.08 - Kitaja, Versense
    21.08
    22.08 - karo_line
    23.08 - nadia199191, olka281
    24.08 - takasobieja
    25.08 - karen85, Lenka87, Maslanka
    26.08 - beti97, AnnaMaria89, momo1009
    27.08 - Biedroneczka83,
    28.08 - Neli,
    29.08
    30.08
    31.08 - Magic

    mini-graphics-baby-602256.gif odwiedził w tym miesiącu 4 sierpniówki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 10:16

    Angelabd, MartaAlvi lubią tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyprowadzam mamusię z dzisiaj https://ovufriend.pl/wykres,f315af7e97f75848d73405685fe94429.html

    Maluszek22, Angelabd lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jak ładnie się zaczyna :)

    gratulacje dla przyszłych mam <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, na forum PIERWSZE OBJAWY zdj pozytywnego testu dodała shimmer_lip :) nie wklejam linku bo pisze z tel.

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) U mnie nadal minusowo totalnie :/ dzis 15 dpo, tempka w dol znowu, poki co @ brak. Milego dnia! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Hej, na forum PIERWSZE OBJAWY zdj pozytywnego testu dodała shimmer_lip :) nie wklejam linku bo pisze z tel.

    zgadza się:) wklejam jej zdjęcie tutaj:

    http://zapodaj.net/576eefe8bfd7b.jpg.html

    https://ovufriend.pl/posty-uzytkowniczki,65064,499.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 10:41

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ