Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Natka, zobaczymy za jakiś czas .. Czy warto było faszerować się tymi tabletami ..
    Mają dobre działanie na jajniki podobno i dzięki nim clo lepiej działa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    No cóż, ja lekką nadwagę mam :( ...
    Chciała bym wrócić do mojej wagi z przed 7 lat .. 45 kg :D


    też o takiej marzę ;) ale to nierealne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Łykam Bromocorn oraz Euthyrox 25 + od siebie dołożyłam kwas foliowy + olej z wiesiołka

    Spoko. od stycznia to 7 mies juz bierzesz lek i nei kazała Ci powtórzyć?
    ZBADAŁABYM, PEWNO PO TABLETECZCE MASZ OK ALE ZBADAŁABYM :-) <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Życzę Ci aby Sierpień był TWÓJ <3

    I ja również życzę tego każdej z was ! <3
    Ale u mnie po tym laparo nie wiadomo kiedy co i jak :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Teraz tylko czekam na 13 sierpnia idę do kontroli do doktorka :) i starania pełna parą :D


    Super Zajsonku, spotkamy sie niedługo wszystkie po fioletowej stronie mocy :-)

    Zajsonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Spoko. od stycznia to 7 mies juz bierzesz lek i nei kazała Ci powtórzyć?
    ZBADAŁABYM, PEWNO PO TABLETECZCE MASZ OK ALE ZBADAŁABYM :-) <3


    No właśnie nie zlecała mi tych badań :/ tylko kazała zrobić w czerwcu TSH i FT4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek a gin nie mówił czy będzie obsuwka owu czy nie?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    też o takiej marzę ;) ale to nierealne :(

    Masz rację, nie realne .. Tak wtedy się cieszyłam że Moja waga się podnosiła sukcesywnie .. a teraz :/ chętnie bym oddała parę kilo ..

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    No cóż, ja lekką nadwagę mam :( ...
    Chciała bym wrócić do mojej wagi z przed 7 lat .. 45 kg :D


    Ja wazylam 48kg 3 lata temu.. Masakra :D


    Laski, a pamietacie by brac cos przy CLO? Bo CLO bardzo zle wplywa na endometrium! Poczytajcie na ten temat i poproscie swoich ginów, pamietajcie tez o lampce czerwonego wina co wieczór..ew. o butelce, ale to tylko czasem ;)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Teraz tylko czekam na 13 sierpnia idę do kontroli do doktorka :) i starania pełna parą :D


    Super czyli bedziesz ze mną we wrzesniu testować! <3

    Zajsonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    spotkamy sie niedługo wszystkie po fioletowej stronie mocy :-)

    Na tej fioletowej stronce, wcale nie ma tak fajnie ;) hormony buzują tam strasznie ;)

    Zajsonek, Daisy lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Zajsonek a gin nie mówił czy będzie obsuwka owu czy nie?

    Wiesz powiedział ze nigdy nic nie wiadomo :)
    Jedna gin powiedziała żeby za szybko nie współżyć bo może być niespodzianka w postaci dzidziusia ( nie wiedziała że się staramy ) :)
    Wiec wszystko jest możliwe uprzedzili mnie też ze na dniach mogę dostać miesiączkę :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Masz rację, nie realne .. Tak wtedy się cieszyłam że Moja waga się podnosiła sukcesywnie .. a teraz :/ chętnie bym oddała parę kilo ..


    ja ma 13 kg do zrzucenia aby było 45 kg... o ja masakra jakaś .... odkąd zaczęłam tabletki brać to dowaliłam 5 kg a tak fajnie waga zaczęła mi spadać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja wazylam 48kg 3 lata temu.. Masakra :D


    Laski, a pamietacie by brac cos przy CLO? Bo CLO bardzo zle wplywa na endometrium! Poczytajcie na ten temat i poproscie swoich ginów, pamietajcie tez o lampce czerwonego wina co wieczór..ew. o butelce, ale to tylko czasem ;)

    Daisy, Ja nic nie brałam przy CLO a endo mam 16 bądź 17 mm .. ;)
    Już nie pamiętam .. Więc jak przyjdzie @ to będę zdychać i pływać w czerwonym morzu

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Na tej fioletowej stronce, wcale nie ma tak fajnie ;) hormony buzują tam strasznie ;)


    Tam to się grubo dzieje, nie ma co :D :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś na nią za długo czekać nie musiała, a taka niespodzianka to fajna niespodzianka :D

    Zajsonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Super czyli bedziesz ze mną we wrzesniu testować! <3

    O tak już się nawet zapisałam na 12 :P

    nick nieaktualny, Daisy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Obyś na nią za długo czekać nie musiała, a taka niespodzianka to fajna niespodzianka :D

    Pewnie ze fajna :)
    i każda z nas pewnie na nią czeka :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    ja ma 13 kg do zrzucenia aby było 45 kg... o ja masakra jakaś .... odkąd zaczęłam tabletki brać to dowaliłam 5 kg a tak fajnie waga zaczęła mi spadać...


    Gdyby ta Waga tak spadała jak przyrastała :D, było by fajowo :D
    aaa przede wszystkim gdyby ten brzuch sam od siebie spadł :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Daisy, Ja nic nie brałam przy CLO a endo mam 16 bądź 17 mm .. ;)
    Już nie pamiętam .. Więc jak przyjdzie @ to będę zdychać i pływać w czerwonym morzu


    To super masz wynik :) Słyszałam ostatnio, ze liczy się endo około owulacji, a nie przed @, bo to owulacyjne jest potrzebne do zagniezdzenia. Ja miewam 7mm, po estrofemie słabe 9mm :/

    Z tego co zauważyłam, to kazda moja @ jest coraz bardziej skąpa. Tzn pierwszy dzień mega bóle i leci, noc dramat, ale potem to juz tak se tam pokapuje bez szału. A kiedyś to miałam 5 dni normalnego zalewu i dwa ostatnie na lajcie..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ