X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Witam Was z samego rana.
    Wstałam i pomyślałam-nie ma opcji żebym na tescie zobaczyła DWIE krechy-przeciez to byłoby zbyt piękne..... tak, jakos mnie dzis mega negatywnie wzieło.
    A wczoraj po takim tekście do mojego męża- On stwierdził a dlaczego miałabys nie byc w ciaży??? Skad ta pewność.... Zrobisz za kilka dni test i sie przekonamy:) Chyba takich słów było mi potrzeba.:):):)
    Kawucha zrobiona i na forum sobie siedze i czytam...:)
    Miłego dnia

    Ewa99, MartaAlvi, moremi, JusWik, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i jeszcze jedno....
    Moze Wy mi poradzicie a raczej uswiadomicie.
    Kilka dni po owulacji miałam śluz taki kremowy-biały-nie ciagnacy sie-widoczny na bieliźnie czyli w srodku było go jeszcze wiecej. Przepraszam za dosłowność opisu. Dzis jest 8 dzień po owulacji i pojawił sie sluz biały ale taki lejacy bardziej żadki ale nadal biały. Myslicie, że moze jednak sie udało...??? Bardzo bym chciała zobaczyc dwie piekne krechy na teście ale to jeszcze za szybko raczej na testowanie. Moze te którym sie udało wypowiedzą sie na temat tego śluzu....!
    Dzięki

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara u mnie dosyć prędko po owu pojawił się taki biało kremowy śluz, potem było go mało, a teraz znów jest dużo :)
    Wcześniej tak nie miałaś? Bo u mnie to ubogo ze śluzem przez cały cykl...

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Ankara u mnie dosyć prędko po owu pojawił się taki biało kremowy śluz, potem było go mało, a teraz znów jest dużo :)
    Wcześniej tak nie miałaś? Bo u mnie to ubogo ze śluzem przez cały cykl...
    Wiesz, jak to jest kiedy nie starsz sie o dziecko to właściwie mało co obserwuje sie swoje ciało a juz zupełnie śluz. Nie miałam nigdy mało. Zawsze cos na bieliźnie było. Ale w tym cyklu najpierw dwa dni po stosunku odszedł mi jakby taki czop śluzowy-taka galaretowata kuka z przeżroczystego śluzu, póxniej po owulacji od razu duzo białego gestego śluzu a dzis tak jak juz wspomniałam taki lejacy biało-przeźroczysty mlekowaty. Wiesz, moze to tylko nagla wszystko mi sie w mojej głowie powiększa i przybiera wiekszych rozmiarów:):):)???

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja tez ze slaska;) tylko z Sosnowca;p ale polecam lekarza jedrzejko w Katowichch przyjmuje:)to u kogo dzisiaj pojawi sie bocianek przy nicku?;-)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja zakupiłam test (w opakowaniu są dwa więc się przyda na zaś)
    i teraz mam dylemat testować czy nie testować...aaa po co ja głupia kupowałam test!! to rozum odbiera...:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 09:10

    Ankara, Agga, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 kiedy testujesz?:)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi kocham ten dylemat: juz dzis sie dowiem czy jeszcze poczekac, bo moze jeszcze za wczesnie? ;-)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem ovu pokazało że dziś, ale ostatnio przesunęło że na 17stego i teraz nie wiem...:/

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz sprobowac tylko jezeli to bedzie Twoje pierwsze dzisiaj siku;)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara wrote:
    Aaaa i jeszcze jedno....
    Moze Wy mi poradzicie a raczej uswiadomicie.
    Kilka dni po owulacji miałam śluz taki kremowy-biały-nie ciagnacy sie-widoczny na bieliźnie czyli w srodku było go jeszcze wiecej. Przepraszam za dosłowność opisu. Dzis jest 8 dzień po owulacji i pojawił sie sluz biały ale taki lejacy bardziej żadki ale nadal biały. Myslicie, że moze jednak sie udało...??? Bardzo bym chciała zobaczyc dwie piekne krechy na teście ale to jeszcze za szybko raczej na testowanie. Moze te którym sie udało wypowiedzą sie na temat tego śluzu....!
    Dzięki
    Niestety śluz nie jest objawem ciąży. U mnie taki pojawia się w fazie lutealnej. Ale trzymam kciuki :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki.
    Wczorajszy mega dół już mi przeszedł. włąśnie zamówiłam żel conceive plus i 20 testów owu i zaczynam mierzyć tempkę. Pozra wziąć się w garść i ostro do pracy a musi się udać w końcu!!!
    Pozdrawiam wszystkie zdołowane kolejnym @ i te które mają świetne nastroje bo bocianek Przyleciał i te które jeszcze nie wiedzą czy przyleci czy nie. :)

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo śluzu, ja pamiętam że w 1 ciąży miałam mnóstwo takiego gęstego białego jak śmietana. A tak nigdy go nie miałam.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 i tomania u mnie jest identycznie, ale ja mam dopiero 5dpo :/ Masakra - są już testy w szafce, zakupione przed owu i tylko zastanawiam się czy już czy jeszcze chwilę poczekać. Boję się bardzo bo poroniłam 2 ciąże, gin kazała od razu luteinę jak będą dwie kreski i po prostu siedzę i zastanawiam się kiedy najwcześniej zrobić, żeby czasem nie zaszkodzić i zacząć od razu luteinę :/

    Ewa99 na Twoim wykresie jest pusto więc nawet nie wiem ile dni jesteś po owu. Tomania a u Ciebie temp ślicznie skoczyła do góry - to dobry znak. Ja (bardzo niecierpliwa) pewnie bym zatestowała ale po co? Jak zobaczysz jedną kreskę to się rozczarujesz, a to pewnie po prostu za wcześnie i już :P

    Ankara, ja faktycznie w każdej ciąży miałam duuuużo śluzu... wrażenie że to już na pewno okres, bo coś poleciało było nie do zniesienia, ale niestety w tamtym cyklu miałam identycznie a ciąży nie ma:/

    Versense a u Ciebie te testu owulacyjne wychodzą totalnie z jedną kreską czy coś tam się jednak pojawia drugiej? Skok temeratury jest więc wszystko wskazywałoby na to że może jednak owulacja jest tyle że te testy negatywne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 11:03

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pracy i mam taki ruch że już zapomniałam o testowaniu więc będzie na inny dzień :D
    zobaczymy jak do czwartku będzie ładna temp. to w piątek zrobię test bo w sobotę idziemy do znajomego na grilla i będzie nasza weselna wódeczka więc wolę wiedzieć czy mogę czy nie.

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 zycze wytrwalosci do piatku!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 11:07

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga wrote:
    witajcie ja tez ze slaska;) tylko z Sosnowca;p ale polecam lekarza jedrzejko w Katowichch przyjmuje:)to u kogo dzisiaj pojawi sie bocianek przy nicku?;-)

    hej krajanko ja też z Sosnowca :) ja chodze do Gałązki :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczynki czy ktoras powie mi czy myslicie ze sa szanse po takim serduszkowaiu? sprobuje jeszcze dzis zaserduszkowac ale juz moj mezowaty zmeczony wczoraj byl i nie wiem czy dzis bedzie mial ochote... wkurza go ze ciagle mowie, ze moze to juz i chce konkretnie wiedziec kiedy, tyle ze on nie rozumie ze tego nie da sie ot tak okreslic, tym bardziej ze pierwszy raz mierze tempke...

    Ten jeden dzien w niedziele nie bylo sensu nawet mierzyc bo spac poszlam po 4 a wstalam o 8 po nocy szalenstw na parkiecie... ale nie jestem tez pewna tej tempki w pon. bo przebudzalam sie w nocy - i w niedziele bylam strasznie przemeczona po bardzo aktywnym weekendzie. - moglo to zaburzyc tempke z pon?

    jeszcze taka opcja - zmierzylam tempke w pon o 5 i bylo 36.05 a potem o 7.10 i bylo 36.55 a dzis dla przykladu o 5 36.42 a o 7.30 36.59 - mozliwe ze wczoraj prawie w tym samym czasie do godz 7 az tyle urosla a dzisiaj jak zwykle tylko troche (jak w innych dniach)

    jak myslicie owu mogla byc w tych dniach serduszkowania? czy raczej w tych nieserduszkowania lub dzis...

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zaraz mnie pewnie wyśledzicie a ja nie mogę odmówić sobie tej przyjemności więc poproszę o wpisanie mnie na listę z bocianem przy boku :)

    tomania2806, Ewelcia, Katarzyna87, Ewa99, Marteczka91, MartaAlvi, Agga, Bella93 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989GRATULACJE :)

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ