X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia... hahah :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    może nie musi ja miałam torbiel krwotoczną wykonałam test bo lekarka najpierw podejrzewała ciaże pozamaciczną i test był ujemny bez cienia cienia... baeta tez wyszła ujemna... potem po zrobieniu usg wyszło że to torbiel... temp miałam w górze a @ mi się spóźniała co nie było normalne...

    tylko ze u mnie przy torbieli to brzuch mnie bolał jak na @ do tego bóle okropne w plecach...
    widzisz mi sie @ spoznia juz jakis czas... wrecz znowu zaczynam miec plodne bo sluz mam piekny rozciagliwy... mialam robione usg tydzien temu i wszystko ladnie pieknie.
    Myslisz ze te moje plamienia w 12dpo 13dpo moglo byc @? tylko taka spaka...
    pytam bo widze ze sie znasz a ja juz glupieje lekko

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Madzianka się rozebrała i od razu jest w ciąży to może ja chociaż fryzurę zmienię bo się obcięłam,zaraz poszukam jakiejś podobnej.
    poszukaj Kochana w necie czegos gustownego :P

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) a ja jutro ide na prenatalne na 10:40 strasznie sie boje a zarazem bardzo ciesze że znów moje maleństwo zobacze :)

    Fedra, basiulkaa_89, Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    widzisz mi sie @ spoznia juz jakis czas... wrecz znowu zaczynam miec plodne bo sluz mam piekny rozciagliwy... mialam robione usg tydzien temu i wszystko ladnie pieknie.
    Myslisz ze te moje plamienia w 12dpo 13dpo moglo byc @? tylko taka spaka...
    pytam bo widze ze sie znasz a ja juz glupieje lekko


    nie odpowiem Ci na to pytanie niestety się z tym nie spotkałam i raczej nie podejmuje się interpretacji czy plamienia mogły byc @...
    zważywszy ze jak piszesz ze te plamienia były 12 czy 13 dni po @ trzeba by było przeanalizować czy @ to faktycznie była @... ale lepiej o to zapytać lekarza...

    ja pisze tylko tyle ile wiem z własnego doświadczenia ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    nie odpowiem Ci na to pytanie niestety się z tym nie spotkałam i raczej nie podejmuje się interpretacji czy plamienia mogły byc @...
    zważywszy ze jak piszesz ze te plamienia były 12 czy 13 dni po @ trzeba by było przeanalizować czy @ to faktycznie była @... ale lepiej o to zapytać lekarza...

    ja pisze tylko tyle ile wiem z własnego doświadczenia ;)
    Ja napisalam ze te plamienia byly 12dop czyli 12 dni po owulacji :) dlatego sie zastanwaim czy to nie miala byc wlasnie @.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, a który to Twój dzień cyklu już? U mnie też nadal nie ma @, 45dc. Póki co uspokoiłam się i czekam. Nie nastawiam się na nić, moje policystyczne jajniki są buntownikami i chcą wszystko robić po swojemu najwyraźniej :)

    A propos Castagnusa, o który się wcześniej pytałam, dokopałam się do wypowiedzi producenta, że nie ma stwierdzonego negatywnego czy niebezpiecznego wpływu na wczesną ciążę. Lek nie jest wskazany do zażywania w ciąży głównie z racji, że nie ma takiej potrzeby, ale niebezpieczny nie jest. Także spokojnie.
    Tak Wam tu piszę, jakbyście chciały wiedzieć przy okazji, hyhy 035.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Madzianka się rozebrała i od razu jest w ciąży to może ja chociaż fryzurę zmienię bo się obcięłam,zaraz poszukam jakiejś podobnej.


    jeszcze nie w ciazy bo to nic pewnego i raczej sie nastawiam na to ze 10 sierpnia normalnie przyjdzie @ wole tak myslec a nie wykorzystany test schowalam bo doszlam do wniosku ze nie bede juz go robic chyba ze @ nie przyjdzie. przespalam sie z tym tematem i tak bedzie lepiej.

    Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola u mnie juz... eee dzis 43. ja nie mam pcos. Wogole mam takie dziwne cykle od zapalenia macicy... ale mysle ze te plamienie to jednak byla lekka @... wtedy dzis bylby 17dc i sluz plodny na owulke.... aj gubie sie... jesli jutro skoczy tempka i sie utrzyma przez 4 dni to zaznacza to plamienie jako lekka @

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    nie wykorzystany test schowalam bo doszlam do wniosku ze nie bede juz go robic chyba ze @ nie przyjdzie. przespalam sie z tym tematem i tak bedzie lepiej.

    tiru riru. nie wytrzymasz, wszystkie tak gadamy :D buziaczki xxx

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymam to juz postanowione a jak @ przyjdzie to koniec z termometrem itp.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka podziwiam wytrwalosc! :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie byc silna bo inaczej juz bym chyba wyladowala w jakims psychiatryku :-P ale nie ukrywam ze dzis mam jeden z gorszych dni ze wszystko mnie doluje.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka ja sie juz pogubilam. zrobisz jak zechcesz... ja ci radze isc do lekarza ale to twoj decyzja. zrobisz co dla ciebie lepsze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 30 lipca 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka mnie też dziś dzień dołuje, drugi dzień mam brązowe plamienie a jeszcze za wcześnie na @, postanowiłam jutro idę zbadać hormony może się coś wyjaśni bo nie chcę wiecznie czekać na maluszka

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    madzianka mnie też dziś dzień dołuje, drugi dzień mam brązowe plamienie a jeszcze za wcześnie na @, postanowiłam jutro idę zbadać hormony może się coś wyjaśni bo nie chcę wiecznie czekać na maluszka
    kochana a może to ciąża czemu od razu zakładać najgorsze :)ja w każdym razie trzymam kciuki za pozytywny test ciążowy :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak przy okazji dzień dobry dziewczynki :) ja dziś wstałam z pozytywnym nastawieniem do życia .....rano wyluzowałam się z mężem hihihihih potem idę do lekarza by sprawdził kiedy ta owulka w końcu ma u mnie miejsce bo od 12 miesięcy jakoś nie mogę jej z mężem trafić :P a jutro ostatni dzień pracy i zaczynam 3 tygodniowy urlop

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goska no to trzymam kciuki zeby lekarz zanlazl twoja zaginiona owulke... moze przy okazji znajdzie moja zaginiona @?

    Ja mam dzis wisielczy humor... mialam isc na uczelnie ale juz jest 10 a oni i 12 zamykaja na luncz i dopiero o 14 otwieraja... wiec moze o 14 pojde... albo jutro wstane szybciej...

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Goska no to trzymam kciuki zeby lekarz zanlazl twoja zaginiona owulke... moze przy okazji znajdzie moja zaginiona @?

    Ja mam dzis wisielczy humor... mialam isc na uczelnie ale juz jest 10 a oni i 12 zamykaja na luncz i dopiero o 14 otwieraja... wiec moze o 14 pojde... albo jutro wstane szybciej...
    ja mieszkam w Norwegii i idę dziś do jakiegoś Kumara z którym mam nadzieje dogadać się po angielsku :P ale jak już znajdzie u mnie przyczynę to zapytam o twoją @ .......może tak być? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 10:47

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki.
    Co tutaj za smutasy od rana,ja mam dobry humor,pomimo zapalenia brbr,uwielbiam czopki....
    Ale trzeba widziec pozytywy,jeszcze kilka dni,paskudztwo minie,przyjdzie @ i minie i do szpitala na wycięcie polipa a potem do roboty...i potem będę w ciąży ...
    To mój plan działania i tak ma byc i koniec.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Andzia33
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ