X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Ja napisalam ze te plamienia byly 12dop czyli 12 dni po owulacji :) dlatego sie zastanwaim czy to nie miala byc wlasnie @.

    tosmy się nie zrozumiały wybacz ostatnio mam troche na głowie ;)

    jeśli to było dni po owu i plamienia utrzymywały się kilka dni mogła to być @ ale ja sobie głowy uciąć za to nie dam... ale z tego co mi kiedyś lekarz wspominał mogą sie zdarzyć takie skape @...
    może lepiej o to zapytaj Twojego gina...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka uśmiechnij się,nie masz jeszcze 30 i napewno zdązysz przed nią urodzic zdrowe dzidzi.Ja córkę rodziłam jak miałam 31,teraz planowałam do 35 drugie,ale....nadal nic.
    Chcesz rozśmieszyc Boga,powiedz mu o swoich planach.

    Fedra, kalitria, Gośśśka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    tosmy się nie zrozumiały wybacz ostatnio mam troche na głowie ;)

    jeśli to było dni po owu i plamienia utrzymywały się kilka dni mogła to być @ ale ja sobie głowy uciąć za to nie dam... ale z tego co mi kiedyś lekarz wspominał mogą sie zdarzyć takie skape @...
    może lepiej o to zapytaj Twojego gina...
    w kochanej Irlandii nie ma ginow :P tzn sa ale tylko w szpitalach i zastanawiam sie po co skoro nawet w ciazy ich nie zobaczysz chyba ze dzieje sie cos zlego :P tak to tylko polozna....

    poczekam jeszcze tydzien i jak nie bedzie @ to pojde do lekarza i niech czaruje :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Chcesz rozśmieszyc Boga,powiedz mu o swoich planach.

    skad to znasz? mi o tym kolezanka powiedziala i zabrzmialo jakby z jej ust. ale ona nie ma jeszcze dzieci, wiec nie jestes raczej 'ta' Ania.
    w polsce tak sie mowi? sorry ha ha jak sie nie mieszka tyle lat w kraju to czlowiek wypada z popularnych powiedzonek...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    skad to znasz? mi o tym kolezanka powiedziala i zabrzmialo jakby z jej ust. ale ona nie ma jeszcze dzieci, wiec nie jestes raczej 'ta' Ania.
    w polsce tak sie mowi? sorry ha ha jak sie nie mieszka tyle lat w kraju to czlowiek wypada z popularnych powiedzonek...
    tez sie zastanawiam :P gdzes to kiedys slyszalam :P wiec moze w polsce sie tak mowi :P


    przeziebilam sie! gardlo mnie boli i z nosa leci

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi tak kiedyś powiedziała koleżanka,że planujemy i nic z tego nie wychodzi.Sama chciała miec 2 dziecko,starała się 2lata i po hsg okazało się ,że ma obydwa jajowody zapchane i koniec marzeń nie będzie miała więcej dzieci[nie chce miec laparoskopi]

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 31 lipca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety miłego dnia ja dzis z N .. przyjechałam pobaraszkowałam teraz siedze i nic mi sie nie chce.. spałam do 10 masakra . a juro do pracy na 7 i znow musze jechac o 6 juz do siebie czyli do pracy..pogmatwane to wszytsko.. ale noc była miła,.. powiedziałam mojeu ze chce tak co dzień..heeeeeeee :)

    pozdrawiam ..:)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witam kobietki.
    Co tutaj za smutasy od rana,ja mam dobry humor,pomimo zapalenia brbr,uwielbiam czopki....
    Ale trzeba widziec pozytywy,jeszcze kilka dni,paskudztwo minie,przyjdzie @ i minie i do szpitala na wycięcie polipa a potem do roboty...i potem będę w ciąży ...
    To mój plan działania i tak ma byc i koniec.
    no w końcu ktoś z pozytywnym nastawieniem bo jak tak patrzę to większość sierpniówek się smuci w tym miesiacu :P a taką piękną pogodę mamy za oknem :) dziewczęta przesyłam wszystkim pozytywne fluidy :P :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no w końcu ktoś z pozytywnym nastawieniem bo jak tak patrzę to większość sierpniówek się smuci w tym miesiacu :P a taką piękną pogodę mamy za oknem :) dziewczęta przesyłam wszystkim pozytywne fluidy :P :)
    tia... pogoda piekna.. 3 dzien leje... juz mam dosc

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    tia... pogoda piekna.. 3 dzien leje... juz mam dosc
    w takim razie jest to rewelacyjna pogoda do spędzenia jej z mężem w łóżku hiihihihi :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 31 lipca 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będzie na Mazurach słońce bo mój kolega pechowiec kończy urlop hihihi

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no w końcu ktoś z pozytywnym nastawieniem bo jak tak patrzę to większość sierpniówek się smuci w tym miesiacu :P a taką piękną pogodę mamy za oknem :) dziewczęta przesyłam wszystkim pozytywne fluidy :P :)
    kochane ja tez jestem pozytywnie nastawiona i licze, ze 12 @ nie przyjdzie, a nawet jesli sie zjawi to sie nie załamie. do zimy napewno sie wyrobie :) w sumie co to jest 26 cykli? tyle czekam to moge jeszcze troche poczekac na fasoleczke...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 15:37

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Jutro będzie na Mazurach słońce bo mój kolega pechowiec kończy urlop hihihi
    powiem, ze dzisiaj tez jest słonce na mazurach tylko wiaterek troche wieje :)

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kaarocia przesyłam dużego buziaka dla Ciebie, kurczę nie było mnie tu 1,5 miesiąca a forum jakieś takie pogrzebowe się zrobiło :P gdzie te czasy gdy chichotałyśmy ze wszystkiego :D ,to było miejsce gdzie się człowiek odstresowywał a nie zamartwiał :P :P :P :D :)
    dziewczynki wszystkim Nam się uda w swoim czasie :) ja dziś byłam u lekarza pobrał mi krew i sprawdzą co i jak w moim organiźmie wygląda za tydzień w piątek idę po wyniki
    P.S polecam sex z rana ja się rano wyluzowałam i od razu jakoś lepiej hiihii :P :*

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rano moge sie pokochac, ale dopiero jak sie wyspie :) a maz zawsze budzi mnie o 6 rano bo mowi, ze mu sie poteguje i nie moze juz wytrzymac... hihi :) musze go powstrzymywac bo nie lubie jak mnie tak wczesnie budzi... robie mu kare za to i przytrzymuje tak minimum do 8 :)

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no kaarocia przesyłam dużego buziaka dla Ciebie, kurczę nie było mnie tu 1,5 miesiąca a forum jakieś takie pogrzebowe się zrobiło :P gdzie te czasy gdy chichotałyśmy ze wszystkiego :D ,to było miejsce gdzie się człowiek odstresowywał a nie zamartwiał :P :P :P :D :)
    dziewczynki wszystkim Nam się uda w swoim czasie :) ja dziś byłam u lekarza pobrał mi krew i sprawdzą co i jak w moim organiźmie wygląda za tydzień w piątek idę po wyniki
    P.S polecam sex z rana ja się rano wyluzowałam i od razu jakoś lepiej hiihii :P :*

    polecam zajrzec do innego watka: pozytywna odskocznia od staran :) tam jest duzo chichotania ze wszystkiego i mozna swoje 3 grosze dorzucic.
    na tym watku w dni parzyste jest radosnie a dni nieparzyste uzalamy sie nad soba. taka moda 02icon_mryellow.gif

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja rano moge sie pokochac, ale dopiero jak sie wyspie :) a maz zawsze budzi mnie o 6 rano bo mowi, ze mu sie poteguje i nie moze juz wytrzymac... hihi :) musze go powstrzymywac bo nie lubie jak mnie tak wczesnie budzi... robie mu kare za to i przytrzymuje tak minimum do 8 :)
    mój ma to samo ledwo oczy otworzę a tu już stoi na baczność hehheh ale dziś dałam się ponieść bez większych oporów gdyż owulka za rogiem hihiihih , poza tym wczoraj zrobił mi śniadanko do łóżka więc dziś taka mała nagroda była wskazana :P :P .......jak by widział co ja tu wypisuje to by mnie chyba udusił hihihii :P

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    polecam zajrzec do innego watka: pozytywna odskocznia od staran :) tam jest duzo chichotania ze wszystkiego i mozna swoje 3 grosze dorzucic.
    na tym watku w dni parzyste jest radosnie a dni nieparzyste uzalamy sie nad soba. taka moda 02icon_mryellow.gif[/QU
    a jaki to wątek? ..... ok wpadne ale nie dziś i jutro bo akurat nieparzyście wychodzi :D ale 2 macie mnie jak w banku :D :D :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja rano moge sie pokochac, ale dopiero jak sie wyspie :) a maz zawsze budzi mnie o 6 rano bo mowi, ze mu sie poteguje i nie moze juz wytrzymac... hihi :) musze go powstrzymywac bo nie lubie jak mnie tak wczesnie budzi... robie mu kare za to i przytrzymuje tak minimum do 8 :)

    mój pancio jak rano sie budzi to zachodzi mnie 'na wéza' wije sie na lozku, popychajác mnie swoim wézem (ja nad ranem zawsze spie tylkiem do niego) tak dlugo az sie obudze. ale ja nie stosuje kar.. to malo wychowawcze... u mnie w wachlarzu przykladów bycia asertywnym sa poranne dzwiéki typu: eeeEEE, yyyYYYY (z nutká agresji) spie PRZECIEZ!!!
    i po wézu. conajmniej do ósmej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 16:32

    kaarolaa, Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 31 lipca 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    skad to znasz? mi o tym kolezanka powiedziala i zabrzmialo jakby z jej ust. ale ona nie ma jeszcze dzieci, wiec nie jestes raczej 'ta' Ania.
    w polsce tak sie mowi? sorry ha ha jak sie nie mieszka tyle lat w kraju to czlowiek wypada z popularnych powiedzonek...

    Kali, to cytat z Woody'ego Allena. Choć brzmi, jak stara mądrość żydowska. Czyli w sumie do Woody'ego pasuje :)

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ