X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    jutro z rana powtorze bo mam jeszcze jeden. a mozliwe ze test klamie i falszywie pokazuje nawet taki cien ledwo widoczyny 2 kreski?


    niestety musze Cię zmartwić testy potrafią płatać figle, ja cykl przed tym w którym zaszłam też widziałam cień cienia okazało sie że to kwestia wysokiego progesteronu w następnym cyklu już w moment się pojawiły dwie kreski...
    dlatego ja jak widze cień cienia to wolę iśc na betę niż stresować się kolejnymi testami...
    na becie masz czarno na białym napisane... mozesz przy becie zrobić sobie też progesteron... jeśli beta wyjdzie ujemna a progesteron wysoki będziesz miała odpowiedź dlaczego na teście jest cień cienia...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Macie racje co ma byc to bedzie. Glupia jestem i tyle bo zyje nadzieja ale coz powinnam sie pogodzic z faktem ze ciazy nie ma i nie bylo i w moim przypadku to chyba jeszcze dlugo nie bedzie a moze i wcale :-(

    Nie doluj sie tylko bierz sprawy tak jak leca. Twoje pierwsze zdanie jest pelne optymizmu, a potem lecisz na leb na szyje :D Jak ciazy ni ma to nie znaczy ze jej dlugo nie bedzie. No chyba ze sie nie bedziecie bzykac!!!

    A jak jest i bedzie to kreseczka sie pogrubi. Jesli masz test tej samej firmy co robiony dzis, i jesli jutro kreseczka bedzie znowu niewyrazna, to albo kup digital, albo innej firmy i wtedy juz powinno sie wyjasnic! Uszy do gory mordko!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w angli i tu niestety ne robia bety a z reszta przestaje sie ludzic to nie ma sensu.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i przepraszam ze Wam sie wtryniłam do wątku ale czasem do Was zaglądam ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    jestem w angli i tu niestety ne robia bety a z reszta przestaje sie ludzic to nie ma sensu.

    znaczy się nie robią chyba państwowo bo z tego cow eim to test z krwi wszedzie zrobisz ale w niektórych państwach za niego płacisz... ale mogę się mylić dzisiaj mam kołowrotek w głowie...

    w takim razie faktycznie kup test innej firmy i zrób z porannego moczu ewentualnie odczekaj kilka dni i zrób ponownie i głowa do góry nie mozesz być pochmurna i zdołowana to dobrze nie wpływa na ocenę świata... :D

    więc się uśmiechnij :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    ja cykl przed tym w którym zaszłam też widziałam cień cienia okazało sie że to kwestia wysokiego progesteronu w następnym cyklu już w moment się pojawiły dwie kreski...

    to progesteron jednak mi pokazal pregnant 1-2 weeks na moim digital test?? to kurcze jaki ja musialam miec poziom podwyzszony ze pokazal 1-2 a nie 0-1??? DZIAD JEDEN, tak MNIE zmylic!!!

    Od czego moze byc zawyzony poziom tego hormonu?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam takie info ale jest z 2008 roku więc musiałabyś zobaczyć czy aktualne może On by Ci zrobił bete bo pogrzebałam troche po forach i jest napisane że robią le zadko i trzeba troche pościemniac zeby ją zrobili ;)

    POLSKI GINEKOLOG W LONDYNIE



    Dr nauk medycznych Michal Samberger

    specjalista ginekolog-poloznik

    Queens Clinic

    96 Harley Street

    London W1G 7HY



    Rejestracja:

    [email protected]

    [email protected]



    Tel: +44 207 9355540

    Mob:+44 7835 125550

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    i przepraszam ze Wam sie wtryniłam do wątku ale czasem do Was zaglądam ;)

    jestes mile widziana nasza kolezanko z innego wátku. uwagi i rady zawsze mile widziane :)

    Fedra, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    to progesteron jednak mi pokazal pregnant 1-2 weeks na moim digital test?? to kurcze jaki ja musialam miec poziom podwyzszony ze pokazal 1-2 a nie 0-1??? DZIAD JEDEN, tak MNIE zmylic!!!

    Od czego moze byc zawyzony poziom tego hormonu?


    w sumie wysoki poziom progesteronu jest dobry w ciaży bo ja podtrzymuje i pomaga zagnieździć się zarodkowi...
    ja miałam progesteron około 16-18 jak pokazał się cień cienia ale okazało sie ze to nie ciąża... (tutaj test był o czułości 10)
    w cyklu ciążowym miałam progesteron 18-21 i wtedy była gruba druga kreska ale potem spadł do 11 i zaczęły się problemy więc bardzo wazne jest by progesteron badać nie tylko po owu ale jak już się wie że jest się w ciaży, bo mało osób wie że niski progesteron w ciaży prowadzi do poronień i nawet jak ktoś mierzył poziom po owu i miał dobry musi go badać później czy przyrasta...

    a i lepiej mieć wyższy poziom progesteronu niż w dolnej granicy więc nie ma się co jego poziomem martwić ale kontrolowac należy ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    jestes mile widziana nasza kolezanko z innego wátku. uwagi i rady zawsze mile widziane :)

    dzięki niestety wiele nie mam do powiedzenia ale jak coś będę wiedzieć to na pewno się będę odzywać ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    znaczy się nie robią chyba państwowo bo z tego cow eim to test z krwi wszedzie zrobisz ale w niektórych państwach za niego płacisz... ale mogę się mylić dzisiaj mam kołowrotek w głowie...

    w takim razie faktycznie kup test innej firmy i zrób z porannego moczu ewentualnie odczekaj kilka dni i zrób ponownie i głowa do góry nie mozesz być pochmurna i zdołowana to dobrze nie wpływa na ocenę świata... :D

    więc się uśmiechnij :D
    no niestety w Irlandii bety sie nie da zrobic. mozna tylko ze skierowaniem od lekarza i to u lekarza, ablo w wyjatkowych przypadkach w szpitalu na emegency. nawet polski gin u nas nie robi bety

    Nie wiem jak jest w anglii. ale z tego co wiem to w anglii nie ma laboratoriow do ktorego mozna isc i zrobic bete.

    na wyspach ciaza liczy sie do 12tygodnia... wczesniej to moze byc moze nie byc. niestety

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    w sumie wysoki poziom progesteronu jest dobry w ciaży bo ja podtrzymuje i pomaga zagnieździć się zarodkowi...
    ja miałam progesteron około 16-18 jak pokazał się cień cienia ale okazało sie ze to nie ciąża... (tutaj test był o czułości 10)
    w cyklu ciążowym miałam progesteron 18-21 i wtedy była gruba druga kreska ale potem spadł do 11 i zaczęły się problemy więc bardzo wazne jest by progesteron badać nie tylko po owu ale jak już się wie że jest się w ciaży, bo mało osób wie że niski progesteron w ciaży prowadzi do poronień i nawet jak ktoś mierzył poziom po owu i miał dobry musi go badać później czy przyrasta...

    a i lepiej mieć wyższy poziom progesteronu niż w dolnej granicy więc nie ma się co jego poziomem martwić ale kontrolowac należy ;)

    to przynajmniej wiem ze mam wysoki progesteron bo tesz mi wyszly cienie na czulosci 10 :P a teraz @ nie chce przyjsc...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Macie racje co ma byc to bedzie. Glupia jestem i tyle bo zyje nadzieja ale coz powinnam sie pogodzic z faktem ze ciazy nie ma i nie bylo i w moim przypadku to chyba jeszcze dlugo nie bedzie a moze i wcale :-(
    Kochana bardzo czesto torbiel jajnika daje zfalszowane wyniki...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Kochana bardzo czesto torbiel jajnika daje zfalszowane wyniki...

    To teraz mnie przestraszylas :-(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka mowilam ci juz... idz do lekarza... powiedz ze ci sie okres spoznia... podaj date okresu tego z poprzedniego cyklu... i zrobia ci badania... nawet usg.... ale trzeba pokrecic... i przestan sie denerwowac... to nic nie da

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    To teraz mnie przestraszylas :-(
    albo masz wysoki progesteron, i dlatego ci wychodzi ta druga kreska blada, moim zdaniem to przy utrzymujacej sie tak wysoko temperaturze i w tak dlugim czasie juz powinny ci wyjsc dwie wyrazne krechy.

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka się rozebrała i od razu jest w ciąży to może ja chociaż fryzurę zmienię bo się obcięłam,zaraz poszukam jakiejś podobnej.

    aneczka2076, doris85, Makak, kalitria lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety brak fajnych fryzur

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka myślę,że powinnaś spokojnie poczekac z 2 dni i zrobic z porannego

    Andzia33
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    To teraz mnie przestraszylas :-(


    może nie musi ja miałam torbiel krwotoczną wykonałam test bo lekarka najpierw podejrzewała ciaże pozamaciczną i test był ujemny bez cienia cienia... baeta tez wyszła ujemna... potem po zrobieniu usg wyszło że to torbiel... temp miałam w górze a @ mi się spóźniała co nie było normalne...

    tylko ze u mnie przy torbieli to brzuch mnie bolał jak na @ do tego bóle okropne w plecach...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ