X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie, czyli prezenty od odlatujących bocianów 💗
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie, czyli prezenty od odlatujących bocianów 💗

Oceń ten wątek:
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa jakie grube krechy 😍 Gratulacje :)

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wystarczyło się wyluzować i się udało 😊
    Czekam na wasze testy powodzenia 💚🍀

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz moim zmartwieniem jest jak powiedzieć siostrze która co dopiero poroniła pierwszą ciążę in vitro a starają się kilka lat.... 🥺🥺

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Olala94 Przyjaciółka
    Postów: 119 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Tak miałam biały śluz i lekko wodnisty, cycki mega duże i bolesne, dziwne kłucie przy lewym jajniku 😊
    Mialam nadzieje, na inna odpowiedz 😅. Ja za pare dni mam miec okres i zero objawow, wiec pewnie znow nic z tego 😥.

    Tobie natomiast bardzo gratuluję i trzymam kciuki 😊

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala94 wrote:
    Mialam nadzieje, na inna odpowiedz 😅. Ja za pare dni mam miec okres i zero objawow, wiec pewnie znow nic z tego 😥.

    Tobie natomiast bardzo gratuluję i trzymam kciuki 😊
    Każdy organizm inaczej reaguje mi tutaj też dziewczyny na forum pisały że biały śluz zawsze mają przed okresem a dla mnie to było dziwne 😁

    Olala94 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Olala94 Przyjaciółka
    Postów: 119 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Każdy organizm inaczej reaguje mi tutaj też dziewczyny na forum pisały że biały śluz zawsze mają przed okresem a dla mnie to było dziwne 😁
    Niby tak 🙂. Moja bratowa i Mama z reszta tez nie mialy w ogole objawow, dowiedzialy sie dopiero jak zrobily test bo okres spoznial się tydzien/dwa. Dolegliwosci przyszly w drugim/trzecim miesiącu. Różnie bywa, ale się wolę na nic nie nastawić 😉

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak zaczęliśmy się starać to zawsze się okres spóźniał 🙈 i wtedy też były objawy a potem rozczarowanie. Teraz też się bałam czy psychika szaleje czy faktycznie ciąża 😁

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayi wrote:
    Już ponad rok. Ale to był pierwszy cykl z Aromkiem i Ovitrelle. 2 pecherzyki, pękły na pewno - potwierdzone. I kurczę nic 😕

    Temperatura nadal koło 37 stopni. Dziś dzień okresu. To możliwe, ze jeszcze coś zaskoczy?
    Nie wiem Kochana. Jednak 14 dni po owulacji raczej czuły test powinien pokazać. Ale bywa i tak, ze testy niektórych długo oszukują.
    Przy staraniach rozregulowanie cyklu niestety jest częste, sabotujemy swój organizm stresując się.:(

    Nayi lubi tę wiadomość

  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a używacie lubrykantów? Zastanawiam się czy zamówić ten
    https://zapodaj.net/e059156be20d0.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2020, 18:58

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Klaudia🌸 Koleżanka
    Postów: 52 41

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Dziewczyny a używacie lubrykantów? Zastanawiam się czy zamówić ten
    https://zapodaj.net/e059156be20d0.jpg.html
    Czytałam sporo dobrych opinii, zamówiłam ale jeszcze nie używałam. Ponoć niektórzy odczuwają uczucie chłodzenia podczas zbliżenia 🤔.

    🙋Ona 30 lat
    🤵On 31 lat
    Cykle 26-28 dni
    03.2019
    Początek starań
    07.2020
    "Doktorze poooomoocy"- hsg-udrożnione jajowody, mała ilość plemników, owulacja potwierdzona monitoringiem, pozostałe wyniki ok.
  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którym się udało , czy tez Was tak bolą jajniki / podbrzusze ? Bo normalnie aż mnie teraz skręca , w ciągi dnia tego nie czułam ale teraz na wieczór ból się nasilił ..:(

  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna Tak, mnie czasami pobolewa. Ale to raczej takie kłucie.
    Angela mega grube krechy! Gratulacje
    Lolipop tak zrobilam dzisiaj, ale bobotest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2020, 20:25

    Angelaaaa, Lolipop lubią tę wiadomość

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiedzę z wami aż nie przyjdzie @ albo nie pojawia się 2 kreski

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    Dziewczyny którym się udało , czy tez Was tak bolą jajniki / podbrzusze ? Bo normalnie aż mnie teraz skręca , w ciągi dnia tego nie czułam ale teraz na wieczór ból się nasilił ..:(

    Mam podobnie , test póki co ujemny .
    Mam uczucie jakby miało mi zaraz rozsadzić jajniki , do tego boleści podbrzusza

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    Dziewczyny którym się udało , czy tez Was tak bolą jajniki / podbrzusze ? Bo normalnie aż mnie teraz skręca , w ciągi dnia tego nie czułam ale teraz na wieczór ból się nasilił ..:(
    Tak czułam przy lewym jajniku kłucie aż do pachwiny 😊

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Pewska Autorytet
    Postów: 1762 1290

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No ja właśnie też się czaję na KIR żeby zrobić ale chce jeszcze podpytac gina co sądzi o tym i gdzie ewentualnie by polecał bo musiała bym sporo jechac km ,u mnie nigdzie nie robią.
    Szkoda że te wszystkie badania takie drogie i ciezko dostać na nie skierowania...
    Tak naprawdę trzeba by było zrobić wszystkie możliwe badania żeby mieć konkretny obraz no ale wiadomo że nierealne....

    Mama8latka ja robilam w Krakowie. Przychodnie Zdrowie Rodziny. Wynik rowniutko po 2 tyg. U mnie to akurat te badania byly strzalem w 10 - ujawnily przyczyny niepowodzen. Jutro mam konsultacje z immunologiem :)

    2017 - syn 💙
    2019 - poronienie
    2020 - 2x cb
    2021 - cb

    2021-
    08.07 - II 🍀
    9.07 - Beta 40 mlU 🍀
    12.07 - Beta 310 mlU 🍀
    15.07 - Beta 590 mlU
    19.07 - Beta 1200 mlU
    23.07 - 5t3d pęcherzyk 7mm 🍀
    30.07 - 6t3d 0,5 cm Cudu 😍
    06.08 - 7t3d 1,1 cm Maleństwa ❤
    18.08 -9t1d 2,3 cm Dzieciątka ❤
    09.09 - 12t2d 5,47cm Szczęścia 💗
    02.11 - 20t0d 380g Radości 💗
    16.12 - 26t2d 1000g Miłości 🍓
    14.01 - 30+3 1600g Dzidziusia 👶
    16.02 - 35+1 2500g Córeczki 🍓
    15.03 - córcia 💗

    2023-
    16.06 - 10mm Cudu z ❤

    preg.png[/url]
  • Neami Przyjaciółka
    Postów: 77 117

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Teraz moim zmartwieniem jest jak powiedzieć siostrze która co dopiero poroniła pierwszą ciążę in vitro a starają się kilka lat.... 🥺🥺
    Ja Ci powiem jak ja byłam po tej stronie barykady co Twoja siostra. W momencie jak poroniłam dowiedziałam się o dwóch ciążach bardzo bliskich mi osób. Zrobiło mi się przykro tylko dlatego ,że zdawałam sobie sprawę ,że miałybyśmy dzieci w tym samym wieku . Mi się nie udało im tak , ale ogólnie ucieszyła mnie ta wiadomość. Już taka jestem ,że dla osób którzy znaczą dla mnie wiele chce jak najlepiej, a posiadanie dziecka to jak wygrana w lotto. Teraz jestem dobrą ciocią, która nadal walczy , ale nie zalamuję się, bo wiem, że i na mnie kiedyś przyjdzie pora. Są rzeczy, w których ja mam lepiej a one niekoniecznie. W życiu nie można mieć wszystkiego od tak , o wszystko trzeba się starać i te starania doprowadza nas do celu.
    Powiem Ci jeszcze ,że bardziej byłoby mi źle gdyby to przede mną ukrywały (z ciąża to nie jest taka prosta sprawa) , a ja dowiedziałabym się od innej , przypadkowej osoby.

    Lolipop, Niezapominajka 🍀, Koniczynka28, awE, Angelaaaa, Klaudia🌸, Miiniala lubią tę wiadomość

    "... świat nie jest ani dobry, ani zły sam w sobie. Wobec człowieka świat jest obojętny. Wszystko, co dzieje się wokół nas jest tylko odzwierciedleniem naszych myśli, uczuć, pragnień i działań. Świat to jedno wielkie lustro.”
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Każdy organizm inaczej reaguje mi tutaj też dziewczyny na forum pisały że biały śluz zawsze mają przed okresem a dla mnie to było dziwne 😁
    ja po owu miewam mleczny 2/3 dni małe ilości ( mówię i tym co na zewnątrz) .potem sucho a tuż przed okresem miewam już rzadszy i to wina wzrastania estrogenów zapewne czy ustępowania progesteronu:)
    ale na zewnątrz małe ilości. a w ciążach dużo mlecznego po owu ( zostawało dużo na wkładce ) i kiedy sucho a parę dni przed okresem woda ale to tyle że zalewalo co rusz i nie było stop także totalna różnica :)

    chyba teraz będzie podobnie ale kto to wie

    wiadomo też że każdy inny :)

    i Gratulacje oczywiście !!!! owocną noslc poślubna 😍

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3916 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neami wrote:
    Ja Ci powiem jak ja byłam po tej stronie barykady co Twoja siostra. W momencie jak poroniłam dowiedziałam się o dwóch ciążach bardzo bliskich mi osób. Zrobiło mi się przykro tylko dlatego ,że zdawałam sobie sprawę ,że miałybyśmy dzieci w tym samym wieku . Mi się nie udało im tak , ale ogólnie ucieszyła mnie ta wiadomość. Już taka jestem ,że dla osób którzy znaczą dla mnie wiele chce jak najlepiej, a posiadanie dziecka to jak wygrana w lotto. Teraz jestem dobrą ciocią, która nadal walczy , ale nie zalamuję się, bo wiem, że i na mnie kiedyś przyjdzie pora. Są rzeczy, w których ja mam lepiej a one niekoniecznie. W życiu nie można mieć wszystkiego od tak , o wszystko trzeba się starać i te starania doprowadza nas do celu.
    Powiem Ci jeszcze ,że bardziej byłoby mi źle gdyby to przede mną ukrywały (z ciąża to nie jest taka prosta sprawa) , a ja dowiedziałabym się od innej , przypadkowej osoby.

    Dziękuję mega mi ulżyło 😘 jeszcze się tego boje ze jestem od siostry 6lat młodsza i teraz dużo osób jej się dopytuje czemu dzieci nie mają i wiem że sprawia jej to przykrość. Potem reszta pewnie bedzie gadać że ja już mam a ona nie.. ale ludzie nie myślą że ktoś by chciał a ma problem ehh..🥺

    Neami lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Neami Przyjaciółka
    Postów: 77 117

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Dziękuję mega mi ulżyło 😘 jeszcze się tego boje ze jestem od siostry 6lat młodsza i teraz dużo osób jej się dopytuje czemu dzieci nie mają i wiem że sprawia jej to przykrość. Potem reszta pewnie bedzie gadać że ja już mam a ona nie.. ale ludzie nie myślą że ktoś by chciał a ma problem ehh..🥺
    Ludzie zasadniczo mało myślą i nie zdają sobie sprawy ,że "dobrymi chęciami" mogą zranić innych. Najlepsza rada jaką otrzymałam to taka by się zdaniem innych nie przejmować. To moje życie i moja sprawa nic do tego innym. Mają swoje to niech się nim zajmą. A jak mam już chaskie zapytania i ktoś ładuje się z butami w moje życie i nieomieszka dawać "świetnych rad" to odpowiadam mu tym samym. Kiedyś ciotce na święta odpowiedziała " A ciocia to tak pyta z dobroci serca, czy lubuje się w pakowaniu innym do łóżka?" Od tamtej pory moja rodzina uika jakich kolwiek konwersacji ze mna na ten temat 😂

    A wracając do Ciebie to to ,że Tobie się udało to przecież nie jest minus tylko plus. Osoby starający się długo i mające zawilą drogę powinny to wiedzeć. Smutek w takiej sytuacji zawsze może być bo to noramle i zasadniczo nieuniknione. Może zaproponuj siostrze aby dołączyła do forum jak jeszcze na nim nie jest ? Powiedz jej ,ze Ci sie udało i ta forma pomocy jest naprawdę fajna i najfajniejsze jest to ,ze jest się tu anonimowym. Jest dział starających się z pomocą medyczną , ja tam za jakiś czas przenoszą się już na stałe bo nie zmienię biegu Wisły. Próbowałam powrotu do naturalnych starań teraz wracam do kliniki. Jestem po jednej nieudanej procedurze, która była robiona na biegu. Teraz będę robić to tak jak się powinno. Jakby Twoja siostra chciała pogadać to podeślij ją od mnie. Będziemy miały trochę wspólnych tematów i będzie nam obu raźniej :)

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    "... świat nie jest ani dobry, ani zły sam w sobie. Wobec człowieka świat jest obojętny. Wszystko, co dzieje się wokół nas jest tylko odzwierciedleniem naszych myśli, uczuć, pragnień i działań. Świat to jedno wielkie lustro.”
‹‹ 161 162 163 164 165
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ