X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Martys92 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może któraś z was miała tak że test ovu wychodził 4 dni pod rząd pozytywny? W sensie że kreska testowa ciemniejsza?

    c55fyx8djqdgl5at.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8216 2892

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martys92 wrote:
    A może któraś z was miała tak że test ovu wychodził 4 dni pod rząd pozytywny? W sensie że kreska testowa ciemniejsza?

    Czułość 10mlu? (Np te z allegro)

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe
    11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna sprawa dziewczyny, dzisiaj mój 28dc i zobaczyłam śluz (z góry przepraszam za szczegółowy opis) normalnie jak zbita przezroczysta galaretka no czegoś takiego to jeszcze nie grali nie wiem o co chodzi :/ zawsze był mętny biały przed @ czy wiecie o co może chodzić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 14:19

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malediwy2020 wrote:
    Dziwna sprawa dziewczyny, dzisiaj mój 28dc i zobaczyłam śluz (z góry przepraszam za szczegółowy opis) normalnie jak zbita przezroczysta galaretka no czegoś takiego to jeszcze nie grali nie wiem o co chodzi :/ zawsze był mętny biały przed @ czy wiecie o co może chodzić ?

    Hmm.. Zastanawiające..a temperaturę mierzysz?

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malediwy2020 wrote:
    Dziwna sprawa dziewczyny, dzisiaj mój 28dc i zobaczyłam śluz (z góry przepraszam za szczegółowy opis) normalnie jak zbita przezroczysta galaretka no czegoś takiego to jeszcze nie grali nie wiem o co chodzi :/ zawsze był mętny biały przed @ czy wiecie o co może chodzić ?

    A nie swędzi Cię nic? Nie masz jakichś upławów? Iludniowe masz cykle?

  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    A nie swędzi Cię nic? Nie masz jakichś upławów? Iludniowe masz cykle?

    Nie absolutnie zero objawów infekcyjnych bezwonny etc cykle mam 30-32 tempki nie mierze bo odpuściłam wszystko od tego cyklu z takich pomiarów

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malediwy2020 wrote:
    Dziwna sprawa dziewczyny, dzisiaj mój 28dc i zobaczyłam śluz (z góry przepraszam za szczegółowy opis) normalnie jak zbita przezroczysta galaretka no czegoś takiego to jeszcze nie grali nie wiem o co chodzi :/ zawsze był mętny biały przed @ czy wiecie o co może chodzić ?
    Czasami mialam taki sluz przed okresem i do tej pory nie wiem czemu ale to bylo przed okresem a nie w terminie

  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyczytałam u „mądrego wujka google” ze galaretka może być przy zapłodnieniu bo od razu tworzy czop sluzowy przy szyjce a na innej stronie ze może być taki przed okresem, i bądź człowieku mądry 🤷🏼‍♀️

    Twinsowa lubi tę wiadomość

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma.rysia wrote:
    Wow, faktycznie. Całkiem podobnie jak u mnie. Ja czekam jeszcze na jutro. Jaka będzie temp. Jeśli będzie rosnąć i nie będzie @ to będę testować. Póki co żadnego krwawienia ani plamienia nie mam. Muszę czekać... Ale dziękuję za podtrzymanie na duchu 😊


    Ja mialam i to 3 dni przed terminem @ do terminu @ krwawienie ale takie jak nie zawsze i tu jak w filmie bylo stres napiecie itd wszytskie czekaly co to bd. A najbardziej do testu przekonal mnie nieswiadomie wypite pol sloika soku z ogorkow gdzie ja tego nie cierpie bleee. Maz sie payrzy i mowi a ty wiesz co ty zrobilas ja sie na niego patrze i mowie nie a on wypilas sok z ogorkow ja patrze na sloik i mowie mu no faktycznie haha 😂😂😂😂🙉🙉🙉

    ma.rysia, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malediwy ja myślę, że póki nie dostrzegasz innych niepokojących objawów, to wszystko jest ok. Po prostu się obserwuj :)

    Tak mnie prawy jajnik mnie napierdziela, jak dwa dni temu przy owulacji, ale mam sucho jak na Saharze w majtkach. Miała tak któraś w szczęśliwym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malediwy mam taki czasem przed okresem i ciąży też taki miałam więc tak na prawdę to cholera wie jak to z tym śluzem jest ale oby to był dobry znak

  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Malediwy mam taki czasem przed okresem i ciąży też taki miałam więc tak na prawdę to cholera wie jak to z tym śluzem jest ale oby to był dobry znak

    Nerwowo sie wykończę 😂 w któraś stronę pójdzie napewno 😂

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Trzymam kciuki ✊✊😘 a długo się staracie?

    Staramy się w zasadzie od 01.2019. Czyli 8 miesiąc. Po pół roku starań ginekolog pokierowal mnie do ginekologa - endokrynologa. Ten zlecił badania hormonalne i wyszła wysoka prolaktyna. Od tego cyklu brałam właśnie bromergon na tą prolaktynę. Dlatego jestem taka niepewna co to się dzieje. Czy faktycznie ciąża czy przesunięty cykl przez bromergon, a może jeszcze coś innego. Ciężko powiedzieć. Póki co sytuacja bez zmian, @ nie ma. W każdej mdłości i dolegliwości doszukuje się objawów ciąży, ale rozsądek podpowiada coś innego. Jak do jutra nie będzie @ i temp nie spadnie bardziej to pewnie zrobię test. Dzięki za trzymanie kciukow 😊

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • Ma_ho Ekspertka
    Postów: 155 120

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twinsowa wrote:
    No tak. Ja też 6 dpo, ogolnie to ciężko mi powiedzieć. Wiem na pewno ze szyjka jest dość wysoko i twarda. Dużo śluzu takiego rzadszego i białego. Innych objawów brak i jeszcze wyjątkowo cera ładna. Bo zawsze tak tydzień przed okresem mam twarz cała wysiana pryszczami.
    Zapachy drażnią ale to często mam tak przed okresem, zresztą na takie objawy to stanowczo za wcześnie.
    Witam w klubie U mnie objawów brak ale też nie mam czasu ich wyszukiwać Od kilku dni imprezuje w gronie rodzinnym Dziś plazing i smazing Z rana zaliczylam lab i zrobiłam progesteron i cały zestaw tarczycowy Testy ciążowe już czekaja Jakoś nie mam nadzieji na dwie kreski i cos mi mówi że owu wogole nie było Zobaczymy co prog powie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 15:32

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_ho wrote:
    Witam w klubie U mnie objawów brak ale też nie mam czasu ich wyszukiwać Od kilku dni imprezuje w gronie rodzinnym Dziś plazing i smazing Z rana zaliczylam lab i zrobiłam progesteron i cały zestaw tarczycowy Testy ciążowe już czekaja

    Daj znać, jak wyniki :) Zazdroszczę plażingu ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    Ja mialam i to 3 dni przed terminem @ do terminu @ krwawienie ale takie jak nie zawsze i tu jak w filmie bylo stres napiecie itd wszytskie czekaly co to bd. A najbardziej do testu przekonal mnie nieswiadomie wypite pol sloika soku z ogorkow gdzie ja tego nie cierpie bleee. Maz sie payrzy i mowi a ty wiesz co ty zrobilas ja sie na niego patrze i mowie nie a on wypilas sok z ogorkow ja patrze na sloik i mowie mu no faktycznie haha 😂😂😂😂🙉🙉🙉

    Haha, ale historia! Oby i u mnie się skończyło szczęśliwie, chociaż nie chce się nakręcać... Fakt że mnie mdli od kilku dni momentami i średnio mam apetyt. Do tego strasznie chce mi się pić cały czas. Nie wiem co to ma znaczyć. Chyba że to leki. W brzuchu też mnie ciągnie jak nie z prawej to z lewej. Chyba wariuje... :D

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki proga 22,10 czyli faktycznie owulację miałam. Pytanie tylko czy jajo było zleżałe, czy nie 😂 No i dlaczego taka niska tempka dzisiaj przy takim progu, bo to chyba dość wysoko?

    Twinsowa, Agafiga, Malwcia89, LaBellePerle lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Mam wyniki proga 22,10 czyli faktycznie owulację miałam. Pytanie tylko czy jajo było zleżałe, czy nie 😂 No i dlaczego taka niska tempka dzisiaj przy takim progu, bo to chyba dość wysoko?
    Wysoki progesteron

    Twinsowa lubi tę wiadomość

  • Martys92 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Czułość 10mlu? (Np te z allegro)
    Domowe laboratorium.

    c55fyx8djqdgl5at.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podalam norm a nie chcą się kopiować, więc zrobie tak 75786adf9b70.jpg

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ