Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Marika92 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Niezmienna od kilku dni 😀
    ab948c454922.jpg
    Ładny masz ten wykres 💚

mhsvi09k9f9yh4tj.png

14.07.2020 Michaś ❤️

08.01.2019 [*] 9tc 💔
    08.2019 ciąża biochemiczna
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Ja witam po mału @zaczęło mi się plamienie :(
    Przykro mi Biedroneczko ☹️☹️

👱‍♀️32 lat, 🤵37 lat
    Starania od czerwca 2018
    Cel - 👶
    Problem męski azoospermia, Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻02.03.2021 wizyta startowa w klinice
    Plan działania (nadżerka)
    1️⃣Umówić się na kolposkopie, po wyniku cytologi
    2️⃣Usunięcie nadżerki
    3️⃣Inseminacja/in vitro z dawca
    4️⃣ 🤰 😀
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika92 wrote:
    Ładny masz ten wykres 💚
    No ale za każdym razem boję się że będzie spadek... No i wiadomo co to oznaczać będzie.. Choć czuje się bardzo okresowo, to cały czas jest ta nadzieja.... W piątek termin @.... Chciałabym wytrzymać z testem do piątku.. Ale ciekawe jak to będzie z tą wytrwałościa u mnie..

👱‍♀️32 lat, 🤵37 lat
    Starania od czerwca 2018
    Cel - 👶
    Problem męski azoospermia, Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻02.03.2021 wizyta startowa w klinice
    Plan działania (nadżerka)
    1️⃣Umówić się na kolposkopie, po wyniku cytologi
    2️⃣Usunięcie nadżerki
    3️⃣Inseminacja/in vitro z dawca
    4️⃣ 🤰 😀
  • Marika92 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No ale za każdym razem boję się że będzie spadek... No i wiadomo co to oznaczać będzie.. Choć czuje się bardzo okresowo, to cały czas jest ta nadzieja.... W piątek termin @.... Chciałabym wytrzymać z testem do piątku.. Ale ciekawe jak to będzie z tą wytrwałościa u mnie..
    Tym że czujesz się okresowo, to nie masz się co przejmować, bo w ciąży też tak jest. Ale to już pewnie nie raz tutaj było pisane. Dla mnie ciąża, a @ kompletnie nie do odróżnienia przed spodziewanym terminem

Ignissa, Justyna1719 lubią tę wiadomość

mhsvi09k9f9yh4tj.png

14.07.2020 Michaś ❤️

08.01.2019 [*] 9tc 💔
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Pani Ciasio Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ciałko żółto jest niejednokrotnie widoczne pomimo tego, że zaczął się okres. Dlatego stwierdzenie jego obecności na usg w żadnej mierze nie potwierdza ani ciazy, ani tego, ze do okresu daleko.

O, to dobrze wiedzieć, dzięki :) Sądziłam, że @ jest wynikiem spadku progesteronu, co jest spowodowane degeneracją ciałka żółtego jeszcze PRZED okresem :) Tym bardziej, że kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć od lekarza "niedługo dostanie pani okres" właśnie podczas robienia usg :)

Leki: Bromergon, Duphaston, Glucophage, Acard, wit. D, foliany, inozytol, Neoparin
    HSG: ok

17.01.2020r. II
    4.02 Jest serduszko! <3 <3 <3
    Cudzie trwaj! <3
    Czekamy na Ciebie :*

w4sq3e3klu5z76iy.png
  • szona Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    O, to dobrze wiedzieć, dzięki :) Sądziłam, że @ jest wynikiem spadku progesteronu, co jest spowodowane degeneracją ciałka żółtego jeszcze PRZED okresem :) Tym bardziej, że kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć od lekarza "niedługo dostanie pani okres" właśnie podczas robienia usg :)

Bo mogłaś mieć już inne endometrium ;)

7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!

Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pani Ciasio Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Marika ja bym poszła na usg sprawdzić, nie zaszkodzi, bardzo mi przykro :(

Pani Casio a betę robiłaś? Może te kreski to jest TO :)

Za resztę testujących trzymam kciuki🍀

Nie, nie robię nawet bety, bo wiem, że będzie okres :) Czekam grzecznie do piątku, może kupię sobie winko :) Brzuch ciągle mnie boli okresowo, zwłaszcza wieczorami, więc mam nadzieję, że małpiszon przyjdzie wcześniej, to wtedy owulacja wyskoczy mi akurat w okolicy urodzin, czyli w przyszły weekend :)

Leki: Bromergon, Duphaston, Glucophage, Acard, wit. D, foliany, inozytol, Neoparin

17.01.2020r. II
    Cudzie trwaj! <3

w4sq3e3klu5z76iy.png
  • Pani Ciasio Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Bo mogłaś mieć już inne endometrium ;)

Rozwiniesz myśl? Masz na myśli to, że endometrium się "ścieńcza" na usg czy może widać coś innego? :)

Justynka, Twinsowa, Marika, Biedronka i reszta kobietek: przepraszam, że nie komentuję wszystkich Waszych postów, tylko tak wybiórczo- śledzę wszystko, co piszecie, ale mam za sobą ciężkie dni, nie dosypiam i po prostu ciężko mi zmusić mózg do napisania czegoś sensownego. Obiecuję, że się "podciągnę", jak tylko ogarnę życiowy nieład. Ale czytam wszystkie Wasze wypowiedzi, kibicuję w testowaniu i w czekaniu na rozwój wydarzeń. Cieszę się, że tu jesteście <3

Marika92, Biedronka89, Justyna1719, Twinsowa lubią tę wiadomość

17.01.2020r. II
    Cudzie trwaj! <3

w4sq3e3klu5z76iy.png
  • Niecierpliwa Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Niezmienna od kilku dni 😀
    ab948c454922.jpg

Pieknie ten Twoj wykres wyglada zycze ❤️❤️❤️😍

w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • #Mag Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Rozwiniesz myśl? Masz na myśli to, że endometrium się "ścieńcza" na usg czy może widać coś innego? :)

Justynka, Twinsowa, Marika, Biedronka i reszta kobietek: przepraszam, że nie komentuję wszystkich Waszych postów, tylko tak wybiórczo- śledzę wszystko, co piszecie, ale mam za sobą ciężkie dni, nie dosypiam i po prostu ciężko mi zmusić mózg do napisania czegoś sensownego. Obiecuję, że się "podciągnę", jak tylko ogarnę życiowy nieład. Ale czytam wszystkie Wasze wypowiedzi, kibicuję w testowaniu i w czekaniu na rozwój wydarzeń. Cieszę się, że tu jesteście <3

Pani Ciasio, ja kilka razy usłyszałam to co i Ty od lekarza - zaraz okres. Tłumaczył mi wtedy, że endo zmienia swoją strukturę na niejednorodną - domyślam się, że oznacza to początek złuszczania się, który nie powoduje jeszcze krwawienia.

Pani Ciasio lubi tę wiadomość

Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • Marika92 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie Wasi mężowie robili to badanie nasienia, że tak krótko czekaliście na wyniki? U nas w laboratorium powiedzieli mi, że najszybciej wynik będzie po 2 tygodniach i koszt tego badania 260 zł.

mhsvi09k9f9yh4tj.png

14.07.2020 Michaś ❤️

08.01.2019 [*] 9tc 💔
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Niecierpliwa Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika92 wrote:
    Tym że czujesz się okresowo, to nie masz się co przejmować, bo w ciąży też tak jest. Ale to już pewnie nie raz tutaj było pisane. Dla mnie ciąża, a @ kompletnie nie do odróżnienia przed spodziewanym terminem

U mnie bylo to samo typowo okresowo takie dziwne uczucie zawsze przed okresem mialam i tym razem bylo to samo i te krwawienie a nagle zwrot akcji jak w dobrym filmie czasnami az nie moge w to uwiezyc ze cos takiego sie wydazylo.. Usg mam w poniedzilek jak tylko wroce z wczasow. Nawet jak powiedzialam poloznej to byla w szoku ze cos takiego sie wydazylo i wgl brala to na zarty pokazalm jej testy ona zrobila mi test sikany i tez potwierdzil tylko ze ja wolalam isc jeszcze prywatnie ze wzgledu na te krwawienie i na szczescie dostalam dupka i biore ale robie testy co 3 dni bo po ostatnim poronieniu boje sie ale musze chyba tu znalezc lab i zrobic sobie bete

w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Ma_ho Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    U mnie bylo to samo typowo okresowo takie dziwne uczucie zawsze przed okresem mialam i tym razem bylo to samo i te krwawienie a nagle zwrot akcji jak w dobrym filmie czasnami az nie moge w to uwiezyc ze cos takiego sie wydazylo.. Usg mam w poniedzilek jak tylko wroce z wczasow. Nawet jak powiedzialam poloznej to byla w szoku ze cos takiego sie wydazylo i wgl brala to na zarty pokazalm jej testy ona zrobila mi test sikany i tez potwierdzil tylko ze ja wolalam isc jeszcze prywatnie ze wzgledu na te krwawienie i na szczescie dostalam dupka i biore ale robie testy co 3 dni bo po ostatnim poronieniu boje sie ale musze chyba tu znalezc lab i zrobic sobie bete
    Niecierpliwa a ty robiłaś domowe testy przed terminem🙉?

• Marika92 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    Faktycznie, Twoja historia, to jak z filmu była 😏 w którym tygodniu ciąży poroniłaś? Jeśli ma Cię to uspokoić, to pewnie ze zrób. Po co masz się denerwować niepotrzebnie

mhsvi09k9f9yh4tj.png

14.07.2020 Michaś ❤️

08.01.2019 [*] 9tc 💔
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Niecierpliwa Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_ho wrote:
    Niecierpliwa a ty robiłaś domowe testy przed terminem🙉?

Nieee🙉 ja dostalam niby @ dwa dni przed terminem w 12dpo a dzien po terminie 15dpo juz jej nie bylo i temperatura poszla do gory i 3 dni po terminie @ nie bylo (18dpo) a temperatura caly czas szla do gory i wtedy zrobilam test to bylo 19dpo i wyszly 2 kreski potem 20dpo juz byly wyrazniejsze

w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Tysia150 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, testuje ktoś jutro ze mną? :*

• Ignissa Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika92 wrote:
    Gdzie Wasi mężowie robili to badanie nasienia, że tak krótko czekaliście na wyniki? U nas w laboratorium powiedzieli mi, że najszybciej wynik będzie po 2 tygodniach i koszt tego badania 260 zł.
    Klinika Bocian, wynik tego samego dnia

Marika92 lubi tę wiadomość

Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Malediwy2020 Przyjaciółka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika92 wrote:

Marika mój robił w Luxmedzie płacił 70zl, oddawał nasienie na miejscu (tak jest najlepiej) i wyniki przez internet tego samego dnia

Marika92 lubi tę wiadomość

28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    Nieee🙉 ja dostalam niby @ dwa dni przed terminem w 12dpo a dzien po terminie 15dpo juz jej nie bylo i temperatura poszla do gory i 3 dni po terminie @ nie bylo (18dpo) a temperatura caly czas szla do gory i wtedy zrobilam test to bylo 19dpo i wyszly 2 kreski potem 20dpo juz byly wyrazniejsze

Pierwszy raz słyszę historię kogoś kto miał na prawdę plamienie implantacyjne. Do tej pory czytałam o tym ale żeby ktoś miał to nigdy a podobno 30 procent ciąż się nim zaczyna i ja też jal plamię tylko dopóki okres się nie rozkreci to zawsze jeszcze mam ziarnko nadziei :)
    Teraz raczej na 99 procent mam @ bo brzuch zaczyna okropnie boleć chyba za raz pójdę do apteki po no spe bo coś czuje że będzie ciężko

• Niecierpliwa Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika92 wrote:
    Faktycznie, Twoja historia, to jak z filmu była 😏 w którym tygodniu ciąży poroniłaś? Jeśli ma Cię to uspokoić, to pewnie ze zrób. Po co masz się denerwować niepotrzebnie

W 16tyg ciazy juz wiedzialam ze nosze coreczke pod sercem i nagle bum... Po wszystkich wynikach okazalo sie ze wirus ospy wietrznej zabil mi malutka... Ciezko bylo ale nie poddalam sie.

w4sqgzu3r3rkzllr.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego