Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Infekcja może utrudniać gdyż wtedy ph nie sprzyja plemnikom. Leczenie jak najbardziej nie szkodzi a wręcz wskazane by zmienić "na bardziej przyjazne plemnikom" :) Wiele kobiet podczas leczenia zaszło więc nie martw się ♡
    To znaczy to nie jwst tak ze caly czas czuje brzydki zapach.Jak w nocy sie kochamy no to zasypiam ze sperma i to wtedty ten zapach a kiedy rano sie obmywam to jest ok.

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    To znaczy to nie jwst tak ze caly czas czuje brzydki zapach.Jak w nocy sie kochamy no to zasypiam ze sperma i to wtedty ten zapach a kiedy rano sie obmywam to jest ok.

    Moim zdaniem nie masz infekcji . To sperma ma niemiły zapach ogólnie :)

    Ignissa, Ma_ho, Pani Ciasio, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 812 676

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    To znaczy to nie jwst tak ze caly czas czuje brzydki zapach.Jak w nocy sie kochamy no to zasypiam ze sperma i to wtedty ten zapach a kiedy rano sie obmywam to jest ok.
    Ja podmywam się od razu po i tak mam ten zapach na drugi dzień, a potem pojutrze już nie mam :D dziwne :D jednodniowe zaburzenie flory 😂 kup w aptece nawet takie globulki, tam pełno tego. Moja babcia mówi że wystarcza jogurty naturalne codziennie

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 812 676

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Moim zdaniem nie masz infekcji . To sperma ma niemiły zapach ogólnie :)
    Tak to na pewno wina tego 😎!!


    Co u ciebie nercia

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Moim zdaniem nie masz infekcji . To sperma ma niemiły zapach ogólnie :)
    Dzieki bo juz sie wystraszylam.Moim zdaniem gdyby byla infekcja to smierdzialo by caly czas ..😞

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po malutku😊 miedzy 16 a 17 sierpnia serduszko . Jestem pozytywnie nastawiona . Do tego pierwszy cykl ze wspomagaczami. Zobaczę co z tego wyjdzie :) Chciałabym 1 września ujrzeć dwie kreski 😌

    nick nieaktualny, justyna1719, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Dzieki bo juz sie wystraszylam.Moim zdaniem gdyby byla infekcja to smierdzialo by caly czas ..😞
    Nie masz powodu do zmartwień. Wszystko jest ok jeśli nic nie szczypie a takie coś ma miejsce tylko po stosunku :) ja również niekiedy niezbyt komfortowo się czuje z "resztkami "nasienia . Czasem czuję ten specyficzny zapach

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Ja podmywam się od razu po i tak mam ten zapach na drugi dzień, a potem pojutrze już nie mam :D dziwne :D jednodniowe zaburzenie flory 😂 kup w aptece nawet takie globulki, tam pełno tego. Moja babcia mówi że wystarcza jogurty naturalne codziennie
    Mam czopki ktore mozna uzywac nawet w ciazy hexatiab.

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 812 676

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    U mnie po malutku😊 miedzy 16 a 17 sierpnia serduszko . Jestem pozytywnie nastawiona . Do tego pierwszy cykl ze wspomagaczami. Zobaczę co z tego wyjdzie :) Chciałabym 1 września ujrzeć dwie kreski 😌
    To czekam niecierpliwie na efekty serduszek :*
    Ściskam :*

    Nera lubi tę wiadomość

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    U mnie po malutku😊 miedzy 16 a 17 sierpnia serduszko . Jestem pozytywnie nastawiona . Do tego pierwszy cykl ze wspomagaczami. Zobaczę co z tego wyjdzie :) Chciałabym 1 września ujrzeć dwie kreski 😌
    A tylko raz serduszkujecie 😊?W sumie w grudniu nawet nie kontrolowalam owu bo nie mialam glowy do tego i robilismy to sporadycznie i sie udalo a teraz kombinacjie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 23:35

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Tysia ♡

    Tak Julia - tylko raz bo mam 3 córeczki ,a tym razem próbujemy na synka ale oczywiście Blanke też będziemy baaardzo kochać :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie tylko jedno serduszko "do końca "blisko owulacji. Od 9dc tylko przerywane

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nieznajoma_n Autorytet
    Postów: 416 180

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 9 dniu cyklu i wczoraj chyba mi wyszedł pozytywny owulacyjny, obie kreski tak samo dość wyraźne. Czy to możliwe dziewczyny, bo nie wiem czy działać, a w teorii owulacja powinna być pod koniec tygodnia, moje cykle trwają co ok 26-27 dni i wczoraj rzeczywiście bolał mnie jajnik ale bez śluzu, dziś już spoko jest za to.

    Czekam na fasolkę od lipca 2018
    Leki: kwas foliowy, inofem, magnez
    Morfologia partnera 4% edit 0%
    Ilość plemników w ejakulancie ml 40.32(poniżej 39) 2018r
    Ilość plemników w ml 11,2 (poniżej 15)2018r
    Test HBA 82% edit 88,5%(poniżej 80)
    Partner oporny dieta i suplementacje
    Asthenoteratozoospermiarogesteron
    Mar pozytywny podejrzenie niepłodności immunologicznej
    IgG 80-81%
    IgA 36-37%

    7dpo 27.00 (norma fazy lutealnej 1,84-23,9)
    AMH 3,33 (normy 5-95)
    Lat 29 l
    Wrzesień 2019 hsg jajowody drożne
    Październik 2019 hsp wycięty polip endometrialny szyjki macicy
    24.01 - IUI 🍷(cykl stymulowany od 3 DC pół tabletki clo do 8 DC) teraz duphaston 2x1
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Ja mam 30 i Lekarz powiedział że to może być problem ale czekamy na nasienie, termin 26.09
    Ostatnio pani Ciasio pisala, ze do staran najlepiej prolaktyna 12-13

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieznajoma_n wrote:
    Ja jestem w 9 dniu cyklu i wczoraj chyba mi wyszedł pozytywny owulacyjny, obie kreski tak samo dość wyraźne. Czy to możliwe dziewczyny, bo nie wiem czy działać, a w teorii owulacja powinna być pod koniec tygodnia, moje cykle trwają co ok 26-27 dni i wczoraj rzeczywiście bolał mnie jajnik ale bez śluzu, dziś już spoko jest za to.
    Możliwe, działaj

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Nieznajoma_n Autorytet
    Postów: 416 180

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicha mój partner dziś 12h w pracy jest ;(

    Czekam na fasolkę od lipca 2018
    Leki: kwas foliowy, inofem, magnez
    Morfologia partnera 4% edit 0%
    Ilość plemników w ejakulancie ml 40.32(poniżej 39) 2018r
    Ilość plemników w ml 11,2 (poniżej 15)2018r
    Test HBA 82% edit 88,5%(poniżej 80)
    Partner oporny dieta i suplementacje
    Asthenoteratozoospermiarogesteron
    Mar pozytywny podejrzenie niepłodności immunologicznej
    IgG 80-81%
    IgA 36-37%

    7dpo 27.00 (norma fazy lutealnej 1,84-23,9)
    AMH 3,33 (normy 5-95)
    Lat 29 l
    Wrzesień 2019 hsg jajowody drożne
    Październik 2019 hsp wycięty polip endometrialny szyjki macicy
    24.01 - IUI 🍷(cykl stymulowany od 3 DC pół tabletki clo do 8 DC) teraz duphaston 2x1
  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://mamaginekolog.pl/higiena-po-stosunku/

    Dziewczyny jeśli któraś nie czytała to polecam ☺️☺️ Wszystko fajnie opisane i ja dzięki temu już 9d dłuższego czasu nie mam problemów z jakimiś ustrojstwami ☺️

    Pani Ciasio, justyna1719 lubią tę wiadomość

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieznajoma_n wrote:
    Ja jestem w 9 dniu cyklu i wczoraj chyba mi wyszedł pozytywny owulacyjny, obie kreski tak samo dość wyraźne. Czy to możliwe dziewczyny, bo nie wiem czy działać, a w teorii owulacja powinna być pod koniec tygodnia, moje cykle trwają co ok 26-27 dni i wczoraj rzeczywiście bolał mnie jajnik ale bez śluzu, dziś już spoko jest za to.
    Wedlug mnie jutro bedziesz miala owulacje.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny artykuł! Ja na przykład prawie nigdy po seksie nie idę siku- zazwyczaj po prostu idę już spać ;)

    Nie wiem, czy już Wam pisałam, ale wczoraj nagle wyskoczył mi pozytywny owulak! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 07:53

    justyna1719, nick nieaktualny, Ignissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy test biel wizira.
    Wmawiam sobie że może być za szybko by wyszło i kusi mnie beta.
    Muszę się z moim dogadać czy podskoczymy zrobić bo bezsensu kolejny test. A jutro 26 dc i muszę dupaston odstawić jak nie ma ❤️.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ